مهارت وکیل کیفری

در این صفحه آشنایی با وکیل کیفری را جهت استفاده شما گرامیان ارائه می دهیم.سعی ما بر این است که به عنوان سایت مرجع حقوقی بروزترین مطالب حقوقی مطابق با نیازهای مراجعین و کاربران گرامی ،در جهت رفع مشکلات حقوقی با آشنایی کامل به حق و تکلیف خود برآورده سازیم.

وکیل کیفری، همچنین به عنوان وکلای مدافع کیفری و مدافعان عمومی شناخته می شوندکه از افراد، سازمان ها و اشخاصی که مجرم بوده اند، دفاع می کنند. وکلای جنایی طیف متنوعی از پرونده های کیفری را شامل می شود که شامل جنایات خشونت خانگی، جنایات جنسی، جنایات خشونت آمیز و جنایت های مواد مخدر حین رانندگی تحت تاثیر ، سرقت، اختلاس و تقلب است. با شناخت وظایف یک وکیل مدافع کیفری، بینش خود را در مورد مسیر شغلی و عمل روزمره وکیل کیفری فراهم می کنید.

آموزش و تجربه وکیل کیفری همانند تمام وکلا، وکلا جنایی باید مدرک قانونی خود را کسب کنند.شرح شغل وکلای جنایی دفاع از مظنونین که متهم به اتهامات کیفری در دادگاه ها بوده و محاکمه شده اند. محدوده عملی آنها عبارتند از جلسات دادرسی محکومین، پرونده ها، جلسات لغو دعوی، بازجویی ها و موارد پس از محکومیت. وظایف وکیل کیفری به عنوان بخشی از وظیفه کار وکیل:

بررسی پرونده و مصاحبه با شاهدان
تحقیق، قانون رویه های تحقیقاتی
ساخت یک دفاعیه و توسعه استراتژی مورد دفاع از متهم
پیش نویس، پرونده و پیشنهادات اعتراضی نظیر اعتراض به اخراج و اعتراض به سرکوب
دفاع از متهم در دادگاه
پیش نویس، پرونده و استدلال تجدید نظر
مهارت ها
وکلای کیفری باید مهارت های عالی و حرفه ای برای دفاع از یک متهم را پیش از قاضی و قانع کردن هیئت داوران داشته باشند. مهارت های تحقیقاتی در پیشبرد پرونده متهم و ایجاد دفاع قوی نیز مهم است. وکلای کیفری نیز باید تفکر خلاق قوی و مهارت های تحلیلی را برای ایجاد یک استراتژی قانونی، تجزیه و تحلیل پرونده های قضایی و رسیدگی به پرونده های پیچیده داشته باشند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وکلای کیفری نیز باید درک عمیقی از قوانین محلی، پرونده های دادرسی، قوانین اثبات شده و قضات محلی داشته باشند تا بتوانند سیستم عدالت کیفری را به صورت موثر و صالحه حرکت دهند.

علاوه بر این، مهارت های بین فردی عالی برای ایجاد یک ارتباط قوی بین متهم و وکیل لازم است. متهمان کیفری یک گروه فریبکارانه هستند که گاهی اوقات از طریق بسیاری از وکلا از طریق وکیل تبرئه می شوند. بنابراین، توانایی جذب و حفظ مشتریان برای انجام عملیات دفاعی ضروری است.

اکثر وکلا کیفری با یک موسسه یا در یک شرکت انفرادی کار می کنند. بعضی ها برای سازمان های غیر انتفاعی یا برای دولت به عنوان مدافعان عمومی کار می کنند. وکلای کیفری اغلب ساعات طولانی و نامنظم کار می کنند. آنها اغلب با مشتریان خارج از دفتر خود در دادگاه، زندان ها، بیمارستان ها و مراکز دیگر ملاقات می کنند. اکثر وکلای کیفری یک محدوده محلی را حفظ می کنند. با این حال، برای وکیل کیفری با یک محدوده ملی، سفر مکرر ضروری است.

شکستن قانون کیفری
بسیاری از وکلاکیفری کار خود را به عنوان دادستان یا مدافعان عمومی آغاز می کنند. یک وکیل مدافع عمومی (تسخیری) وکیل تعیین شده توسط دادگاه برای متهمان است که نمی توانند هزینه یک وکیل را بپردازند.

وکیل کیفری  وکیل کیفری pad8

وکیل کیفری

چشم انداز کار وکیل کیفری

قانون کیفری یک رویکرد رو به رشد است. با افزایش نرخ جرم و قوانین کیفری، تعداد افرادی که به زندان محکوم شده اند، در 30 سال گذشته افزایش یافته است. نرخ جرم افزایش یافته است و جمعیت زندانی در سراسر کشور افزوده می شود. همانطور که قوانین کیفری جدید تدوین شده و بروز می شود، نیاز به وکیل کیفری برای دفاع از متهم نیز افزایش خواهد یافت.

وکیل کیفری در خلال محاکمه و در صورت لزوم در حین محاکمه،  – در داخل و خارج از دادگاه -به نمایندگی قاطع از مشتریان خود به طور خستگی ناپذیر کار می کنند. داشتن یک وکیل کیفری مستلزم یک مجموعه قابل توجهی از مهارت ها است که فراتر از یک وکیل محاکمه خوب است؛ وکلای کیفری باید مذاکره کنندگان خوب، محققان، مشاوران اجتماعی باشند. وکیل کیفری ممکن است سنگ صبور یک مشتری باشد، بنابراین باید آماده باشند تا با تمام جنبه های استرس زا در زندگی مشتری خود در آن لحظه، نه فقط جرایم متهم، مقابله کنند.

مجازات کیفری

گروه های این ادارات معمولا به نوع جرایمی که به دنبال آنها هستند، سازمان یافته اند. جنایاتی مانند قتل، سرقت، تجاوز جنسی و یا قتل عام، که جرایمی است که می تواند به مدت بیش از یک سال زندان محکوم شود، به طور معمول توسط گروهی از دادستان های کیفری انجام می شود. دادخواهی یا جرایمی که ممنوعیت جریمه یا جریمه تا یکسال را شامل می شوند، به طور معمول توسط یک گروه متشکل از دادستان انجام می شود. اجرای قواعد شهری، از جمله جرائم ترافیکی، جرم کیفری به اموال، سرقت و … اغلب توسط گروه های مختلف دادستانی اداره می شود. این اجازه می دهد تا موارد مختلف به طور مرتب به دادگاه ها و دیگر مقامات دادگاه مانند دادگاه ها، که با شرایط قانونی آشنا هستند و مجهز به رسیدگی به مسائل شامل بازداشت پیش از محاکمه (وثیقه)، استانداردهای اثبات (احتمال دستگیری ، بازداشت یا جستجو) و محکومیت. بخش های دیگر ادارات دادستانی مسائل مانند تقلب مصرف کننده و اجرای استانداردهای زیست محیطی را بر عهده دارند. نوجوانان از طریق یک سیستم کاملا جداگانه پردازش می شوند که بر روی درمان و توانبخشی تاکید دارد تا مجازات.

دادستانان در سطوح مختلف اختیار فوق العاده ای در تعیین نحوه برخورد با یک متهم خاص را دارند. دادستان تعیین می کند که آیا اتهامات براساس عوامل، از جمله میزان و نوع شواهد، ماهیت جرم و قربانی آن، وجود یک سابقه کیفری قبلی از طرف متهم و همچنین اثر جرم بر آن جامعه (به عنوان مثال، قتل عام ناشی از رانندگی مستمر متهم یا جرایمی که متهم در برابر قربانی به دلیل نژاد، گرایش جنسی، و مذهب خود اقدام کرده است). دادستان همچنین می تواند از طریق اتهامات کیفری اتخاذ کند، که می تواند شامل ارائه شاهدان و شواهد به هیئت منصفه بزرگ برای بررسی و ارزیابی آن باشد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وکیل کیفری  وکیل کیفری pad 1

وکیل کیفری

انواع موارد رسیدگی وکلای کیفری

نمونه هایی از رسیدگی جنایات انجام شده توسط دادستان ها، وکلای مدافع جنایی و مدافعان عمومی عبارتند از:

جنایات علیه مردم

جنایات علیه مردم شامل تجاوز، قتل، سوء استفاده از کودک، سوء استفاده از زناشویی، جنایات متخلف و حمله است. دادستان ها، مدافعان عمومی و وکلای مدافع کیفری با کارشناسان حوزه پزشکی در مواردی مانند تجزیه و تحلیل DNA و تجزیه و تحلیل بالستیک، و همچنین با مربی یا پزشک معالج کار می کنند. به طور کلی، جنایات علیه مردم و شهروندان در سطح مختلف صورت می گیرد.

جنایات مواد مخدر

دولت اولویت های مواد مخدر را مرتفع کرده است و مجازات های سنگین برای متهمین متهم به واردات، فروش و توزیع مواد مخدر است. شمار فزاینده ای از پرونده های مواد مخدر مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و پرونده های مربوط به مواد مخدر به میزان قابل توجهی از پرونده های مورد رسیدگی توسط مدافعان عمومی و وکلای مدافع کیفری خصوصی محسوب می شوند. موارد مربوط به مواد مخدر شامل افرادی هستند که علیه نمایندگی های محله ای و همچنین افرادی که علیه سازمان های مشارکت در قاچاق مواد مخدر و پولشویی (انتقال و مخفی شدن پول زیادی از طریق فروش مواد مخدر از طریق حساب های بانکی مختلف) آورده شده است.

جرایم سازمان یافته

جرایم سازمان یافته اغلب توسط فیلم ها و تلویزیون ترسیم شده اند و قربانیان دیگر نیز جز کسانی نیستند که با خانواده های جنایتکار مرتبط هستند. با این حال، به علت پیامدهای گسترده اقتصادی آن، جرایم سازمان یافته قربانی شهروندان شد. هنگامی که جرایم سازمان یافته با درخواست پرداخت یا کسب و کار، هزینه های کسب و کار مشروع و یا اتحادیه های کارگری را از بین می برد، هزینه ها افزایش می یابد و تاثیر آن بر مصرف کنندگان و نهادهای دولتی اثر می گذارد.

جرایم اقتصادی

در تلاش مستمر برای کسب چیزی برای هیچ چیز، متهمان مرتکب انواع مختلفی از جرایم اقتصادی، از جمله تقلبی، استفاده از اسناد جعلی برای دریافت وام و مشارکت در تقلب کارت اعتباری و سایر انواع کلاهبرداری تجاری می شوند. متهمان همچنین ممکن است جرائم مالیاتی را مرتکب شوند، اینکه آیا عدم تأیید مالیات و یا ارائه بازپرداخت های دروغین صورت نگرفته است. بسیاری از متهمان در این موارد وکلای مدافع حبس خصوصی را با تجارب چنین موارد تقلب و فرار مالیاتی استخدام می کنند تا از دفاع خود دفاع کنند.

فساد عمومی

هنگامی که مقامات رسمی مانند افسران پلیس یا مقامات منتخب مشکوک به نظر می رسند (به عنوان مثال، گرفتن رشوه یا استخدام پول یا خدمات)، دادستان ها اتهامات را علیه آنها تحمیل می کنند. چنین تحقیقاتی اغلب طولانی و پیچیده است. آنها نیاز به هماهنگی پیچیده تلاش های بین دادستان ها و محققان و تلاش های بسیار متخصص دفاعی را از طرف وکلای مدافع کیفری دارند.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.