موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

20 قانون تجارت هر کارآفرین باید در سال 2019 بداند

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.در این مقاله راجع به 20 قانون تجارت هر کارآفرین باید در سال 2019 بداند با شما گرامیان سخن می گوییم.

آیا شما در نهایت آماده اید که ایده کسب و کار خود را به یک واقعیت تبدیل کنید؟ همانطور که می دانید، آمادگی زیادی برای شروع یک کسب و کار وجود دارد. ایجاد یک طرح کسب و کار و تأمین تأمین بودجه، موارد رایج در فهرست راه اندازی مجدد است. یکی از مواردی که باید به لیست اضافه کنید این است که زمان بررسی قوانین کسب و کار معمولی که می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد، زمان است.

برای انجام تحقیقات خود کمی ساده تر، تعدادی وب سایت های دولتی را ریختیم و لیستی از قوانین و مقرراتی را که هر کسب و کار را تحت تاثیر قرار می دهند، جمع آوری کردیم.

مجوز
1. مجوزهای کسب و کار

به طور قانونی یک کسب و کار را شروع کنید، به احتمال زیاد به مجوز کسب و کار نیاز خواهید داشت. با تماس با دولت محلی محلی خود شروع کنید.

ببینید اگر مجوز دارید، و اگر شما نیاز به دانستن قوانین منطقه ای دارید. برای صدور مجوز فدرال و ایالتی، وب سایت مدیریت کسب و کار کوچک را بررسی کنید و پیوندهای مربوط به کسب و کارتان را دنبال کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

قوانین کار
2. قانون منصفانه استانداردهای کار

این قانون، حداقل حقوق و دستمزد فدرال، قوانین فوق العاده، ممنوعیت کار کودکان و شرایط ثبت نام را تنظیم می کند. شما می خواهید از طریق آن بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که با مقررات فعلی مطابقت دارید.

3. قوانین فرصت های شغلی فدرال برابر

این مجموعه قوانین تبعیض را بر اساس نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت یا منشا ملی منع می کند. این همچنین شامل پرداخت مساوی برای مردان و زنان و حمایت از افراد معلول است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

4. قانون خانواده و پزشکی ترک

اگر یک کارمند با یک وضعیت پزشکی برخورد کند یا یک عضو خانواده با شرایط پزشکی، قوانینی وجود دارد که کارفرما باید دنبال کند. از زمان به جبران خسارت، می خواهید این راهنما را بخوانید تا بدانید چگونه این قانون بر تجارت شما تاثیر می گذارد.

5. قانون ایمنی و بهداشت شغلی

این قانون کارکنان را به محیط کاری ایمن و بدون خطرات شناخته شده سلامت تضمین می کند.

6. جبران خسارت کارگران

اکثر ایالت ها مستلزم کارفرمایان برای خرید یک خط مشی بیمه ای هستند که کارکنان را جبران می کند در صورتی که در معرض خطر قرار بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسئولیت خود را به عنوان صاحب و آنچه که یک کارمند حق دارد، از وب سایت وزارت کار.

7. در دکتری کار خواهد کرد

در همه کشورها به غیر از مونتانا، قانون کار در محل کار وجود دارد. این به این معنی است که کارفرمایان می توانند در هر زمان به هر دلیلی یک کارمند را به اخراج کنند، مگر اینکه یک کار غیرقانونی باشد. به همین ترتیب، یک کارمند می تواند کار را در هر زمان انجام دهد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

قوانین مالیاتی
8. شماره شناسایی کارفرما را بدست آورید

برای ثبت مالیات کسب و کار خود، شما باید شماره شناسایی کارفرما را داشته باشید. برای دریافت شماره خود از وب سایت IRS بازدید کنید و شماره آن را بلافاصله پس از پر کردن الزامات لازم به صورت آنلاین دریافت خواهید کرد.

9. مالیات هایی را که باید پرداخت کنید بدانید

عمو سام می گوید که آیا کسب و کار شما یک کارمند از یک یا 100 است، شما باید مالیات خاصی پرداخت کنید. برای بررسی مالیات فدرال، امنیت اجتماعی، Medicare و الزامات مالیاتی فدرال، کمی وقت بگذارید. IRS تقسیم مسئولیت های مالیاتی خود را به عنوان صاحب. شما همچنین می خواهید با یک حسابدار در مورد این تعهدات صحبت کنید و یک بودجه را بیابید.

به علاوه مالیات فدرال، احتمالا مجبور خواهید بود که مالیات های دولتی نیز پرداخت شود. از این وبسایت برای بررسی نیازهای مالیاتی دولت استفاده کنید.

10. استخدام کارمندان

هنگامی که شما قصد دارید کارمند خود را به ارمغان بیاورید، مالیات های خود را تحت تاثیر قرار می دهد. مقدار زمانی که یک کارمند برای شما کار می کند، هنگامی که به مالیات می آید تفاوت می کند، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد استخدام، تفاوت بین یک کارمند W-2 و یک کارمند 1099 را بررسی کنید.

قوانین تبلیغات و بازاریابی
11. حقیقت در تبلیغات و بازاریابی

همانطور که به نظر میرسد، این قانون نیاز به تمام تلاشهای تبلیغاتی یا بازاریابی دارد که حقیقت دارد. علاوه بر این، اگر شما در طول یک تبلیغات ادعا می کنید، باید اثبات آن را داشته باشید. شما هرگز نمی توانید گمراه کننده یا ناعادلانه باشید. این حقیقت زمانی مشخص می شود که شما در بازار برای کودکان یا از تاییدیه ها استفاده می کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

12. قانون CAN-SPAM

آیا می دانستید که یک قانون ایمیل وجود دارد؟ درسته. قانون CAN-SPAM تنظیم ایمیل های تجاری. این قانون به صداقت احترام می گذارد و خطوط موضوع فریبنده را ممنوع می کند. علاوه بر این، شما باید به گیرنده هایی که در آن قرار دارند، به آنها بگویید و راه آسان خود را برای از بین بردن پیام های ایمیل خود بگذارید.

13. قانون فروش Telemarking

اگر شما قصد فروش محصولات به صورت پستی، تلفن یا آنلاین را دارید، باید قوانین فروش تلفنی FTC را تمیز کنید. تحت این قانون، کسب و کار ها باید ظرف 30 روز حمل کالا را تحویل دهند، اگر یک محصول به تعویق افتاده باشد، اعلامیه های تحویل ارائه می دهد و اگر سفارش نمی تواند پر شود، بازپرداخت می شود. شما همچنین می خواهید قوانین مربوط به رجیستری را ندهید.

قوانین کسب و کار آنلاین

14. مجموعه مالیاتی فروش

صاحبان فروشگاه های آجر و ملات هزینه مالیات فروش را که در آن منطقه خاص مورد نیاز است، پرداخت می کنند، اما اگر شما یک تجارت آنلاین دارید، چه؟ به گفته FTC، اگر کسب و کار شما یک حضور فیزیکی در یک ایالت دارد، مانند یک فروشگاه، اداره یا انبار، باید ملکی قابل اجرا و مالیات محلی را جمع آوری کنید.

البته برخی از ایالت ها مالیات فروش ندارند. شما می خواهید دستورالعمل های FTC را بخوانید و با اداره درآمد دولت خود چک کنید تا مطمئن شوید که با قانون برخورد می کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

15. قوانین فروش بین المللی

با یک وب سایت، هر کسب و کار می تواند محصولات خود را بین المللی به فروش برساند. این فورا کسب و کار شما را به یک مخاطب جدید باز می کند، اما این قرار گرفتن در معرض مقررات است. این سوالات مربوط به حمل و نقل، مالیات های مختلف و آداب و رسوم است. FTC راهنمایی برای کمک به حرکت به آبهای بین المللی دارد.

قانون حریم خصوصی
16. امنیت داده ها

اگر کسب و کار شما اطلاعات شخصی حساس را از مشتریان خود جمع آوری کند، باید یک برنامه امنیتی صحیح داشته باشید. به غیر از نگه داشتن داده ها در زیر قفل و کلید، شما فقط باید اطلاعاتی را که نیاز دارید جمع آوری کنید، نه چیزی بیشتر. FTC یک راهنما برای کمک به شرکت ها در ایجاد برنامه دارد.

قوانین بهداشتی
17. قانون مراقبت مقرون به صرفه

در چند سال گذشته، قوانین مراقبت های بهداشتی به شدت تغییر کرده است. قانون مراقبت های جدید مقرون به صرفه بر هر کسب و کار اثر می گذارد. با خواندن درباره سیاست های جدید مراقبت های بهداشتی، راه اندازی خود را آماده کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

18. حفظ حریم خصوصی سلامت

اگر کسب و کار کوچک شما ارائه دهنده سیاست های مراقبت های بهداشتی است که می تواند به صورت آنلاین در دسترس باشد، شما باید یک طرح امنیتی برای این داده ها نیز ارائه دهید. اگر اطلاعات هرگز شکسته شود، قوانین موجود برای اطلاع رسانی به افراد متخلف وجود دارد.

مالکیت معنوی
19. از مالکیت معنوی خود محافظت کنید

اگر یک محصول جدید را توسعه دهید، می خواهید آن را با یک حق ثبت اختراع محافظت کنید. شما می توانید از نام تجاری، نمادها و لوگو های خود با درخواست یک علامت تجاری نیز محافظت کنید. شما می توانید از طریق دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده در مورد این روند بیشتر بیاموزید.

برای محافظت از کتاب ها، فیلم ها، کارهای دیجیتال و قطعات موسیقی، شما می خواهید کار خود را به وسیله کپی رایت انجام دهید. اداره کپی رایت ایالات متحده می تواند به شما کمک کند فایل های صحیح را به فایل های خود ارسال کنید.

قانون مالی
20. ورشکستگی

اگرچه ما امیدواریم که شما هرگز نباید به اینجا بروید، در بعضی موارد، کسب و کارهای جدید به موانع مالی بروید. اگر کسب و کار شما دارای مشکلات جریان نقدی باشد و امکان ورشکستگی را مورد بررسی قرار دهد، پیش از ارائه پرونده ها، قوانینی وجود دارد که می خواهید خودتان را آشنا کنید.

انجمن صنفی کوچک دارای منابع مورد نیاز برای بررسی است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تحقیق در مورد قوانین کسب و کار می تواند یک کار خسته کننده باشد، اما همیشه بهتر است مطلع شود. در حالی که در بالا لیست بسیاری از زمینه قانونی را پوشش می دهد، قوانین اضافی ممکن است مربوط به کسب و کار شما باشد.

برای محافظت از خود، یک وکیل مدافع را پیدا کنید و درباره قوانینی که برای کسب و کار شما مشخص است صحبت کنید.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید