02 فوریه 2019

10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

در این مقاله راجع به 10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها با شما گرامیان سخن می گوییم.

به عنوان وکلا و سرمایه داران ریسک پذیر با شروع کار، ما شاهد بسیاری از اشتباهات قانونی که توسط کارآفرینان و شرکت های راه اندازی شده انجام شده است. بعضی از اشتباهات قانونی رایج و پیچیده توسط ما دیده شده است را به شما گرامیان ارائه می دهیم تا از آنها اجتناب نمایید.

1. قرارداد را با همکاران ثابت کنید

شما باید قبلا با همکاران خود موافقت کنید که معامله بین شما چیست. عدم انجام این کار بعدا می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. به نوعی، به توافق بنیادین به عنوان شکل “توافق پیش از ازدواج” فکر کنید. در اینجا مقررات کلیدی که شما باید در نوعی توافقنامه بنیادین نوشته کنید، ذکر شده است:

چه کسی چند درصد شرکت را می گیرد؟
آیا مالکیت پرونده براساس مشارکت مداوم در کسب و کار به حق تقدم است؟
نقش و مسئولیت بنیانگذاران چیست؟
اگر یک بنیانگذار برگردد، آیا این شرکت یا بنیانگذار دیگر حق خرید سهام سهام بنیاد را دارد؟ در چه قیمت؟
چقدر تعهد زمان برای کسب و کار از هر موسس انتظار می رود؟
چه حقوق (اگر وجود دارد)، بنیانگذاران حق دارند؟ چگونه می توان تغییر کرد؟
تصمیم گیری های کلیدی و تصمیم گیری روزانه در مورد کسب و کار چگونه انجام می شود؟ (رأی اکثریت، رأی موافق و یا تصمیمات خاص صرفا به دست مدیرعامل است؟)
در چه شرایطی یک بنیانگذار میتواند به عنوان یک کارمند کسب و کار حذف شود؟ (معمولا این تصمیم هیئت مدیره خواهد بود)
هر سرمایه گذار یا پول نقد را در کسب و کار هر سرمایه گذار یا سرمایه گذاری می کند؟
چگونه فروش کسب و کار تصمیم گیری شود؟
چه اتفاقی می افتد اگر یک بنیانگذار در انتظار توافق بر اساس قرارداد بنیان نباشد؟ چگونه حل می شود؟
هدف و چشم انداز کلی کسب و کار چیست؟

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها  10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها 1499012562

10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها

2. شروع کسب و کار به عنوان یک شرکت یا LLC

یکی از نخستین تصمیماتی که بنیانگذاران باید انجام دهد این است که در قالب قانونی برای اداره کسب و کار، اما بنیانگذاران اغلب بدون مشورت با یک وکیل شروع به کار می کنند و درنتیجه اغلب مالیات های بیشتری را متحمل می شوند و به تعهدات مهمی می رسند که می توانستند اجتناب از کسب و کار به عنوان یک شرکت یا به عنوان یک شرکت محدود (“LLC”) آغاز شده است.

شما همچنین می توانید انواع فرم های کسب و کار موجود در یک کسب و کار راه اندازی شده به شرح زیر است:

تنها مالکیت خصوصی به طور کلی، مالکیت فردی مستلزم اسناد حقوقی، هزینه ها یا مدارک غیر از مجوز های کسب و کار دولتی و محلی نیست.

از سوی دیگر، معایبی برای فعالیت در قالب یک مالکیت شخصی وجود دارد: (1) تنها یک مالک دارد و اگر سرمایه اضافی از سوی سرمایه گذار دیگر مورد نیاز باشد، فرم در دسترس نیست و یک فرم مشارکت و (2) تنها مالکیت شخصی برای بنیانگذار در برابر طلبکاران کسب و کار (به عبارت دیگر، طلبکاران می توانند مستقیما از موسس شکایت کنند)، در مقایسه با شرکت ها و LLCs که در آن، به طور کلی، طلبکاران کسب و کار نمی تواند موفقانه شکایت بنیانگذاران و دیگر سرمایه گذاران. ما تنها مالکیت خصوصی را توصیه نمی کنیم.
همکاری های عمومی اگر بیش از یک بنیانگذار وجود داشته باشد، مشارکت عمومی معمولا به عنوان شکل قانونی نهاد تجاری انتخاب شده است. ترجیحا، بنیانگذاران در مورد توافقنامه مشارکت برای “تنظیم قوانین” بین بنیانگذاران موافقت می کنند؛

حتما مطالعه شود
نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید

با این حال، اگر بنیانگذاران با توافقنامه مشارکت موافق نباشند، بیشتر قوانین ایالتی (در صورت عدم وجود) قوانین را در صورت عدم توافق عرضه می کنند. درآمد مشارکت مستقیما به شرکا به طور کلی بر مبنای مشارکت مستقیم مالیات می گیرد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

سرانجام، هر شریکی از مشارکت عموما مسئول بدهی های کسب و کار است و بنابراین دارایی های شخصی هر یک از طرفین را به طلبکاران تجاری باز می گذارد. ما توصیه نمیکنیم که مشارکت کامل داشته باشیم.
شرکت های C اینها تحت قانون دولتی شکل می گیرند (معمولا از ایالت هایی که در ابتدا عمل می کنند و یا در ایالت هایی مانند دلاور که به خوبی شناخته شده است، قانون شرکت است). اکثر سرمایه های تحت پوشش سرمایه شرکت های C هستند.
شرکت های S اینها تحت قانون دولتی مانند شرکت های C شکل می گیرند، اما رفتار مالی مناسب را برای شرکت های متعلق به (بیش از 100 سهامدار) تحت قوانین مالیات فدرال و ایالتی دارند.
LLCs اینها تحت قانون دولت تشکیل می شوند و یک فرم ترکیبی از شرکت ها و مشارکت محدود هستند و مزایای مالیاتی خاصی نسبت به شرکت های C دارند.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
مشارکت محدود اینها تحت قانون دولت تشکیل می شوند و اغلب برای نگهداری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شکل می گیرند و اغلب “ابزار سرمایه گذاری انتخابی” برای شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و صندوق های تامینی هستند.
شرکت ها، LLCs و مشارکت های محدود با ثبت اسناد با مقامات دولتی مناسب تشکیل می شوند. هزینه های تشکیل و اداره این اشخاص اغلب بیشتر از مشارکت و مشاغل شخصی به علت مسائل قانونی، مالیاتی و حسابداری است.

با این حال، تمام اشخاص به طور کلی مزایای قابل توجهی را برای بنیانگذاران (و سرمایه گذاران بعدی) از جمله حفاظت مهم مسئولیت از طلبکاران کسب و کار، صرفه جویی در مالیات از طریق کسر و سایر درمان فقط در دسترس برای شرکت ها و LLCs، و سهولت در جمع آوری سرمایه در برابر شرکت های فردی و مشارکت

شرکت های خصوصی و مشارکتی بعدا می توانند به شرکت C یا S، LLC یا سایر نهاد های قانونی تبدیل شوند، اما در نظر داشته باشید که هزینه های تبدیل می توانند قابل توجه باشند.

3. با یک قرارداد عالی استاندارد به نفع شرکت شما نباشید

تقریبا هر شرکت باید در هنگام برخورد با مشتریان یا مشتریان قرارداد فرم استاندارد داشته باشد. اما، واقعا “قرارداد فرم استاندارد وجود ندارد”، به عنوان هر قرارداد می تواند متناسب با یک طرف یا دیگری مطلوب تر باشد. کلید این است که با فرم قرارداد خود شروع کنید و امیدوار باشید که طرف دیگر خیلی به آن مذاکره نکند. در اینجا برخی از آیتم های کلیدی برای ارائه فرم قرارداد شما وجود دارد:

قراردادهای نمونه ای از آنچه که دیگران در صنعت انجام می دهند، دریافت کنید. نیازی به کشف مجدد قرارداد نیست.
اطمینان حاصل کنید که یک وکیل کسب و کار با تجربه در حال انجام تهیه پیش نویس، یکی که در حال حاضر فرم های خوبی برای شروع است.
اطمینان حاصل کنید که شما آن را مانند یک قرارداد از قرارداد قبل از چاپ با شکل و اندازه فونت نگاه کنید.
آن را خیلی طولی نکنید که طرف دیگر وقتی دست آنها را ببیند، دستانشان را بشکنند.
اطمینان حاصل کنید که قیمت گذاری دقیقا مشخص شده است، زمانی که پرداخت صورت می گیرد، و اگر مجازات یا پرداخت جریمه نقدی باشد، پرداخت نمی شود.
سعی کنید و یا به حداقل رساندن یا رد هر گونه بازپرداخت و ضمانت در مورد محصول یا خدمات.
اگر محصول یا خدمات انتظارات را برآورده نکنید، محدودیتهای مسئولیت خود را شامل کنید.
شامل یک ماده “force majeure” برای از بین بردن شما در صورت وقوع رویدادهای غیرقابل پیش بینی.
شامل یک بند در مورد اینکه چگونه اختلافات حل می شود. اولویت ما برای داوری قانونی محرمانه در برابر یک داور است.

حتما مطالعه شود
پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها  10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها business plan image 768x485

10 اشتباه بزرگ قانونی توسط استارتاپ ها

 4. عدم تطابق با قوانین اوراق بهادار هنگام صدور سهام به دوستان / خانواده / شرکا

اگر بنیانگذاران یک شرکت، مشارکت محدود، یا LLC، فروش سهام، منافع مشارکت محدود، یا منافع LLC به بنیانگذاران و سرمایه گذاران بعدی را تحت عنوان قوانین اوراق بهادار فدرال و ایالتی، تشکیل دهند. اکثر قوانین مربوط به اوراق بهادار نیاز به فروش سهام باید با افشای خاص، ثبت نام، و الزامات فرم مطابق باشد، مگر اینکه چنین فروش معاف باشد. عدم پیروی از این الزامات می تواند جریمه های مالی قابل توجهی برای بنیانگذاران و شرکت های راه اندازی ایجاد کند، از جمله اینکه شرکت های راه اندازی باید همه سهام را در قیمت صدور اولیه مجددا خریداری کنند، حتی اگر این شرکت بیشتر یا بیشتر از پول خود را از دست داده باشد. در نتیجه، برای جلوگیری از چنین جریمه ها، جریمه ها و الزامات بازپرداخت، بنیانگذاران باید وکلا شناخته شده را استخدام کنند تا سند فروش سهام را بر اساس چنین قوانینی ثبت کنند.

5. عدم اسناد استخدامی

راه اندازی کسب و کار اغلب با مشکالت مواجه می شوند زمانی که آنها مستندات کار کافی را حفظ نمی کنند. به همین ترتیب، شروع به کار باید یک گروه اصلی از اسناد استخدامی را که اکثریت، یا نه همه، کارمندان را امضا کرده باشند، آماده کرده باشند. لیست شروع اسناد استخدامی برای یک شرکت جدید معمولا شامل موارد زیر می شود:

اسناد گزینه سهام (در صورتی که یک شرکت تشکیل شده است)، از جمله یک طرح انکشاف سهام، اطلاع از مجوز بورس سهام، و توافق نامه اختیاری
نامه های استخدامی “در حین” (که توسط شرکت و کارمند امضا شده است، تایید می کند که کارمند یا کارفرما می تواند اشتغال را به اتمام برساند)
توافقنامه تخصیص اطلاعات محرمانه و اختراعات (بحث شده در زیر)
راهنمای کارمند (تنظیم سیاست های شرکت در تعطیلات، درگیری های منافع، استفاده از اینترنت، و غیره)
فرم USCIS I-9 (برای تایید هویت و مجوز استخدام هر کارمند جدید)
IRS فرم W-4 (گواهی مزایای استقراض کارمند)
فرم های مزایا برای مزایای موجود برای کارمندان و اعضای خانواده (مانند بیمه درمانی، بیمه درمانی، 401 (k) و غیره)

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

6. به حفاظت از مالکیت معنوی دقت کنید

اگر شما یک محصول، فن آوری یا خدمات منحصر به فرد ایجاد کرده اید، باید اقدامات لازم را برای محافظت از مالکیت معنوی که توسعه داده اید، در نظر بگیرید.

هر دو بنیانگذاران این شرکت و سرمایه گذاران آن در حصول اطمینان از اینکه این شرکت مالکیت معنوی خود را حفظ می کند و از حقوق مالکیت معنوی اشخاص ثالث جلوگیری می کند، اهمیت دارد. در اینجا برخی از اقدامات حفاظتی مشترک انجام شده توسط شروع کار:

اختراعات اختراعات بهترین محافظتی هستند که می توانید برای یک محصول جدید دریافت کنید. یک حق اختراع مخترع خود را حق دارد که دیگران را از ساخت، استفاده یا فروش مواد مورد ثبت اختراع که در کلمات ادعایی ثبت نشده است، نادیده بگیرد.

حتما مطالعه شود
 چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 2

مسائل کلیدی در تعیین اینکه آیا شما می توانید یک حق اختراع دریافت کنید:

(1) تنها تجسم بتن از یک ایده، فرمول و غیره قابل patentable، (2) اختراع باید جدید یا رمان، (3) اختراع نباید قبلا اختراع شده یا توصیف شده در یک نشریه چاپ شده است و (4) اختراع باید مقداری مفیدی داشته باشد. شما یک ثبت اختراع از اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده دریافت می کنید و این روند می تواند چندین سال طول بکشد و پیچیده شود.

برای تهیه درخواست ثبت اختراع به طور معمول به یک وکیل ثبت اختراع نیاز دارید.
حق چاپ حق نسخه برداری حق نسخه برداری از کار و تهیه کارهای مشتق شده (مانند توالی یا تجدید نظر) بر اساس کار.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
علائم تجاری یک علامت تجاری از ارزش نمادین یک کلمه، نام، نماد یا دستگاه محافظت می کند که صاحب علامت تجاری برای شناسایی یا تشخیص آن از دیگران استفاده می کند. برخی از علائم تجاری شناخته شده عبارتند از علامت تجاری Coca-Cola، علامت تجاری American Express و علامت تجاری IBM.

با استفاده از علامت تجاری در تجارت، حقوق علامت تجاری را به دست می آورید. لازم نیست علامت ثبت نام کنید تا حقوق آن را دریافت کنید، اما ثبت نام فدرال مزایایی به شما ارائه می دهد. یک علامت را با دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده ثبت کنید.
علائم خدمات علائم خدمات شبیه علائم تجاری هستند و برای شناسایی خدمات استفاده می شوند.
اسرار تجارت.

حق محرمانه تجاری اجازه می دهد صاحب حق اقدام علیه هر کسی که نقض توافق یا روابط محرمانه است یا اقدام به سرقت و یا استفاده از دیگر روش های نامناسب برای کسب اطلاعات مخفی اقدام کند. اسرار تجاری می تواند از برنامه های کامپیوتری به لیست مشتریان به فرمول کوکاکولا متغیر باشد.
توافقنامه محرمانگی اینها همچنین به عنوان “توافقنامه های غیرفعال” یا “NDA” نامیده می شوند. هدف از توافق این است که به دارنده اطلاعات محرمانه (مانند یک محصول یا ایده کسب و کار) اجازه دهید آن را با شخص ثالث به اشتراک بگذارد.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اما پس از آن شخص ثالث موظف است اطلاعات را محرمانه نگه دارد و از آن استفاده نکند

اجازه داده شده توسط دارنده اطلاعات. استثنا های استاندارد معمولا برای تعهدات محرمانه وجود دارد (مثلا اگر اطلاعات قبلا در حوزه عمومی باشد).
محرمانه بودن و توافق نامه تخصیص برای کارمندان. هر کارمند باید ملزم به امضای این قرارداد باشد. چندین هدف را انجام می دهد. اولا، کارمند مسئولیت حفظ اطلاعات محرمانه کسب و کار را، هر دو در طول استخدام و پس از استخدام، محول می کند. دوم، هر گونه اختراعات، ایده ها، محصولات یا خدماتی که توسط کارمند در طی مدت استخدام و در ارتباط با کسب و کار متعلق به شرکت، و نه کارمند است، تضمین می شود.

7.  به مسائل مالیاتی مهم توجه کنید

هنگام شروع کسب و کار، برخی از مسائل مالی اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفت. در اینجا برخی از رایج ترین مسائل مطرح می شود:

انتخاب نهاد قانونی ممکن است دلیلی معتبر برای انتخاب یک جریان از طریق نهاد مالیاتی، مانند شرکت LLC یا S داشته باشد. اشخاص از طریق جریان از طریق کسب و کار به سهامداران اجازه می دهد تا از تجدید مالیات شخصی خود استفاده کنند. اما اکثر سرمایه گذاران سرمایه گذاری و سرمایه گذاران نهادی، به جای سرمایه گذاری های جریان، ترجیح می دهند
مالیات بر فروش این شرکت نیاز به جمع آوری مالیات بر فروش محصولات خود دارد، زیرا عدم انجام این کار می تواند عواقب فاجعه بار داشته باشد.

حتما مطالعه شود
نکات مهم قراردادهای حقوقی استارتاپ ها 

اگر شرکت در چندین کشور فروش کند، این مسئله پیچیده تر می شود.
مالیات بر حقوق و دستمزد بسیاری از شهرستانها و مناطق مالیات حقوق و دستمزد را اعمال می کند.
بخش 83 (ب). بنیانگذاران و کارکنان باید در نظر بگیرند که آیا آنها می توانند مسائل مربوط به مالیات بالقوه را توسط انتخابات IRC بخش 83 (b) کاهش دهند.

انتخابات بخش 83 (ب) مربوط به زمانی است که فردی سهام یا گزینه های مورد رسیدگی را دریافت می کند و می تواند درآمد قابل پرداخت را به گیرنده به حداقل برساند.
مسائل گزینه سهام شرکت ها اغلب گزینه های سهام را به کارمندان می دهند. اگر در مطابقت با دستورالعمل های IRS انجام نشود، چنین کمک های مالی می تواند به عواقب ناشی از مالیات به شرکت و / یا کارمند منجر شود.
دارایی سهام قابل اعتباری. دارنده سهام در شرکت های کوچک شرکت های کوچک ممکن است به میزان کاهش مالیات بر سود ناشی از فروش “سهام کوچک شرکت های کوچک” تحت شماره 1202 IRC واجد شرایط باشد.
مشوق های مالیاتی.

بسته به ماهیت کسب و کار، ممکن است مشوق های مختلف مالیاتی مانند اعتبارات مالیاتی در زمینه انرژی تجدید پذیر و اعتبارات مالیاتی سرمایه گذاری در دسترس باشد.
یک وکیل حسابدار خوب یا مالیاتی آشنا با این مسائل می تواند یک شریک ارزشمند باشد.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

8. با یک نام برای شرکت هایی که مسائل مربوط به علامت های تجاری، مشکلات نام دامنه و یا مسائل دیگر را وارد کنید

هنگام انتخاب نام شرکت، مهم است که انجام برخی تحقیقات برای کمک به جلوگیری از نقض علامت تجاری یا مشکلات نام دامنه. ممکن است علامت تجاری شخص شما را نقض کنید، اگر استفاده شما از یک علامت ممکن است سبب سردرگمی در میان مشتریان به عنوان منبع کالا یا خدمات شود. در اینجا برخی از مراحل را می توان از موارد نامگذاری جلوگیری کرد:

یک جستجوی گوگل را روی نام بگذارید تا ببینید که شرکت های دیگری ممکن است از نام استفاده کنند.
جستجو برای ثبت نام علامت تجاری فدرال در نام پیشنهادی خود را در سایت اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده (www.uspto.gov) انجام دهید.
آیا جستجوی شرکت های دولتی یا شرکت LLC در ایالت هایی که در آن شرکت مشغول به کار خواهد بود برای بررسی اینکه آیا کسی از یک نام مشابه استفاده می کند یا خیر.
آیا جستجو در GoDaddy.com و یا دیگر ثبت نام ها برای دیدن اگر نام دامنه شما می خواهید در دسترس است. اگر نام دامنه “.com” گرفته شود، این بسیار مشکل است و یک پرچم قرمز است.
اطمینان حاصل کنید که نام متمایز و به یاد ماندنی است.
ممکن است بخواهید وکیل مالکیت معنوی خود را یک جستجوی علامت تجاری حرفه ای انجام دهید.
نام را چنان محدود نکنید که بعدا تغییر دهید یا تغییر دهید.
با پنج نامی که دوست دارید بیاورید و بازار را با کارمندان، شرکا، سرمایه گذاران و مشتریان آینده آشنا کنید.
فکر می کنم در مورد پیامدهای بین المللی نام (شما نمی خواهید نامی داشته باشید که در زبان دیگری خجالت زده یا منفی باشد).
اجتناب از املای غیر معمول از نام. این به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکل یا سردرگمی در جاده می شود (هرچند برخی از شرکت هایی مانند گوگل یا یاهو با نام های غیر معمول موفق بوده اند، چنین موفقیتی اغلب به استثنای قانون است).

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
20 قانون تجارت هر کارآفرین باید در سال 2019 بداند

9. داشتن یک توافقنامه خوب و توافقنامه حفظ حریم خصوصی برای وب سایت شما

یک توافقنامه استفاده از شرایط و ضوابط برای افرادی که از وب سایت شما استفاده می کنند، تعریف می کند. خط مشی رازداری شما یک بیانیه قانونی در وبسایت شما است که با اطلاعات شخصی جمع آوری شده از کاربران و مشتریان سایت انجام شده و چگونگی استفاده از این اطلاعات، فروخته یا به اشخاص ثالث داده می شود.

یک توافق نامه خوب شرایط استفاده شامل موارد زیر خواهد بود:

چگونه سایت را می توان استفاده کرد و محدود به استفاده می شود؛

چگونه سایت را می توان استفاده کرد و محدود به استفاده می شود؛
رد شدن از ضمانت نامه؛
محدودیت های مسئولیت مالک سایت و کارمندان آن، افسران، وابسته ها و مدیران
چگونه اختلافات حل می شود (به عنوان مثال، از طریق داوری محرمانه محروم که مانع اعمال طبقات می شود)؛
نمایندگی ها و ضمانت ها از کاربر سایت و جبران خسارت به صاحب سایت؛
حقوق به بازپرداخت و بازپرداخت اگر محصولات فروخته شود؛ و
حقوق مالکیت معنوی (به عنوان مثال، حق تکثیر).

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

یک سیاست حفظ حریم خصوصی خوب شامل موارد زیر خواهد بود:

چه اطلاعاتی که سایت جمع آوری می کند
چگونه سایت از اطلاعات جمع آوری شده استفاده می کند
چگونه اطلاعات ممکن است به اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود یا فروخته شود
چگونه سایت با کودکان زیر 13 سال برخورد می کند؟
چگونه سایت ممکن است کاربر را قادر به دسترسی به سایت از طریق خدمات شخص ثالث مانند فیس بوک و توییتر؛
شرح استفاده از کوکی ها و سایر فن آوری ها در سایت؛
مراحل انجام شده توسط صاحب سایت برای محافظت از محرمانه بودن و امنیت اطلاعات جمع آوری شده؛ و
چگونه تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است انجام شود.
سیاست های حفظ حریم خصوصی نباید به طور کور از سایت های دیگر کپی شود. ممکن است دلایل قانونی برای تضعیف حریم خصوصی اعلان شده و احتمال مسئولیت بالقوه صاحب سایت را کاهش دهد.

10.  داشتن مشاور حقوقی خبره

در تلاش اشتباه برای صرفه جویی در هزینه ها، شروع کسب و کار اغلب استخدام مشاور غیر قانونی مشاوره. بنیانگذاران به جای صرف پول لازم برای استخدام مشاور حقوقی صالح، اغلب وکالی را استخدام می کنند که دوستان، بستگان و دیگران هستند که تخفیف های شسته و رفته را ارائه می دهند.

در انجام این کار، بنیانگذاران خود را از مشاوره قانونی با تجربه که می توانند به بنیانگذاران از بسیاری از مشکلات قانونی اجتناب کنند، خودداری کنند. بنیانگذاران باید مصاحبه با چندین وکیل یا شرکت های حقوقی را در نظر بگیرند و تعیین کنند که آیا وکلا و شرکت های حقوقی در بعضی، و اگر نه همه موارد زیر را در زمینه های حقوقی داشته باشند:

قانون شرکت، تجاری و اوراق بهادار
قانون قرارداد
قانون استخدام
قوانین مالکیت معنوی
قوانین املاک و مستغلات
قوانین مالیاتی

اگر چه لازم نیست که وکیل یا شرکت حقوقی که توسط بنیانگذار حفظ شده است در تمام زمینه های ذکر شده تجربه داشته باشد، زیرا مشکلات خاصی را می توان از طرف وکلا و یا شرکت های مختلف استخراج کرد، اغلب بهتر است که بنیانگذاران یک شرکت را حفظ کنند برخی از موارد ذکر شده در بالا ذکر شده را، در صورت عدم وجود بسیاری از آنها، به منظور تداوم بین بنیانگذاران و وکلای آنها نیاز است.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.تماس با ما :021-26116691