موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

مشاوره ثبت اختراع

در این صفحه مشاوره حقوقی ثبت اختراع را جهت استفاده شما گرامیان ارائه می دهیم.سعی ما بر این است که به عنوان سایت مرجع حقوقی بروزترین مطالب حقوقی مطابق با نیازهای مراجعین و کاربران گرامی ،در جهت رفع مشکلات حقوقی با آشنایی کامل به حق و تکلیف خود برآورده سازیم.

اختراع: یک درخواست حق ثبت اختراع در مورد ایده های پشت محصول خودبه جهت ، از جمله نحوه کارکرد آن،کارایی محصول انجام می شود . یک حق اختراع به صاحب آن این حق را برای جلوگیری از هرکسی که تولید، واردات و فروش آن محصول و اختراع را می کند، در اختیار مخترع در حوزه جغرافیایی قرار داده است.

چرا اختراع یک محصول است ؟

ایجاد یک پرونده جهت بهره مندی از حق ثبت اختراع به شما برای ارایه برنامه، ایده یا محصول، اولویت بیشتری نسبت به افراد دیگر میدهد. همچنین به شما اجازه می دهد ادعا کنید که یک «سند ثبت اختراع» دارید که می تواند برای بسیاری از دلایل تجاری مفید باشد.

یک حق اختراع داده شده حق انحصاری بر این ایده را فراهم می کند و بنابراین همه رقبا از ایجاد تقلید یا محصولات مشابه که از این ایده استفاده می کنند جلوگیری می کند.

اطلاعات مهم درباره تسهیل ، مزایا و هزینه ثبت اختراع

هر چند ثبت اختراع بسیار مهم است، آنها برای هر پروژه قابل اجرا نیستند. گاهی اوقات امکان اخذ حق ثبت اختراع در مورد ایده شما وجود ندارد و گاهی اوقات از فرم های حفاظت بیشتری استفاده می شود که می توانید از آنها بهره مند شوید.

ما یک بررسی رایگان انجام میدهیم تا بتوانیم بدانیم که چه نوع حفاظت ایده ای برای شما درست است، به طوری که شما بتوانید از هزینه های ثبت اختراع غیرقانونی اجتناب کنید.
بعضی از افراد ممکن است از خدمات یک شرکت حقوقی یا وکیل استفاده کنند اما این احتمالا تنها اقدام کافی برای یک مخترع جدید برای این بازی نیست. عوامل ثبت اختراع می توانند به ارائه، طراحی، توسعه، یا نمونه اولیه خود کمک کنند، یا مشاوره تجاری ارائه دهند، بنابراین اگر پروژه شما هنوز در مراحل اولیه باشد، احتمالا از خدمات یک شرکت حقوقی یا وکیل استفاده کنید.

نمایندگان ثبت اختراع برای مقاصد قانونی، مانند ثبت نام در خارج از کشور ضروری هستند. اگر در حال حاضر محصول خود را به طور کامل توسعه داده اید و یا نمونه اولیه آن را تولید کرده اید یا قبلا یک درخواست ثبت اختراع  را ارائه کرده اید، می توانیم در پیدا کردن وکیل یا نماینده و مشاوره حق ثبت اختراع کمک کنیم.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی ثبت اختراع
مشاوره حقوقی ثبت اختراع

طراحی محصول نوآورانه یک شرکت ، حقوقی نیست، بلکه یک شرکت طراحی محصول با تجربه ای غنی از تجارب طراحی شده برای موفقیت تجاری یک ایده است. در موسسه پاد ما نیازهای مخترعان فردی را درک می کنیم و طیف وسیعی از خدمات ما را متناسب با بودجه شما می سنجیم. موسسه پاد می تواند به پیش نویس یک مشخصات برای یک پرونده ثبت اختراع کمک کند. ما همیشه توصیه می کنیم که یک وکیل ثبت اختراع را برای رسیدگی به موضوعات ثبت اختراع در نظر بگیریم زیرا ممکن است پیچیده باشد.
استراتژی نوآورانه به مشتریان که تمام افشایات قبل از استخدام یک وکیل ثبت اختراع باید محرمانه نگه داشته شود و هیچ پیشنهادی برای فروش یا استفاده عمومی از اختراع نباید وجود داشته باشد، زیرا ممکن است حفاظت از اختراع را تهدید کند.

استفاده از مشاوره ثبت اختراع اجازه می دهد تا با عقاید خود به صنعت و پشتیبانان نزدیک شوید تا بازخورد و بودجه را برای تصمیم گیری به دست آورید. این اغلب به توسعه یک محصول کمک می کند.

پس از چهار سال، زمانی که مجاز به پرداخت آن هستید، شما هزینه های تمدید سالانه را پرداخت خواهید کرد. این ها تقریبا یک چهارم هزینه های برنامه را شروع می کنند و هر سال به 20 سال افزایش می یابند، زمانی که ثبت اختراع منقضی می شود.

مشاوره حقوقی ثبت اختراع
مشاوره حقوقی ثبت اختراع

در بعضی موارد، اگر شما معامله مجوز را بدست آورید، ممکن است توافق شود که شرکت هزینه های ثبت اختراع خود را در پیش بگیرد و بنابراین هزینه ثبت اختراع در خارج از کشور و حفظ ثبت اختراع شما حتی از جیب شما خارج نخواهد شد!

هزینه های ثبت اختراع خود را حداقل نگه داریم تا از پرداخت هزینه های غیر ضروری تا زمانیکه ارزش آن را نداشته باشید. اگر چه در هنگام توسعه یا حفاظت از ایده بدون هزینه وجود دارد، اما در این مرحله اولیه نباید بالا باشد، بنابراین هزینه های مربوط به درخواست های ثبت اختراع یا عوارض را از دست ندهید تا از ایده شما جلوگیری شود، زیرا یک حق اختراع مجاز می تواند فوق العاده باشد سودآور در بلندمدت. لازم است قبل از ثبت اختراع خود، حداکثر کار را تا حد ممکن انجام دهید تا شانس ثبت اختراع خود را افزایش دهید و برای آنچه که می خواهید آن را اعطا کنید.

برای درخواست ثبت اختراع، باید مشخصات مربوط به تمام بخش های مربوطه را تکمیل کنید و این فرم تکمیل شده را ارسال کنید تا به اداره مالکیت فکری ارسال شود. مشاهده ایده های حفاظت شده – درخواست اختراع …

شما مجبور نیستید که با درخواست خود مبلغی را بپردازید چون شما 12 ماه برای پرداخت آن مهلت دارید، اما اگر بخواهید، می توانید درخواست هزینه و هزینه جستجو را در این زمان بفرستید. این هزینه ثبت یک برنامه را به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی دهد.

شما می توانید درخواست خود را از طریق پست، فکس یا تحویل به صورت دستی ارسال کنید.مشاوره ثبت اختراع

برای درخواست ثبت اختراع در هر کشور دیگر، بهتر است برای اولین بار در ایران اعمال شود و سپس در 12 ماه اول بعد از این اولین ضبط،در دیگرکشورها اعمال شود.

ما به شدت پیشنهاد می دهیم که یک وکیل حق ثبت اختراع برای هر اداره خارجی استفاده شود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید