موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

 چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

در این مقاله راجع به چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

چگونه همه مردم این کار را انجام می دهند؟ چگونه مردم شروع به کار می کنند؟راه اندازی استارتاپ مشکل است؟

من در این مقاله به شما میگویم برای اولین بار – شما باید پس زمینه و اصول راهنمای چگونگی ایجاد یک راه اندازی استارتاپ را درک کنید. اگر شما اهمیتی به درک اصول و ماهیت ماده نداشته باشید، مطالب این سایت برای شما نیست.

به عنوان یک وکیل / راه اندازی شرکت های بزرگ، مطمئن شوید که هر یک از مشتریان درک و شناخت در سطح پایه آنچه در جریان است را دارند. من در مورد جزئیات واقعا خسته کننده صحبت نمی کنم – این کار من است. من در مورد ماهیت موضوع صحبت می کنم. یک کارآفرین آگاهتر برای شرکت خود بهتر است و در پایان کار برای خودش بهتر است.

در این مقاله توضیح می دهم که پس زمینه و اصول راهنمای چگونه ایجاد یک راه اندازی استارتاپی را. قسمت 2 جزئیات نحوه اعمال این اصول را توضیح می دهد و در حقیقت از نظر فنی این کار را انجام می دهد.

چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1
چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

خلاصه ای از نحوه شروع راه اندازی استارتاپ

1. مشخصات فنی بسیار اولیه شروع یک کارآفرینانه گیج کننده است.

2. قبل و همزمان با شروع – بنیانگذاران نیاز به گرفتن مسائل مربوط به اشتغال خود را مرتب شده اند؛ تعریف نقش افراد در شرکت؛ و همچنین محافظت از خود را از یکدیگر، از جهان خارج، و از سرمایه گذاران آینده است.

3. بنیانگذاران این شرکت را ایجاد و اجازه سهام. سپس شرکت سهامی عام را برای بنیانگذاران صادر خواهد کرد. این فقط سهام عادی معمول است و همان نوع از کارکنان و پرسنل آینده سهام سهام دریافت می کند. سهام مورد نظر برای سرمایه گذاران صادر می شود. در حال حاضر نگران نباشیدموسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

4. سهامی که بنیانگذاران دریافت می کنند باید پرداخت شود. این پرداخت در قالب پول نقد، IP و / یا خدمات است. بنیانگذاران توافق نامه ای را امضا خواهند کرد که شرایط این خرید را مشخص می کند.

5. موجودی موسس باید به یک برنامه حقوقی واگذار شود. این اطمینان حاصل خواهد کرد که بنیانگذاران باید برای مدت مشخصی در سال باقی بمانند تا سهام واقعا سهام خودشان باشد. این باعث می شود افرادی که در معرض این موضوع قرار گیرند انگیزه بگیرند.

توضیح نحوه راه اندازی یک استارتاپ

جدول محتوا

قسمت 1 از 2. پیشینه و اصول راهنمایی

A. مسائل اشتغال را مرتب کنید
ب. به درستی نقش های راه اندازی را تعیین کنید
C. تصمیم بگیرید که چه میزان سهام شرکت باید هر فرد دریافت کند
D از خود بنیانگذاران راه اندازی خود محافظت کنید

1. فقط با افرادی که اعتماد دارید، به کسب و کار بروید
2. سهام Vest
پیش از اینکه مشکالت کسب و کار را پیش بینی کنند پیش بینی کنید
4. قوانین و قراردادهای شرکت را به خوبی تهیه کنید
5. محدودیت انتقال سهم داشته باشید
6. IP را به شرکت اختصاص دهید

E. خود را از جهان خارج محافظت کنید

1. کار با افراد سایه ای را انجام ندهید
2. از مستندات مناسب استفاده کنید و قراردادها را به درستی تهیه کنید
3. با سازمان های دولتی کار کنید
4. کتاب ها و مستندات شرکتی خود را درست تنظیم کنید

F. خود را از سرمایه گذاران محافظت کنید

1. درک قطر
2. نوع سهام
3. راه های دیگر برای محافظت از راه اندازی شماموسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1
چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

 پیشگویی و راهنمایی نحوه راه اندازی STARTUP

بنیانگذاران اغلب در مورد چگونگی دستیابی کشتی راه اندازی به خارج از حوض، گیج می شوند. بله، آنها در مورد مسائل خاصی می دانند تا از جاده جلوگیری کنند یا از آن آگاهی داشته باشند، اما در مورد چگونگی راه اندازی مجدد، اشتباه می شود.

این مقاله به این و دیگر سوالات مربوط می شود: چگونه اولین سهام شرکت حذف می شود؟ چگونه سهامداران سهام خود را دریافت می کنند؟ آنها چه نوع سهامی می گیرند؟ چند سهام؟ چه قیمتی؟

ابتدا متوجه شوید و موارد زیر را انجام دهید:

A. مشاغل مشاغل خود را به دست آورید

در جای دیگر، من قبلا به شما گفته بودم که چگونه باید از راه اندازی خود از کارفرمایان محافظت کنید. اگر شما این را در اینجا بخوانید و احساس کنید این ممکن است در هنگام شروع یک شرکت موانع بزرگی باشد، این مقاله را بخوانید تا نحوه حرکت به این موضوع را دریابید.

با این حال، حتی اگر این مسئله برای شما نباشد، در اینجا یک نکته مهم وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید: اجازه ندهید که اشتیاق شما از بنیانگذار شما، شما را تبدیل به شما کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتی اگر مشکلی با کارفرمایان نداشته باشید، این بدان معنا نیست که راه اندازی شما روشن است. شغل شما این است که مطمئن شوید که بنیانگذاران شما مسائل اشتغال را نادیده می گیرند که می تواند راه اندازی را مختل کند. شما باید:

a اطمینان حاصل کنید که IP متعلق به راه اندازی و نه به کارفرمای فعلی شما، نه به کارفرمای قبلی خود، نه به کارفرمای فعلی شما CO-FOUNDER، و نه به کارفرمای قبلی شما CO-FOUNDER.

ب اطمینان حاصل کنید که مشکالت غیر رقابتی و دیگر مسائل قراردادی با کارفرمایان فعلی با ایجاد یک راه اندازی مواجه نمی شوند. باز هم، همانطور که مهم است – مطمئن شوید که همین هم برای بنیانگذار شما درست است.

ج اطمینان حاصل کنید که مسائل قراردادی با کارفرمای قبلی نیز دخالت نمی کنند.

همانطور که قبلا ذکر شد، برخی از مسائل مربوط به مسائل اشتغال بستگی به قانون دولتی دارد. قراردادهای غیر رقابتی و توافقنامه محرمانگی با توجه به اینکه در حال ایجاد یک راهاندازی هستند، توانایی متفاوت دارند. هنگام شروع راه اندازی در هر کشوری واقعا) توجه به قانون استخدام دولتی را بررسی کنید. قانون ایران می تواند در برخی از این توافقنامه ها دخالت داشته باشد. یک وکیل می تواند به شما در تجزیه و تحلیل آن کمک کند.

ب. مقاصد شروع START را بطور مناسب تعریف کنید
اخیرا با دو کارآفرین در صنعت فن آوری انرژی صحبت کردم. آنها راه اندازی موفق را داشتند اما آن را در آستانه سقوط بود.

صنعت نفت و گاز می تواند رونق و انفجار باشد، اما این مسئله واقعی نبود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

مشکل چی بود؟

آنها هرگز نقش را به درستی تعریف نمی کردند. یک نفر بیشتر از بنیانگذار فن آوری بود، دیگری بود که بنیانگذار استراتژی کسب و کار بود. این همان راهی است که حداقل باید باشد. اما به این دلیل که آنها این کار را تقسیم نکردند، آنها نمیتوانستند درک کنند که ضعف واقعی در شرکت چیست. روشن بود (به من) که در آن مشکل بود و چگونه باید آن را ثابت کرد.

نکته این است که برای همه کار کردن یکسان نیست. بسیاری از وظایف برای مراقبت از – توسعه محصول، استراتژی کسب و کار، بازاریابی و غیره وجود دارد. بعضی افراد باید برخی از کارها را انجام دهند. بعضی باید چیزهای دیگر را انجام دهند.

به وضوح نقشها و وظایف را از ابتدا مشخص کنید. به این ترتیب اگر کسب و کار در حال مبارزه است، می توان به وضوح اشاره کرد که در آن نقاط ضعف و نیاز به کار و تمرکز بر روی آنها وجود دارد. این نکته است که به سرزنش و جرم و جنایت اختصاص دهید؛ این یک راه برای تقویت شرکت است. شما و بنیانگذاران شما باید از این پروژه به جهنم بپردازید. موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

C. تصمیم بگیرید که چه میزان سهام شرکت باید هرکسی دریافت کند
در مورد مالکیت شرکت باید تصمیم بگیرد.

تقسیم ناهمگونی خوب است.

بسیاری از بنیانگذاران تقسیم برابر 50-50 یا 25-25-25-25 را انجام میدهند، حتی اگر آنها نباید داشته باشند.

نگران نباشید تقسیم نابرابر. من بنیانگذاران را دیده ام که نباید مقادیر مساوی از مقادیر مساوی داشته باشند، زیرا آنها به طور عینی در مورد مسائل فکر نمی کنند. تقسیم نابرابر، مشکالت زیادی را حل می کند و باعث می شود که اختلافات حقوقی در حوزه های مختلف حل شود.

چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1
چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

در این مورد ضعیف نباش.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر فکر می کنید باید بیش از 50٪ داشته باشید، آن را بگویید. اگر فکر می کنید که شما باید کمتر از 50٪ داشته باشید، آن را بگویید. پس چگونه تقسیم می کنید؟ در نظر گرفتن:

– چه مهارت این شخص آوردن است؟
– چقدر ارزش این مهارت است؟
– چطور این شخص این نقش را به کسب و کار دارد؟
– این شخص چقدر راحت قابل تعویض است؟
– چه چیز دیگری این شخص آوردن است – آیا آنها سرمایه گذاری می کنند؟
– چقدر زمان این فرد برای انجام وظایف برای شرکت صرف می شود؟
– درباره موقعیت موقعیت خاصی داشته باشید. اگر تقسیم 60-40 باشد، درک کنید که چرا باید چنین باشد. برخی از اصول پشت استدلال وجود دارد.
– چیزی را مانند 1٪ ندهید. 1٪ در این مرحله فقط فریبنده است. این به سختی چیزی است و این زود آن فقط مسائل را پیچیده می کند. بعد از آن، 1٪ از شرکت را در جاده می گذرانید. این گفته می شود که 10 درصد به یک بنیانگذار می تواند خوب و منطقی باشد. . . دوباره، اگر اساسا پشت استدلال وجود دارد.
– به یاد داشته باشید عادلانه و منطقی است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

سهامی که بنیانگذاران دریافت می کنند باید پرداخت شود و این پرداخت به صورت پول نقد، IP و / یا خدمات است. بیشتر در مورد این نقطه خاص در قسمت 2 از 2 این سری.

D. محافظت از خود از متخصصان راه اندازی خود را شروع کنید
چطور این کار را انجام می دهید؟

1. برو به BUSINESS تنها با افرادی که به شما اعتماد دارند
این بهترین و ساده ترین راه برای محافظت از خود از یک بنیانگذار است. شما فکر می کنید این واضح است، اما این نیست. مردم بیش از حد خوش بینانه و هیجان زده می شوند. آنها ناامید می شوند؛ زیرا کسی که از خارج دارای یک مجموعه مهارت است که به اهداف شرکت خود ارزشمند است.

این کمی صادقانه غم انگیز است.

شما می دانید که چگونه یک دوست در هنگام قدم زدن برای یک فرد کمی پاشنه بلند می شود؟ و شما واقعا نمی توانید بگویید که آنها را از یک ایده بد خلاص کنید؟ شما فقط می خواهید آنها را تکان دهید. این همان چیزی است.

من دیده ام جفت های بد چند بار به نتایج فاجعه بار می رسد. توجه داشته باشید، با این حال، اگرچه شما عزیزان خود را بنیانگذار عزیز را دوست داشتید، شما هنوز هم نیاز دارید که خود را با موافقت های مناسب محافظت کنید.

2. VEST سهام خود
شما نمیخواهید یک وضعیتی که در آن شما و بنیانگذار شما شرکت را شروع کنید، بنیانگذار شما دارای نیمی از سهام راه اندازی است، و بعد از یک ماه، میگوید این موضوع را ترک کرده و از شرکت خارج شده است. چرا؟

از آنجا که این بدان معنی است که شخص دارای نیمی از شرکت است در حالی که شما گیر افتاده انجام تمام کار. سرمایه گذاران آینده شما خوشحال خواهند شد اگر آنها متوجه شوند که نیمی از این شرکت متعلق به کسی است که غیر قابل دسترس است و تصمیم به دنبال ماهیگیری خرچنگ به جای شروع کار را آغاز کرد.

بنابراین سهام بنیانگذاران باید به یک برنامه حقوقی واگذار شود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

سرمایه گذاری به این معنی است که شما سهام بنیانگذار خود را دریافت می کنید، اما درصد مشخصی از آن سهام، اگر شما تصمیم به ترک آن را داشته باشید، شرکت بازخرید می شود.

سهامی که این شرکت می تواند در صورت ترک شما بازپرداخت کند، به حساب نمی آید. درصد سهامی که این شرکت می تواند بازپرداخت را در طول زمان با توجه به برنامه حقوق و دستمزد کاهش می دهد تا زمانی که شما تمام سهام خود را مستقیما صاف کنید. سهامی که این شرکت دیگر حق خرید مجدد را ندارد، به شما تعلق میگیرد. پس از آن، شما می توانید ماهیگیری خود را انجام دهید و هنوز هم به سهام خود را نگه دارید.

برنامه اموزشی معمول 4 سال با یک صخره 1 ساله است. این بدان معنی است که پس از 1 سال با شرکت، 25٪ سهام به شما اختصاص خواهد یافت (یعنی صخره 1 ساله). سپس، سه سال بعد، سهام باقیمانده در مجموع 4 سال به برنامه ماهانه پرداخت خواهد شد.

افزایش سرعت
برنامه سرپرستی را می توان در وقوع رویدادهای خاص تسریع کرد. شما می توانید موقعیتی را پیدا کنید که در آن چند سال است که عصبانی می شوید و این شرکت فروخته می شود، اما شما برای آن پاداش نمی گیرید زیرا سهام شما از آن لحاظ نیست. برای جلوگیری از چنین وضعیتی، قوانین شتاب اغلب می تواند باعث شود که برنامه زمان بندی را افزایش دهد. دو نوع شتاب وجود دارد:

(الف) تک شتاب شتاب: به طور خودکار سهام در صورت ادغام یا تغییر کنترل سهام.

(ب) شتاب دوگانه: سهام به طور خودکار در صورت وقوع دو رویداد (به عنوان مثال، ادغام + خاتمه اشتغال) به طور خودکار به حساب می آید.

3. مشکلات کسب و کار را قبل از اینکه آنها مطرح شود، پیش بینی کنید
هرکدام قبل از شروع این شرکت خوشبین و پر از وعده است. همه چیز خوب پیش می رود با وجود این، برخی از آگاهی وجود دارد که همیشه اینطور نیست. مشکلی وجود دارد که در بعضی از سطوح در برخی موارد رخ می دهد. سعی کنید پیش بینی کنید که از کجا این مشکلات برطرف می شوند و ببینید چگونه می توانید از آنها برای آماده شدن آماده شوید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

4. مقررات و قراردادهای شرکت را به خوبی طراحی کرده است
قوانین داخلی یک قاعده داخلی است که در مورد نحوه اداره شرکت (در LLCs این شرکت یا قرارداد عملیاتی نامیده می شود).

اطمینان حاصل کنید که به موارد خاصی رسیدگی کنید:

– چگونگی حل اختلافات تجاری باید حل شود
– چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یکی از بنیانگذاران بخواهد یکی دیگر را بخرد
– چگونگی حل مسدود شدن در تصمیم گیری
– چطور باید شرکت تصمیمات مهمی بگیرد
– چه اتفاقی می افتد پس از انحلال کسب و کار

چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1
چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

5. محدودیت انتقال را به اشتراک بگذارید
موارد متعددی وجود دارد که ممکن است نیاز به انتقال سهام وجود داشته باشد – مطمئن شوید که در صورت وقوع مرگ یک بنیانگذار، یا اگر یک بنیانگذار طلاق گرفته یا مشابه، اتفاق می افتد.

راه اندازی معمول این است که سهام را نمی توان منتقل کرد، مگر اینکه در شرایط محدود (مثلا انتقال برخی هدایا) و بدون رضایت شرکت. این شرکت نیاز به خرید مجدد دارد تا اگر سهام به شخص ثالث منتقل شود، این شرکت می تواند سهام را با ارزش بازار عادلانه بازپرداخت کند.

من. حق انحصار اول
این یک نوع محدودیت انتقال سهم است که باید در جای خود باشد. شما نمیخواهید وضعیتی را که در آن بنیانگذار شما تصمیم به فروش سهام خود را به هر کسی داشته باشد.

راه اندازی باید یک حق انحصاری اول داشته باشد که در صورتی که سهامدار بخواهد سهام را بخرد، این شرکت حق خرید سهام را دارد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

6. معرفی IP به شرکت
من بحث کردم که چگونه مهم است که اطمینان حاصل شود که کارفرمای قبلی و فعلی IP خود را از راه اندازی خود ندارند. مهم این است که اطمینان حاصل کنید که بنیانگذار شما IP را ندارد و نه شما. IP باید متعلق به شرکت باشد. این کار برای کارمندان آینده و دیگر پرسنل شرکت نیز انجام می شود.

E. محافظت از خود و شرکت شما از خارج از جهان
چطور این کار را انجام می دهید؟

1. کسب و کار با افراد ضعیف را انجام ندهید
به تازگی به وضعیتی رسیدم که یکی از مشتریان من با برخی افراد سایه دار کار می کرد. مشتری من نابهنگام فقط تجهیزات بسیار گران قیمت را خریداری کرد تا بتواند تقلید کند. کار با انواع افراد را انجام ندهید. تعداد زیادی از افراد ناامید وجود دارد.

این فقط در سطح پایین اتفاق نمی افتد. من مجبور شدم با یک وضعیت مواجه شوم که یک شرکت (Legit) در آسیا مجبور بود میلیون ها دلار از تجهیزات فولادی را پردازش کند تا بتوان نتیجه گرفت که این همه چیز شوم است. اگر به چنین شرایطی برسید، این عارضه عظیم زمان است و شما را از انجام واقعی کسب و کار و فعالیت در شرکت شما متاثر می کند.

نکته این است که – با افراد مناسب و معقول برخورد کنید. به چیزی اعتماد نکنید زیرا قیمت آن کم است. بعضی چیزها بسیار پرهزینه تر از آنچه شما متوجه خواهید شد. اگر قیمت خیلی خوب باشد، درست است، احتمالا این است. کیفیت هزینه پول است.

2. استفاده مستندات مناسب و قراردادها به درستی انجام می شود
من با بعضی از کارآفرینان صحبت کردم. آنها کسب و کار فوق العاده ای داشتند، اما همه چیز در مورد انفجار بود زیرا آنها قراردادهای مناسب نداشتند. آنها توسط صندلی شلوار خود پرواز می کردند و تمام کارشان را به خطر می انداختند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

زمان را برای همه چیز درست کنید. قراردادهای خوبی را تهیه کرده اند. اطمینان حاصل کنید که تمام پایگاه های شما پوشش داده شده اند. کار بر روی ساخت سیستم خود را انجام دهید تا بتوانید به راحتی و بدون وقفه کار کنید.

3. کار با سازمان های حکومتی
تمام مسائل اداری را نادیده نگیرید. بله، شما باید مالیات بدهید. بله شما باید بازدهی اطلاعاتی و همه چیز را انجام دهید. مالیات خود را پرداخت کنید نگه دارید تا تاریخ با ادارات دولتی. اگر شما این را دوست دارید، مشکلی دارید. هیچ سؤالی درباره ی آن وجود ندارد.

4. کتاب های خود را و مدارک شرکت های حرفه ای تنظیم کنید
بله، اگر مستندات شرکتی شما درست تنظیم نشود، می توانید خود را در معرض مشکل قرار دهید. اما به همان اندازه مهم است که تمام کتابها و مستندات شرکتی شما به منظور نشان دادن پاسخگویی است و نشانه ای است که شما و شرکت شما در بالای تپه شما قرار دارند.

به خاطر بسپارید: چطور کارها را انجام می دهید، چگونه همه چیز را انجام می دهید

F. حفاظت از خود و شروع خود را از سرمایه گذاران
هنگامی که شما سرمایه گذاران خارجی را در شرکت خود سرمایه گذاری می کنید، بازی به میزان قابل توجهی تغییر می کند. شما بخشی از شرکت خود را می فروختید این به این معنی است که شما حقوق و امتیازات خاصی را در اختیار دارید. حفاظت از خودتان از سرمایه گذاران یک معامله بزرگ است. در این نقطه در این بازی، لازم نیست نگران این موضوع باشید. اما این چیزی است که می آید. درک مسائل می دانید که بازی بازی شده است، آن را درونی کنید و به خوبی خواهید بود.

یک منطقه که در آن شما باید از خودتان محافظت کنید محافظت از خود را از بیش از حد رقیق است. این چیزی است که باید به خاطر داشته باشیم.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

1. تفکیک درک
تخلیه جایی است که درصد مالکیت شرکت شما کاهش می یابد.

چرا این کار را می کند؟

این کاهش می یابد زیرا سهام بیشتر به دیگران صادر می شود. اگر 10 سهام داشته باشید و بنیانگذار شما 10 سهام داشته باشد، هر یک از شما 50٪ شرکت می کند. اگر 10 سهام نیز به سومین بنیانگذار صادر می شود، 33 درصد از این شرکت متعلق به شما است. تعداد سهام شما خود را تغییر نمی دهد، اما درصد مالکیت از 50٪ به 33٪ کاهش یافته است.

سهام سهام / سهام عامه سهامداران محافظت ضد رقت را ندارد. حفاظت ضد رقت برای سهام ترجیحی است.

نکته مهمی که باید بدانید این است که هرچه بیشتر حقوق خود را به اشتراک می گذارید و برای دیگران به اشتراک می گذارید، بیشتر به رقیق شدن خواهید رسید. این همکاری است.

2. نوع سهام
شما باید مراقب باشید که چگونه خود را از سرمایه گذاران محافظت می کنید. به همین ترتیب، از این واقعیت آگاه باشید که سرمایه گذاران از شما محافظت خواهند کرد. سرمایه گذاران سهام ترجیحی را دریافت می کنند در حالی که بنیانگذاران سهام به سادگی سهام را دریافت خواهند کرد.

سهام این بنیان تنها سهام عادی معمول است و همان نوع از کارکنان و پرسنل آینده آتی سهام دریافت می کند.

در حال حاضر بیش از حد نگران نباشید. فقط می دانم که این چیزی است که می آید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

3. راه های دیگر برای محافظت از راه اندازی خود را
راه های دیگر و راه هایی برای فکر کردن در مورد محافظت از موجودیت شما از سرمایه گذاران وجود دارد. نگران نباشید در مورد کسانی که در حال حاضر هستند. وقتی آماده هستی برای راهنمایی در مورد آن فاز 3 را بخوانید.

هنگامی که شما متوجه شدید که چطور مرتب کردن مسائل مربوط به استخدام، چگونگی و چگونگی تقسیم حقوق و غیره، و چگونگی محافظت از خودتان از دیگران، آماده باشید تا همه اینها را برای گام به گام تمرین کنید.

بخش 2 از 2 این مقاله را ببینید برای استفاده از این اصول و برای قدم با دستورالعمل های مرحله
موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید