05 مارس 2019

مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار

در این مقاله راجع به مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرایط حقوقی قانون قرارداد

1
آیا قراردادهای صوری در دادگاه قانونی هستند؟
2
یک قرارداد وکیل-کارفرما را متوقف کنید
3
اصطلاح حقوقی قراردادها
4
انواع قراردادهای مدیریت پروژه

از قراردادهای کارت اعتباری به پیشنهادات اشتغال، اجاره نامه ها و موافقت نامه های تجاری، قراردادها بخش مشترک از دنیای مدرن هستند. در حالی که شما نیازی به وکیل برای استفاده یا حتی ایجاد قرارداد ندارید، باید با برخی از شرایط قانونی پایه در قانون قرارداد آشنا شوید. اگر شما نیاز به مشاوره حقوقی در مورد وضعیت خاص خود دارید یا سوالات دقیق در مورد این قرارداد دارید، باید همیشه با وکیل مشورت کنید.

توجه به شرایط حقوقی قانون قرارداد

یکی از مواردی که معمولا در مواقع قانونی قرارداد مشکوک و گاهی در اشتباه درک می شود، “توجه” است. هیچ قراردادی وجود ندارد مگر اینکه هر دو طرف موافق ارائه چیزی ارزش، شناخته شده به عنوان توجه. برای مثال، اگر شما موافقت کردید که شخصی را لپ تاپ خود را به فروش برسانید، شما موافقت می کنید که خریدار را با رایانه تهیه کنید، وقتی که خریدار به شما قیمت توافق شده را می دهد. در این قرارداد، رایانه و پول است. در نظر گرفتن می تواند هر چیزی از ارزش، از جمله اموال، ارز، و یا وعده برای انجام یک سرویس است.

مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار  مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار is 3 3

مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار

پیشنهاد و پذیرش شرایط حقوقی قانون قرارداد

قراردادها به طور معمول نشان دهنده یک فرآیند مذاکره است. در طی این فرایند، طرفین درگیر می توانند پیشنهادات مختلف، پیشنهادات و پیشنهادات مختلف را ارائه دهند. قبل از اینکه بتوانید یک قرارداد واقعی داشته باشید، یک طرف باید یک پیشنهاد ارائه دهد که طرف دیگر موافقت کند. قراردادهای نوشتاری به طور کلی مفاد این توافقنامه را در عمق مفصل شرح می دهند، در حالی که قراردادهای شفاهی جامع تر هستند. یک پیشنهاد به تنهایی یک قرارداد نیست. یک حزب می تواند قرارداد را با صراحت به شرایط و یا مشارکت در فعالیت که به پذیرش پذیرفته شده است، قبول کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

حتما مطالعه شود
ثبت شرکت تهران

رخنه شرایط حقوقی قانون قرارداد

نقض این است که زمانی رخ می دهد که یک طرف نتواند تعهدات خود را تحت شرایط قرارداد اجرا کند. قرارداد یک توافقنامه قابل اجرا است. این بدان معنی است که اگر شما و شخص دیگری وارد یک رابطه قراردادی شوید، یکی یا هر دو شما می توانند دیگر را با شرایط قرارداد مطابقت کنند و از دادگاه پیشی بگیرند و از دادگاه درخواست اجرای قرارداد کنند. اگر دادگاه متوجه شود که یک یا هر دو طرف شرایط قرارداد را نقض کرده اند، می تواند انواع مختلفی از روش ها، مانند خسارت یا جبران خسارت را اعطا کند.

داوری شرایط حقوقی قانون قرارداد

برخی از قراردادها عبارتند از داوری. داوری یک شکل از حل اختلاف است که در خارج از یک دادگاه رخ می دهد. هنگامی که احزاب به داوری می آیند، موافقت می کنند که یک شخص ثالث به اختلافات خود گوش دهند و یک حکم را به همان شیوه ای که دادگاه تعیین می کند. مانند یک دادگاه، داور به طرف هر دو طرف گوش می دهد و شواهدی ارائه می دهد. با این وجود، بر خلاف یک دادگاه، داوران با قوانین خاص قضایی مواجه نمی شوند و پیش از هیئت داوری محاکمه نمی شوند. احزاب به طور معمول توسط تصمیم داوری متعهد هستند، هرچند ممکن است در بعضی موارد، تصمیم گیری را در دادگاه به چالش بکشد.

در دنیای مدرن ایمیل ها، پیام های متنی و ارتباطات فوری در سراسر جهان، ورود به قرارداد به آسانی به عنوان برقراری تماس تلفنی است. قرارداد شفاهی و کلامی کاملا قانونی است. با وجود اینکه تقریبا همیشه بهتر است که قراردادی را که قراردادهای قرارداد را به تفصیل شرح میدهد، قراردادهای شفاهی را تحت قانون مجاز بدانیم. شما همیشه باید یک وکیل قراردادی با تجربه در هر زمانی که نیاز به مشاوره حقوقی در مورد هر موضوع قرارداد دارید، مشورت کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار  مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار is 3 1

مشاوره حقوقی قوانین کسب و کار

قراردادهای کلامی

یک قرارداد کلامی میتواند دهانی یا نوشته شود. اما یک قرارداد شفاهی، هر توافقی است که دو یا چند حزب به طور کامل بر اساس شرایط صحبت شده و یا به طور صحیح ارتباط برقرار می کنند. به عنوان مثال، اگر پیمانکار در خانه خود نشان می دهد، می گوید که مبلغ 10،000 دلار برای بازسازی حمام شما هزینه می کند و هر دو شما با شرایط بازسازی موافقت می کنند، شما به قرارداد وارد شده اید. اگر شما نتوانستید 10،000 دلار پرداخت کنید یا قراردادی نتواند این کار را انجام دهد، می توانید به دادگاه برسید و از دادگاه درخواست کنید که مقررات قرارداد را اجرا کند.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ایجاد یک شرکت در ایران توسط غیر ایرانیان

حقوقی، شاید قابل ارائه نیست

وارد شدن به یک قرارداد خوراکی یک چیز است، اما ثابت می کند که قرارداد وجود دارد یا شرایط خاص قرارداد وجود دارد کاملا متفاوت است. قراردادهای خوراکی از لحاظ قانونی خطرناک هستند، زیرا هیچ سابقه ای از وجود آنها وجود ندارد. اگر طرفین که در قرارداد وارد شده اند اختلاف نظر در مورد شرایط را داشته باشند، می توانند پرونده خود را به دادگاه منتقل کنند. با این وجود، بدون شواهد اضافی برای نشان دادن وجود قرارداد یا شرایط خاصی که لازم است، دادگاه ممکن است قادر به اجرای آن نباشد. به استثنای اینکه هیچ یک از طرفین نمی توانند ثابت کنند که شرایط قرارداد وجود داشته باشد، مانند ارائه یک شاهد، هیچ راه عملی برای اجرای آنها وجود ندارد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اساسنامه تقلب

همه ایالت ها قوانین شناخته شده به عنوان مقررات تقلب را تصویب کرده اند. این قوانین مستلزم آن است که هر کسی که در نوع خاصی از معاملات دخالت داشته باشد باید یک قرارداد یا قرارداد کتبی داشته باشد. برای مثال، هر گونه فروش یا معامله ای که شامل املاک و مستغلات یا زمین می شود باید با یک قرارداد، اسناد و مدارک مرتبط مشابه همراه باشد. اگر از قرارداد کتبی برای معامله تحت پوشش مقررات تقلب استفاده نکنید، یک یا هر دو طرف می توانند قرارداد را لغو کنند. این به این معنی نیست که قرارداد شفاهی به طور خودکار نامعتبر است؛ این فقط به این معنی است که حداقل یک حزب می تواند آن را غیرقابل اجتناب یا خاتمه دهد.

حتما مطالعه شود
نمونه متن سند رسمی صلح خودرو

اعمال غیر قانونی

اگر فعالیت های غیرقانونی غیرقانونی باشد، نمیتوانید قرارداد دهانی قانونی را اجرا کنید. به عنوان مثال، شما نمیتوانید با کسی قرارداد خوراکی وارد کنید تا مواد مخدر غیرقانونی را برای یک قیمت ارائه کنید. اگرچه هر دو شما با شرایط موافق هستید، دادگاه مقررات قرارداد را اجرا نخواهد کرد، زیرا فعالیت های مربوط به نقض قوانین ایالتی یا فدرال یا هر دوی آنها است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قراردادها بخشی از انجام کسب و کار هستند. قراردادهایی با شرکا و فروشندگان وجود دارد و قراردادهای کاری وجود دارد. بیشتر صاحبان کسب و کار یک وکیل مدافع ندارند تا هر قراردادی را که در سراسر دفترشان وجود دارد، بررسی کند. از این جهت برای صاحبان کسب و کار مهم است که عناصر یک قرارداد را که قانونی و قانونی باشد، درک کنند. اگر چه بسیاری از اجزای دیگر که قرارداد می تواند وجود داشته باشد، پنج الزام برای یک سند وجود دارد که قرارداد حقوقی باشد.

نکته

پنج الزامات برای ایجاد یک قرارداد معتبر ارائه، پذیرش، بررسی، صلاحیت و قصد قانونی است.

پیشنهاد: آیا دوست دارید به …؟
پیشنهاد این است که “چرا” قرارداد، و یا آنچه که یک حزب موافق انجام یا عدم انجام در هنگام امضای قرارداد. به عنوان مثال، در یک قرارداد املاک و مستغلات، فروشنده پیشنهاد فروش ملک را به خریدار برای یک قیمت معین. پیشنهاد باید به وضوح بیان شود تا همه احزاب متوجه شوند انتظارات چیست. در این مثال، اموال براساس آدرس و احتمالا توسط ارقام ارزیابی ارزیابی شهر مشخص می شود و قیمت آن به وضوح در قرارداد نوشته می شود.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ثبت شرکت

اگر پیشنهاد روشن نیست، قرارداد ممکن است به اندازه کافی خاص برای یک دادگاه برای اجرای است.

پذیرش دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد: فردی که این پیشنهاد را قبول می کند، به شرایط پیشنهاد موافقت می کند. پذیرش باید داوطلبانه باشد این بدان معنی است که فردی که قرارداد را امضا می کند هنگامی که یک تفنگ مستقیم به او اشاره می کند، قانونی نمی تواند پیشنهاد را قبول کند، زیرا او تحت فشار است.

این یک مثال بسیار بزرگی است، اما شرایطی وجود دارد که در آن یک طرف به شیوه های دیگری شلیک می شود یا تهدید می شود تا بتواند قرارداد را تکمیل و امضا کند. اینها قانونی نیستند احزاب باید متقابلا متصل شوند و با شرایط قرارداد بدون فاکتور خارجی موثر بر پذیرش پیشنهاد موافقت کنند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در نظر گرفتن: چه کسی چه چیزی را می پردازد؟

در نظر گرفتن این است که یک حزب “پرداخت” را برای تکمیل قرارداد. پرداخت می شود زمانی که تعریف در مورد قرارداد، مدت زمانی است، زیرا آنچه که یک حزب برای امضای قرارداد می شود، همیشه پول نیست. بنابراین در صورتی که یک قرارداد املاک و مستغلات می توان گفت که اموال به دلیل پرداخت 1 میلیون دلار دست به دست می شود، یک مستاجر می تواند محل زندگی خود را برای توجه به بهبود املاک در آنجا زندگی کند.

در نهایت، در نظر گرفتن چیزی ارزشمند است و معمولا، این یک مقدار پولی تعریف شده است. اما اگر شما پیشنهاد می دهید که دانش و تخصص خود را به یک کارفرما ارائه کنید، هنوز هم توجه داشته باشید.

حتما مطالعه شود
نمونه قرارداد خرید و فروش موتور سیکلت (قولنامه موتور سیکلت)

قصد قانونی: ما قصد داریم این توافقنامه قانونی لازم باشد
این الزام برای قرارداد به قصد هر طرف اشاره دارد. اغلب دوستان و اعضای خانواده به آرامی می آیند اما هرگز قصد ندارند که از لحاظ قانونی اجباری باشند، یعنی، آنها قصد ندارند که یک نفر بتواند دیگران را مورد قضاوت قرار دهد، اگر کسی کاری انجام نداده باشد که گفته می شود. این نوع توافقنامه یک قرارداد معتبر نیست، زیرا قصد قانونی وجود ندارد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جنبه دیگری در اینجا این است که شرایط قرارداد باید به قوانین و مقررات در دولت که در آن قرارداد وجود دارد، پیروی کند. یک نمونه از یک قرارداد غیرقانونی، این است که یک شخص قرارداد را به سرقت از یک بانک امضا کند. ربودن یک بانک اقدام قانونی نیست و بنابراین قرارداد قصد قانونی ندارد.

صلاحیت: احزاب باید بدانند چه کاری انجام می دهند

کسانی که قرارداد را امضا کرده و قرارداد قرارداد را امضا کرده اند باید صلاحیت داشته باشند. این به این معنی است که آنها سن قانونی دارند که یک قرارداد را امضا کنند؛ آنها توانایی ذهنی دارند تا درک کنند که آنها امضا کرده اند؛ و آنها در زمان امضای آن دچار اختلال نمیشوند – به این معنی که آنها تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل نیستند.

اگرچه “احزاب صالح” یک الزام قانونی برای هر قرارداد حقوقی است، اما در قراردادهایی که با افراد سالخورده یا معلولان در ارتباط است، بسیار مورد بررسی قرار گرفته است. یک فرد مبتلا به زوال عقل ممکن است از نظر ذهنی مجبور به امضای یک قرارداد برای فروش اموال خود به طرف دیگر.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.