06 فوریه 2019

8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما

در این مقاله راجع به 8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما با شما گرامیان سخن می گوییم.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

هر ساله، کارآفرینان تازه شروع به کار می کنند تا چشم انداز خود را به یک کسب و کار تبدیل کنند. این راه اندازی ها اغلب با ایده های فوق العاده، انرژی و خوش بینی به سر می برند اما همیشه راهکار برای جنبه های قانونی در راه اندازی یک کسب و کار ندارند.

در تشدید رقابت با مشتریان جدید، آماده شدن برای راهاندازی وبسایت و ساخت اولین نمونه اولیه، بسیار آسان است که بخش هایی از جنبه های مدیریتی و فراتر از اداره ی شرکت را مدیریت کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بله، بخشنامه ها و مقررات شرکت جزء هیجان انگیزترین راه اندازی شما نیستند. با این حال آنها برای سلامتی کسب و کار و امور مالی شخصی بسیار مهم هستند.

در اینجا یک پیشگویی سریع از هشت جنبه های اداری که شما باید برای راه اندازی یا کسب و کار کوچک خود در نظر بگیرید.

البته، بسته به موقعیت و نوع کسب و کار شما، استخدام یک حسابدار مالیاتی و / یا وکیل خوب با تجربه خاص در صنعت شما می تواند راهی طولانی برای کمک به شما برای جلوگیری از مشکلات باشد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
وکیل جرایم رایانه ای

1. آیا یک نام را انتخاب کردید؟ مطمئنا شما مجاز به استفاده از آن هستید

قبل از اینکه کارتهای کسب و کار را چاپ کنید، مطمئن شوید که نام جدیدی که شما تصور کرده اید، حق دسترسی به یک کسب و کار در حال حاضر را نقض نمی کند.

در اغلب موارد، شما برای وظیفه ای به وکیل نیاز ندارید، زیرا شما می توانید یک جستجوی آنلاین را انجام دهید که به نام های تجاری ثبت شده در وزیر امور خارجه انجام می شود – این به شما خواهد گفت اگر نام در حالت شما موجود باشد.

سپس، جستجوی خود را به سطح بعدی بروید و جستجو بدون علامت تجاری آزاد را انجام دهید تا ببینید آیا نام شما برای استفاده در همه 50 ایالت موجود است یا خیر.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

با توجه به اینکه هنوز می توانید علامت تجاری دیگری را نقض کنید، حتی اگر هرگز به طور رسمی آن را با اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده ثبت نام نکرده باشید، باید جستجوی جامع را در تمام پایگاه های داده های دولتی و محلی انجام دهید (به دنبال سرویس آنلاین مقرون به صرفه برای کمک به شما با این).

8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما  8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما is 2

8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما

2. ثبت نام نام تجاری کسب و کار / DBA

همیشه اطلاعیه نام نامزدی بی پایان را در آگهی های مقاله محلی خود مشاهده کنید؟ شما هم ممکن است نیاز داشته باشید.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ثبت شرکت

باید هر بار که شرکت شما تحت نام دیگری کار می کند، بایگانی شود. اگر شما یک شرکت خصوصی یا مشارکت کامل داشته باشید، اگر نام شرکت شما از نام شما متفاوت است، DBA مورد نیاز است.

برای LLC یا شرکت، DBA باید برای انجام کسب و کار با استفاده از یک نام متفاوت از شرکت رسمی یا LLC نام شما ثبت نام شود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

به عنوان مثال، شرکت من به طور رسمی به عنوان CorpNet، Inc. ادغام شده است، بنابراین ما نیاز داریم فایل های DBA را برای تغییرات CorpNet.com و CorpNet وارد کنیم. اینها معمولا در سطح استانی و / یا منطقه ای ثبت می شوند.

3. ادغام کسب و کار شما و یا فرم LLC

تشکیل یک شرکت LLC یا شرکت یک گام ضروری برای محافظت از دارایی های شخصی شما (مانند اموال شخصی شما یا صندوق کالج کودکتان) از هر گونه بدهی شرکت است. هر ساختار تجاری دارای مزایا و معایب خاص خود است، بسته به شرایط خاص شما.

سه گزینه محبوب عبارتند از: LLC (عالی برای کسب و کارهای کوچک که خواستار حمایت قانونی هستند، اما حداقل رسمی بودن)، S شرکت (عالی برای کسب و کارهای کوچک که می توانند واجد شرایط)، و یا شرکت C (برای شرکت هایی که قصد دارند به دنبال تامین مالی از VC یا رفتن عمومی).

و یکی دیگر از مشاوره، دلاور و نوادا دو کشور محبوب برای مشارکت در کسب و کار هستند.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ایجاد یک شرکت در ایران توسط غیر ایرانیان

با این حال، اگر کسب و کارتان کمتر از پنج سهامدار داشته باشد، بهتر است که یک شرکت LLC را در ایالت که در آن شما کسب و کارتان را انجام میدهید (به عنوان مثال جایی که زندگی میکنید) تشکیل دهید.

4. شماره شناسایی مالیات دریافت کنید

برای تشخیص کسب و کار خود به عنوان یک نهاد قانونی جداگانه، شما باید یک شماره شناسایی مالیات فدرال، همچنین شماره شناسایی کارفرما را بدست آورید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

شماره آیین نامه مالیاتی توسط IRS صادر شده است، همانند شماره امنیت شخصی شخصی شما و به IRS اجازه می دهد تا معاملات شرکت شما را پیگیری کند. اگر شما تنها مالک هستید، شما ملزم به دریافت شماره شناسایی مالیات نیستید، اما هنوز هم خوب است زیرا شما مجبور نیستید شماره امنیت اجتماعی شخصی خود را برای مسائل تجاری ارائه کنید.

5. درباره قوانین کارمندان خود بدانید

تعهدات قانونی شما به عنوان یک کارفرما به محض اینکه اولین کارمند خود را استخدام می کنید شروع می شود. شما باید با متخصص حرفه های استخدامی وقت بگذارید تا به طور کامل تعهدات خود را برای این روش (و سایر موارد) تلقی کنید: حقوق و دستمزد مالیات فدرال و ایالتی، مالیات خودکفائی، قوانین ضد تبعیض، مقررات OSHA، بیمه بیکاری، ، و الزامات دستمزد و ساعت.

6. کسب مجوز های تجاری و مجوز های لازم

بسته به نوع کسب و کار شما و مکان فیزیکی، ممکن است مجبور شوید یک یا چند مجوز کسب و کار یا مجوزهای کسب و کار را از سطح دولت، محلی یا حتی فدرال داشته باشید.

حتما مطالعه شود
قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند

این مجوزها عبارتند از: مجوز عملیاتی عمومی، مجوز های زون بندی و استفاده از زمین، مجوز فروش مالیات، مجوز های وزارت بهداشت، و مجوز های حرفه ای یا حرفه ای.

7. پرونده برای حفاظت از علائم تجاری

شما حق ثبت نام یک علامت تجاری را ندارید. با استفاده از یک نام فورا به حقوق مالکیت مشترک میپردازید حتی بدون ثبت رسمی.

با این حال، طبق انتظارات، قانون علامت تجاری پیچیده است و به سادگی ثبت نام DBA در کشور شما به طور خودکار به شما حقوق قانونی را نمی دهد. به منظور ادعا برای اولین بار استفاده، نام باید “قابل markable” و در استفاده در تجارت است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

از آنجایی که ساعت های ناخوشایند خود را به طغیان کشیدن نام ایده آل گذراندید و تلاش بیشتری برای به رسمیت شناختن نام می دهید، باید ثبت نام علامت تجاری خود را برای حمایت قانونی مناسب انجام دهید.

ثبت نام یک علامت تجاری باعث می شود که به راحتی بتوانید خواص خود را بهبود ببخشید، مانند آنکه اگر کسی نام شما را به عنوان دسته ی توییتر خود استفاده کند.

داشتن مستندات مناسب به این معنی است که شما حق قانونی برای این دسته دارید، و توییتر اقداماتی را برای دادن آن به شما خواهد کرد.

8. حساب بانکی را برای ایجاد اعتبار کسب و کار باز کنید

هنگامی که شما اعتبار شخصی خود را برای سرمایه گذاری کسب و کار خود تکیه می کنید، وام های شخصی، وام خودرو و کارت های اعتباری شخصی شما بر توانایی شما برای واجد شرایط برای وام تجاری (و برای چه مقدار) تاثیر می گذارد.

حتما مطالعه شود
راهنمای کارآفرینان در پرداخت ها و مالیات های استارتاپ ها

با استفاده از اعتبار کسب و کار، فعالیت های شخصی خود را از فعالیت تجاری جدا می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

برای شروع اعتبار کسب و کار خود، باید حساب بانکی خود را به نام شرکت خود باز کنید و حساب باید جریان نقدی را که قادر به گرفتن وام تجاری باشد، نشان دهد.

تعهدات قانونی خود را در یک ردیف دریافت کنید

مهم نیست که چقدر مشغول کار با راه اندازی خود هستید، زمان زیادی را برای حل این مسائل برطرف کنید و به طور جدی به تعهدات قانونی خود برسید.

گرفتن اردک های قانونی خود را در یک ردیف از ابتدا به شما کمک خواهد کرد که از هر گونه مشکلات در راه جاده جلوگیری و کمک خواهد کرد که کسب و کار شما را با موفقیت شما را در مقیاس رشد شما.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تماس با ما : 021-26116691

www.padlawyer.org