20 فوریه 2019

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید

How to name your startup (or product), and find a great domain name

در این مقاله راجع به نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)

نام برند بسیار مهم است: 77٪ از بازاریابان می گویند که نام تجاری مناسب برای رشد حیاتی است.

نام های بد می تواند گیج کننده، سخت به یاد داشته باشید، سخت به طلسم، و مخاطبان خود را سخت به دوستان خود بگویید. نام بد، ساختن یک کسب و کار را سخت تر می کند – مهم نیست چقدر شما شخصا آن را دوست داشته باشید.

اما چگونه می توان تفاوت بین یک نام خوب و یک بد را در یک استارتاپ بدانید؟

با پیروی از برخی از دستورالعمل های خاص بر اساس روان شناسی انسانی و رفتار مصرف کننده … و سپس علمی تست فرضیه های خود را.

سرمایه گذاران و بنیانگذاران در رابطه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار) مانند پل گراهام، جیسون کالاکانیس و رند فیشینک در مورد اهمیت نام های راه اندازی در گذشته صحبت کرده اند، اما اکثر اطلاعات بسیار ساده است و فقط به شما کمک می کند که ایده های خود را محدود کنید.

اطلاعات بسیار کمی در مورد بهترین روشهای شناسایی نام های جدید نام وجود دارد و تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد تایید این ایده ها با تعداد مناسب افراد واقعی وجود ندارد (به عنوان مثال فقط از دوستان و خانواده ها).

حتما مطالعه شود
رای دادگاه درمورد عکس بی حجاب فرد در فیسبوک

این مراحل مهم هستند، زیرا اگر شما یک نام را انتخاب کنید که مردم:

الف) به آسانی فراموش نکنید

ب) مشکل تلفظ، یا

ج)یا گیج کننده نباشد

این می تواند در نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار) خیلی مهم باشد، کشش بیشتری به دست می آورد.

حتی زمانی که بنیانگذاران فکر زیادی در مورد کسب و کارشان و نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار) نام برده اند، اگر آنها دقت نداشته باشند، هنوز هم می توانند اشتباهات بزرگ و گران قیمت را انجام دهند. (مثالهای جدید: ConvertKit نام خود را به Seva تغییر داده و سپس دوباره از Fedora دریافت کنید.)موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بنابراین من یک تحقیق در مورد بهترین راه انتخاب یک نام و URL برای راه اندازی (یا محصول یا وبلاگ) انجام دادم.

من بهترین شیوه ها را براساس مشاوره از سرمایه گذاران و بنیانگذاران، اطلاعات بازاریابی و روانشناسی رفتاری جمع آوری کردم و آن را همه را در یک مکان به عنوان یک پست وبلاگ 4 مرحلهای سازماندهی کردم (که شما در اینجا می توانید ببینید).

این همه چیز را از مهمترین عوامل موفقیت به دنبال می گذارد، به بهترین شیوه های افسردگی، نحوه آزمون A / B و اعتبار نظرات شما بستگی دارد.

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید  نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید is 2 2

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید

این خیلی طولانی است که بتواند در یک پست پست reddit قرار بگیرد اما در اینجا یک خلاصه است:

حتما مطالعه شود
حوزه های کنترل استارتاپ ها توسط کار آفرینان

1. چه نام تجاری در نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار) خوب است

نام های تجاری بزرگ:

به یاد ماندنی هستند

با چیزی دیگر اشتباه نگیرید.

تلفظ انها آسان است.

خیلی طولانی نیست

در دسترس هستند.

توجه داشته باشید که شما مجبور نیستید نام تجاری خود را دوست داشته باشید، تا زمانی که از آن متنفر نیستید.

چیز دیگری: نامی که انتخاب میکنید نیز لازم نیست تا کاملا به تناسب اندامتان برسید، تا زمانی که به وضوح چیزی متفاوت از آن نیست.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

2. با استفاده از ابزارهای مناسب برای فکر کردن

نکته: تحقیقات نشان می دهد که شب های اولیه بهترین زمان برای طوفان مغزی است زیرا شما در آن زمان کمتر خود را فیلتر می کنید.

این بخش بهترین روش برای طوفان مغزی را پوشش می دهد، که می تواند به شما در زمان بسیار زیادی در زمان تولید ایده های عالی کمک کند.

ویژگی جستجو مربوط به گوگل

Thesaurus.com و مرتبط words.org

بهترین واژه نامه های قافیه دار

چند لیست مفید است

علاوه بر این، تفریق و جایگزینی حروف

3 بهترین ژنراتور نام دامنه / ابزار جستجو

مشکل با ژنراتورهای نامگذاری راه اندازی

3. هشت قانون برای برداشتن تمام ایده های crappy

طوفان مغزی موثرتر است زمانی که سعی نکنید خودتان فیلتر کنید یا سانسور کنید، به این معنی است که شما با ایده های خوب … و همچنین بسیاری از آن ها بد خواهید شد. این مرحله به شما کمک می کند تا به سرعت از شر تمام ایده های بد از مرحله 2 خلاص شوید. جزئیات بیشتری در مورد عوامل ذکر شده در بخش 1 به شما اضافه می شود و به موارد زیر افزوده می شود:

حتما مطالعه شود
مبانی حقوقی که هر صاحب استارتاپ باید بداند

به نظر می رسد یک نام تجاری، یک توصیف عمومی نیست

قبلا گرفته نشده (نام، علامت تجاری، URL، اجتماعی)

همانطور که ممکن است کوتاه باشد

متناسب با مخاطب هدف و آرزوهای شماست

همچنین: آدرس اینترنتی “.com” چیست؟

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید  نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید is 4 3

نحوه نامگذاری استارتاپ (یا کسب و کار)، و نام دامنه خوبی را پیدا کنید

4. آزمایش علمی برای انتخاب بهترین نام

همه موارد فوق ممکن است به اندازه کافی برای شما انتخاب یک نام عالی داشته باشند و اگر می خواهید این کار را در اسرع وقت انجام دهید، می توانید از اینجا متوقف شوید. اما اگر می خواهید اطمینان بیشتری نسبت به آن داشته باشید، باید 2-3 ایده های خود را آزمایش کنید. این بخش به شما دو تست مختلف را که می توانید استفاده کنید نشان می دهد:

اولین تست یک نظرسنجی است که فراتر از فقط پرسیدن نظرات است. از برخی از ترفندهای جالب استفاده می کند که در واقع برای عوامل مهم مانند سهولت املایی و یادآوری تست شده است. این شامل این بخش ها می شود:

بخش 1: تست حساسیت

این بخش به شما می گوید که ایده های نام تجاری خود را چگونه می توانید بشنوید، درک کنید، و آن را درست کنید.

بخش 2: انجمن ورد

این بخش به شما اجازه می دهد تا بدانید که ایده های نام وب سایت شما چه کسی است. اگر یکی از آدرسهای اینترنتی شما را به چیزی کثیف فکر کند، این چگونه است که شما پیدا خواهید کرد.

قسمت 3: “پاک کردن پوست” حواس پرتی

مهمترین نکته این بخش این است که افراد دیگر چیزی برای تمرکز کردن بر روی یک دقیقه برای دیدن اینکه آیا نامهای تجاری شما را فراموش می کنند یا نه. (از آنجا که در بخش بعدی، ما آزمایش می کنیم که نام ها به یاد ماندنی هستند.)موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
 چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 2

علاوه بر این، سوالات در این بخش همچنین می تواند به شما در پیدا کردن اطلاعات کمی در مورد افرادی که از نظر شما استفاده می کنند کمک کند.

بخش 4: آزمون یاد ماندنی

به یاد داشته باشید، می خواهید نام خود را به عنوان به یاد ماندنی در صورت امکان. بنابراین اکنون که کمی کم توجهی را به خود جلب کردیم، وقت آن است که متوجه شویم آیا هنوز ایده های نام وب سایت شما را به یاد می آورند یا خیر.

بخش 5: انجمن های هیجانی

ما از قبل پرسیدیم که مردم درباره ایده های نام شما چه فکر می کنند. اکنون وقت آن است که بپرسید که چگونه آنها را احساس می کنند.

باور کنید یا نه، شما می توانید پاسخ های بسیار مختلفی را به این تفاوت ساده در بیان کنید.

بخش 6: اولویت و اعتماد

زمان بپرسید، نقطه به نقطه خالی، کدامیک از ایده های نام سایت شما مردم را ترجیح می دهند و بیشتر اعتماد دارند.

تست دوم یک رویکرد کمی جزئی را به ارمغان می آورد. با استفاده از یک ابزار رایگان به نام SERPTurkey برای تقلید از یک صفحه نتایج جستجوی گوگل، برای دیدن اینکه کدامیک از ایده های نام افراد شما بر روی بیشتر کلیک کنید، استفاده می شود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر شما قبلا مخاطب را برای فشار دادن این آزمایش ها ندارید، این بخش همچنین نشان می دهد که چگونه صدها (یا هزاران) نفر را برای گرفتن سکه با استفاده از Amazon Mechanical Turk می گیرند.

حتما مطالعه شود
آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید

توجه داشته باشید مهم قبل از اینکه شما تست کنید: مطمئن شوید که هر دامنه ای را ثبت کنید (خرید آدرس ها) برای نام هایی که به شدت در نظر دارید. من توصیه می کنم با استفاده از دامنه های Google یا Namecheap برای این، هر دو که سیاست های بازپرداخت محدودی برای URL هایی که نمی خواهید نگهداری کنید، محدودیت های بازپرداخت محدودی دارند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر شما ایده های دامنه خود را ثبت نکنید، یکی از پاسخ دهندگان تست شما دامنه را از زیر شما ثبت می کند. همچنین در نظر گرفتن اشتباهات احتمالی و مهمترین پروفایل های رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.