موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP

در این مقاله راجع به پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای STARTUP

به عنوان یک وکیل استارتاپی ، من با بسیاری از کارآفرینان، سرمایه گذاران فرشته، شرکت های سرمایه گذاری سرمایه / شرکت های خصوصی و شرکت های فن آوری، نفت و گاز، فضای راه اندازی انرژی کار می کنم.

من چندین سؤال را دوباره و دوباره دریافت می کنم. در اینجا پاسخ من به این سوالات چنین است.

جدول محتوا
کسب و کار استارتاپی
قبل از ادغام
راه اندازی مجدد
رشد و عملیات راه اندازی استارتاپ
مبانی تأمین مالی استارپ ها

پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP
پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP

مشکل شماره 1 در هنگام راه اندازی چیست؟

بهترین سرمایه گذاران و کارآفرینانی که من با آنها کار کرده ام، بی رحمانه کار می کنند. آنها دستور کار را برای هر روز بهتر می کنند. آنها مرد عمل هستند و در اطرافشان فریاد نمی زنند.

مردم نمی فهمند که چقدر سخت است و چقدر هوشمندانه برخی از رقابت هایشان کار می کنند. اگر می دانستید که برخی از مشتریان من چقدر سخت کار می کنند، می توانید از بین بروند. در حالی که شما در حال بررسی فیس بوک، به فیلم ها و یا هر چیز دیگر، آنها سخت تر و دقیق تر برای ساخت محصول بهتر از شما.

من می دانم بعضی از کارآفرینانی که هنوز در مرحله تشکیل مرحله راه اندازیشان قرار دارند سالهاست که پایان یافته اند. آنها فقط زمان را هدر می دهند و می ترسند تا دکمه “GO” را بزنند.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

این یک نوع رفتار وحشتناک است. من با افراد با این نگرش کار نمی کنم. و من به معنای واقعی کلمه به مردم گفتم که با این پروژه نگران نباشید، اگر این نگرش را می فهمم. این یک حمله به شخصیت آنها نیست. بهتر است برخی افراد به چیز دیگری تمرکز کنند. و این درست است

به عنوان یک وکیل، این بدان معنی است که من در برخی از درآمد بالقوه از دست می دهم. خوبه. من مهم نیستم در پایان روز، بعضی افراد بهتر از سایرین کار می کنند. اما اگر می خواهید یک کارآفرین باشید، پس از اینکه متاسفانه متوقف نشوید، نگرش قاتلان را اتخاذ کنید، کارآمدی داشته باشید و همچنان ادامه دهید.

با این حال، برخی از تفاوت های کوچک با توجه به صنعت و سهولت تأمین مالی وجود دارد. کسب و کار استارتاپی در حال رشد بسیار خوبی است و بسیار متمرکز بر فناوری های فناوری اطلاعات، فناوری های بهداشت و علوم زیستی و فناوری های نفت و گاز و انرژی است.

بنابراین کسب و کار استارتاپی متنوع است. همانطور که بارها و بارها می گویم، اصول کسب و کار در همه جا یکسان هستند؛ و این در واقع در طول زمان درست است. مبانی مربوط به تشکیل، رشد و عملیات، تامین مالی و پایان دادن به بازی است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بهترین روش برای راه اندازی کسب و کار استارتاپی چیست؟

1. اصول را درک کنید. شما نمی خواهید همه چیز را درک کنید. فقط ایده کلی داشته باشی این است که چگونه بهترین ایده ام کار می کنند.

2. با بیت ها و قطعات دانش متوقف شوید. اطلاعات بدون زمینه زباله زمان، گیج کننده و در نهایت گمراه کننده است. درک سیستم جامع – مهم نیست که آن چیست – حسابداری، قانونی، هر چه باشد. شما لازم نیست هر جزئیات را بدانید. فقط به طور کلی درک کنید که چگونه همه کار می کند.

3. پرسنل مناسب را برای کمک به شما دریافت کنید. شما نیاز به افرادی دارید که ماهر و کارآمد هستند و زمان را برای توضیح مسائل به شما در یک روش ساده و یکنواخت زیبا می گذارند. بهترین وکلا قادر به پرداختن به ایده های پیچیده به شیوه ای ساده می باشند. اطمینان حاصل کنید که این مشاوران مشاوران شما هستند و نه مشاوران دیگران.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

4. مراحل راه اندازی را تشخیص دهید. درک اینکه بازی در هر مرحله چگونه انجام می شود. استاد هر قسمت !

5. حرکت را ادامه دهید سرعت می کشد کارآمدتر از هر کس دیگری باشید من نمی توانم این را به اندازه کافی تأکید کنم. کسی که عمل کند.

قبل از ورود کسب و کار استارتاپی

آیا کارفرمای فعلی می تواند IP خود را راه اندازی کند؟
بله توجه به قراردادهای کاری و موافقتنامه های وثیقه. بر روی آن زمان کارفرمای خود کار نکنید. از ابزار کارفرمای خود استفاده نکنید.

آیا می توانم برای کار دوم خود کار خود را راه اندازی کنم؟
این قرارداد با کارفرمای فعلی شما بستگی دارد.

آیا می توانم تحت یک DBA ادغام کنم و به جای آن کار کنم؟
شما می توانید، اما آن را احمقانه است. هیچگونه مسئولیت محدودی در دست نیست و سرمایه گذاران در آن سرمایه گذاری نمی کنند. اجتناب از آماتور بودن

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

چه زمانی باید ترکیب کنم؟
در اسرع وقت – به ویژه اگر شما یک شریک دارید.

اما من یک مرد را می شناسم که هرگز نتوانسته و واقعا کار خوبی انجام داده است …؟
من یک مرد را می شناسم که هر روز مانند یک دودکش سیگار می کشد و تا 98 سالگی زندگی می کند. توضیح

کجا باید ترکیب کنم؟
اگر سرمایه گذاران حرفه ای خارجی دریافت کنید. اگر نه، سپس کشور خودتان هستید. موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

آیا من نیاز به توافقنامه / توافقنامه عملیاتی دارم؟
بله

چه مقدار ارزش را باید تعیین کنم؟
کم. سعی کنید 1000 یا حتی 10000

آیا واقعا به سهام من نیاز دارم تا به یک برنامه وستینگ بپردازم؟
بله 4 سال با یک صخره 1 ساله.

چگونه یک شریک را پیدا کنم؟
به همین ترتیب شما یک چیز دیگر را پیدا خواهید کرد. برو بیرون پیدا کردن مردم دیدار با مردم. مناسب را بدست آورید مشخص کنید چه نقش هایی بازی می کنند.

آیا می توانم یک شرکت را شروع کنم اگر یکی از بنیانگذاران من در یک کشور دیگر زندگی کند؟
بله اما شما باید توضیح دهید که چگونه این کار را زمانی که زمان تأمین مالی را انجام می دهد، توضیح دهید.

یک نماینده ثبت شده چیست و آیا من به آن نیاز دارم؟
یک نماینده ثبت شده مدارک رسمی از دولت و دیگران را از طرف شرکت دریافت می کند و باید در شرکت قرار گیرد. شرکت راه اندازی باید یک نماینده ثبت شده داشته باشد.  شرکت هایی هستند که خدمات نمایندگی ثبت شده را ارائه می دهند. قیمت ها معمولا بین 99 تا 150 دلار در هر سال بسته به ارائه دهنده خدمات و دولت متفاوت است.

چرا به عنوان یک کار مفهومی به کار می رود؟
a حفاظت: آن را از یک بنیانگذار پریدن کشتی در اوایل با یک تکه بزرگ از شرکت محافظت می کند. سرمایه گذاران دوست و خواهان این نوع حمایت هستند. درست همانطور که هست – باید این نوع حفاظت را دوست داشته باشید و تقاضا کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

مفاد برنامه ریزی شده به درستی سوالات مربوط به تغییر کنترل یا سایر معاملات شرکت ها را مطرح می کند. شرط های شتاب از موسس محافظت می کند اگر این شرکت خوب عمل کند و در اوایل فروخته شود.

ب انگیزه: حق تقدم به بنیانگذاران مزایای داشتن این سهام (به عنوان مثال، حق رای) و دادن انگیزه برای بستن آن است.

سهام بنیانگذاران چیست؟
سهام بنیانگذار هیچ نوع خاصی از سهام نیست. این فقط یک اصطلاح متفاوت برای سهام است که بنیانگذاران در حال پیوستن به دریافت می کنند. این عادی است که عادی است. سرمایه گذاران سهام ترجیحی را دریافت می کنند.

آیا سهامی که بنیانگذاران دریافت می کنند در اختیار داشتن سود سهام قرار می دهند؟
نه

آیا انواع دیگری از سهام “بنیانگذاران” وجود دارد؟
بله

سهام سری FF: نوع سهامی است که بنیانگذاران می توانند دریافت کنند که طراحی شده اند تا بنیانگذاران بتوانند پول کمی از آن پول بگیرند.

سهام سری FF درست مثل سهام معمول است که به بنیانگذاران صادر می شود، به جز سهام سری FF می تواند به سهام ترجیحی تبدیل شود، زمانی که سهام ترجیحی شرکت به سرمایه گذاران فروخته می شود. موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اساسا اگر سرمایه گذار بخواهد سهام مورد نظر شرکت را در دورۀ تامین مالی بخرد، می توانند برخی از این سهام را از بنیانگذار برای قیمت مشابه خریداری کنند (سری FF تبدیل به سهام ترجیحی می شود که خرید می شود.) تبدیل از سهام سری FF به سهام مورد نظر باید توسط هیئت مدیره مورد تایید قرار گیرد.

به عنوان مثال: شما بعنوان یک بنیانگذار سهام خاصی دارید و برخی از سهام سری FF. در حال حاضر هر دو از لحاظ عملکردی مشابه هستند.

یک سرمایه گذاری بزرگ وجود دارد که سرمایه گذاران می خواهند سهام مورد نظر شرکت را خریداری کنند. شما سخت کار کرده اید و می خواهید پول نقد داشته باشید، بنابراین شما می خواهید تعدادی از سهام سری FF را که قبلا درست مثل معمول بود رفتار کنید. هیئت مدیره تبدیل تبدیل سهام سری FF به سهام ترجیحی را تایید می کند. سرمایه گذار هر دو را برای قیمت مشابه برای هر سهم خریداری می کند: سهام ترجیحی از شرکت و همچنین سهام ترجیحی (قبلا سری FF) از شما.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

ضعف سهام سری FF: آنها پیچیده هستند و به هزینه های قانونی اضافه می شوند؛ ممکن است سرمایه گذاران را متقاعد سازند که خوشحال نخواهند شد که یک بنیانگذار چیزی کم هزینه می کند

سهام سری FF سهام: اجازه می دهد تا بنیانگذاران برخی از پول نقد؛ این موضوع اجازه می دهد که بنیانگذاران برخی از سهام را بدون افزایش ارزش بازار عادی سهام به فروش برسانند (به یاد بیاورید که ما می خواهیم این را کم نگه داریم).

کلاس F سهام مشترک: یک نوع سهام فوق العاده سهام است که 10x قدرت رای گیری از سهام معمول به طور منظم و همچنین حق وتو حق. سقوط ها این است که آنها ممکن است سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری بازدارند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

چه کسی باید درصد خود را داشته باشد؟
سازندگان نیازی به تقسیم 50-50 نیست. تصمیم بگیرید که دقیقا چه چیزی را انجام دهد و چه چیزی بنیانگذار هر چه را بکند و از آنجا بیرون برود. این یک بحث سخت است اما ارزش محاسبه است.

آیا یک ماژور تک یا شتاب دوگانه بهتر است؟
ماشه دوگانه بیشترین حس را دارد.

مهمترین چیزهایی که باید هنگام انجام امور مربوط به آن انجام دهید چیست؟
1. ساختار: ایجاد C-Corp
2. سهام: مجوز RI

مهمترین چیزهایی که باید هنگام انجام امور مربوط به آن انجام دهید چیست؟
1. ساختار: ایجاد C-Corp
2. سهام: اجازه دادن به مقدار و نوع سهام مناسب
3. حق تقدم: داشتن یک برنامه وستینگ
4. IP: اختصاص IP به شرکت

رشد و عملیات STARTUP

چطور می توانم مالیاتم را انجام دهم؟
شما کسی را استخدام میکنید وقت خود را صرف نکنید تا آن را بیابید.

از این پروژه متشکل شوید و لهجه بگیرید.

چگونه از خودم و منافع راه اندازی من محافظت کنم؟
مشاوران و وکلا داشته باشید نه وکلای سرمایه گذار شما.

شما به کنترل مالکیت، کنترل رای گیری، کنترل هیئت مدیره و کنترل مالی توجه دارید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

آیا افسران همانند اعضای هیئت مدیره هستند؟
نه. اما آنها می توانند باشند.

چگونه یک شرکت مدیریت می شود؟
افسران (به عنوان مثال مدیر عامل، CTO) امور روزمره شرکت را مدیریت می کنند. اعضای هیئت مدیره (یعنی مدیران هیئت مدیره) تصمیمات بلندمدت شرکت را اتخاذ می کنند.

پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP
پرسش و پاسخ بهترین راهکارهای استارتاپی STARTUP

 شروع به سرمایه گذاری پایه

سرمایه گذار معتبر چیست؟
برخی اوراق بهادار (سهام) با SEC ثبت شده است. بعضی ها نیستند

ثبت نام یک فرایند فوق العاده گران است که در آن تعداد زیادی از افشاء درباره شرکت به SEC صورت می گیرد. تقریبا هیچ کمکی این کار را نمی کند، زیرا فقط ارزش آن نیست.

مردم می توانند در این شرکت ها سرمایه گذاری کنند که سهام و عرضه سهام خود را ثبت نکنند و غیره. اما دولت میخواهد اطمینان حاصل کند که این افراد به اندازه کافی سرنشین هستند تا بتوانند سهام سهامداران سایهدار را فریب دهند.

این که دولت اطمینان دهد که این افراد دانش مالی معقول دارند، این است که بار بر روی شرکت بگذاریم تا مطمئن شویم که سرمایه گذاران معتبر هستند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

معمولا این بدان معنی است که فرد مقدار مشخصی از پول را به دست می دهد یا تعداد مشخصی از دارایی ها را نشان می دهد که نشان می دهد که آنها به لحاظ مالی به اندازه کافی هوشمندانه هستند تا این تصمیمات را بگیرند. این به این معنی است که آنها “معتبر” هستند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

سرمایه گذاران سرمایه گذاری در شرکت های راه اندازی باید مجوز داشته باشند. من مردم را دیده ام که بارها و بارها این کار را انجام داده اند. اشتباه نکن

آیا یک سرمایه گذار واقعا باید مجوز بگیرد؟
باز هم – بله

اگر شخص یک دوست خانوادگی نزدیک است چه؟
مهم نیست آنها باید مجوز بگیرندموسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر عموی من بخواهد پولی بپردازد و از شرکت من حمایت کند چه؟
در هر صورت، این قرارداد را به عنوان یک وام یا یک یادداشت تبدیل کنید. اگر توجه داشته باشید مبادله مطمئن شوید که عموی شما یک سرمایه گذار معتبر است.

آیا باید سعی کنم از این پسر پول بگیرم؟ ملاقات کردم که 50 درصد از شرکت من برای 5 کیلوگرم می خواهد؟
نه. بعضی از احترام به خودتان. تمرکز بر ساختن شرکت شما. همیشه، همیشه بدانید شرایط معقول چیست؟

دوستان و خانواده ام حاضر به سرمایه گذاری در راه اندازی من هستند. چگونه من این را انجام دهم؟
به عنوان وام هایی با بلوغ بسیار طولانی با خطرات به خوبی بیان شده است. اطمینان حاصل کنید که آنها متوجه می شوند که هرگز نمی توانند بازپرداخت شوند – و این باید با آنها صحیح باشد. اگر آن را برای پول زیادی، سپس به عنوان مبادله امنیت و یا سهام (سری دانه)، اما فقط اگر آنها سرمایه گذاران معتبر است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

چه مقدار سهام من باید به سرمایه گذاران بدهم؟
سهام خود را به اشتراک نگذارید آنها نیاز به یک کلاس متفاوت از سهام دارند (ترجیح داده شده است.)

رقیق چیست؟
کاهش درصد مالکان شرکت شما به دلیل درصد مالکیت دیگران شرکت افزایش می یابد (کمتر برای شما، بیشتر برای دیگران). این اتفاق می افتد زمانی که شرکت سهام بیشتری را به دیگران منتقل کند یا سرمایه گذاران جدید را به شرکت. توضیح

ورق اصطلاح چیست؟
یک سند که مضامین اصلی یک معامله مذکور بین سرمایه گذار و شرکت راه اندازی را خلاصه می کند. موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

برای راه اندازی من بهتر است؟ بدهی قابل تبدیل یا سری A قیمت گذاری؟
بدهی قابل تبدیل تا زمانی که یک کلاه وجود داشته باشد. اگر یک کلاه وجود دارد، آن را بیشتر محتمل است.

چگونه یک سرمایه گذار پیدا کنم؟
شما خیلی خوب هستید که نمیتواند شما را نادیده بگیرد

اگر نه، سپس با رفتن به حوادث – ملاقات و صحبت با مردم است.

کمک! راه اندازی من در حال انجام یک معامله مالی است. چکار کنم؟
همان چیزی که همیشه هست. یادگیری اصول استخدام وکیل حقوقی / کارکنان قانونی برای کمک به شما. آن را له کرده و حرکت دهید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید