موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری

در این مقاله راجع به مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در حالی که اغلب پیش بینی تغییر استراتژی شرکت تجاری سخت است، برخی از تغییرات معمولی که بسیاری از شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد وجود دارد که مشاوران زبده موسسه پاد از ابتدا تا انتهای مسیر تغییر شرکت شما همراهتان هستند…

تأثیر تغییر محیط کسب و کار در برنامه ریزی استراتژیک
استراتژی های کسب و کار شرکت
تغییر سازمان شرکت
تغییرات تبدیل شرکت

انواع تغییراتی وجود دارد که می تواند بر روی یک کسب و کار – داخلی و خارجی تاثیر بگذارد. تغییر، در حالی که انتظار می رود، متاسفانه می تواند استرس برای سازمان ها و کارکنان آن شرکت ایجاد کند. با آگاهی از مناطقی که در آن تغییر به احتمال زیاد رخ می دهد، کسب و کارها و رهبران آنها می توانند بهتر آماده شوند که به طور موثر حرکت کنند.

اقتصاد در تغییر شرکت

اقتصاد توانایی تاثیر گذاری بر کسب و کارها را در هر دو حالت خوب و بد دارد. به طرز عجیب و غریب، در زمان های بد رخ می دهد و بر عکس می تواند تاثیرات خوبی داشته باشد. به عنوان مثال، در طی یک اقتصاد ضعیف، صنعت گردشگری ممکن است رنج ببرد، در حالی که بهبود خانه، فروش فروش را افزایش می دهد، چرا که بیشتر مردم تصمیم به شرکت در پروژه های خودشان می کنند تا اینکه استخدام قراردادی یا خرید خانه های جدید شوند. شرکت ها باید به تغییر در اقتصاد توجه داشته باشند تا بتوانند از فرصت های غیر منتظره استفاده کنند و به تهدیدات غیر منتظره پاسخ دهند.

رسانه های اجتماعی در تغییر شرکت

رسانه های اجتماعی تأثیر عمیقی بر کسب و کار دارند و احتمالا در برخی از زمان ها به تغییر در نتیجه می انجامد. ابزار رسانه های اجتماعی مانند توییتر، LinkedIn و فیس بوک راه های جدیدی را برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و مشتریان فراهم می کند که می تواند فرصتی برای کسب و کار فراهم آورد. از سوی دیگر، رسانه های اجتماعی نیز احتمال خطر را از لحاظ سوء استفاده و تاثیر بالقوه بر نام تجاری و تصویر شرکت باز می کنند.

مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری
مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری

نوآوری مخرب در تغییر شرکت

نوآوری مخرب یک تغییر غیر منتظره است که موجب تغییر قابل توجهی در تقاضا برای یک محصول یا خدمات خاص می شود. بنابراین بهتر است که با با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت نمایید.فروشگاه های ویدئویی تحت تأثیر نوآوری مخرب قرار گرفتند که وقتی فیلم ها در فرمت های دی وی دی در دسترس بودند، صنعت دی وی دی در حال حاضر تحت تاثیر حرکت فیلم ها به فرمت های آنلاین است. تغییر در محیط می تواند موجب تغییر در تقاضای مشتری شود که کسب و کار ها باید به آن توجه داشته باشند.

عواملی که باعث تغییر در سازمان می شوند

صاحبان کسب و کار ثروتمندان نیستند. حتی با بهترین استراتژی ها و برنامه های رشد کسب و کار خود، نمی توانید آینده را کاملا پیش بینی کنید. انواع تغییرات می تواند محیط کسب و کار شما را – فروپاشی اقتصادی یا رونق، رقبای جدید و تکنولوژی های جدید تبدیل کند. برای زنده ماندن، شما باید برنامه های استراتژیک خود را با تغییرات سازگار کنید.

اهمیت برنامه ریزی استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک فقط چیزی است که به نظر می رسد. برنامه ریزی استراتژیک به جای تمرکز بر تاکتیک های روزمره و مسائلی نظیر چقدر می تواند برای تبلیغات تلویزیونی هفته آینده برنامه ریزی کنید، برنامه ریزی استراتژیک یک رویکرد تصویری بزرگ است: اولویت های شرکت باید چه باشد؟ کجا می خواهید منابع خود را تمرکز کنید؟ اهداف شما برای سال آینده یا پنج ساله چیست؟ شما چه نوع از نتایج را می توانید زندگی کنید؟ شما کجا می روید، چطور میتونید اونجا رو پیدا کنید و چطور میتونید بدست بیارید؟

برنامه ریزی استراتژیک با دیگر ذینفعان اصلی – شرکا، سرمایه گذاران و کارکنان – تضمین می کند که همه شما در همان صفحه قرار دارید. قرار دادن طرح در یک سند می تواند به شما و تیم شما یک دیدگاه واضح تر از آنچه که در کوتاه مدت نیاز دارید برای ایجاد تصویر بزرگ به شما ارائه دهد.مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری

تاثیرات زیست محیطی در کسب و کار

محیط کسب و کار که شرکت شما از طریق آن حرکت می کند، از عناصر داخلی و خارجی تشکیل شده است. عناصر خارجی شامل فن آوری، قانون، سیاست، رقابت، رسانه ها و روند است. عوامل داخلی محیطی شامل مدیریت، دارایی های فیزیکی شما، جریان نقدی، فرهنگ کسب و کار شما و دانش و مهارت نیروی کار شما است.

هر یک از این عوامل می تواند در یک لحظه تغییر کند: قوانین جدید ممکن است مواد مورد استفاده شما را در محصول شما تغییر دهند. محصولی است که محبوب است و می تواند از یک شب بیرون بیاید. کارآزموده ترین و کارآمدترین کارمندان شما می توانند از کار بیفتند زیرا آنها کم هزینه هستند. یک سرمایه گذار جدید ممکن است نرخ بازگشت بیشتر را درخواست کند.

سازگاری و تغییر به عنوان تغییرات محیطی

اگر شما در یک محیط پایدار هستید – صنعت بازیکنان جدید یا تکنولوژی جدید را نمی بیند و نیروی کار شما با شما است – برنامه استراتژی اولیه شما ممکن است نیازی به تجدیدنظر نداشته باشد. برای هر کس دیگری، برنامه ریزی یک فرآیند مداوم است که شما باید به عنوان تغییرات محیطی تکرار کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید شرکت شما به همان اندازه که برنامه استراتژیک پیش بینی شده است، به سرعت گسترش نمی یابد؟ این زمانی است که شما نیاز دارید که برای اولین بار مشکل را شناسایی کنید. آیا رکود اقتصادی است؟ افزایش رقابت؟ آیا رقابت شما دارای اختراعات جدیدترین، جالبترین فناوری است؟

هنگامی که شما آن را می بینید، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه این طرح را تجدید نظر کنید. شما ممکن است برای رشد کندتر یا تقسیم تلاشهایی که به گسترش بپردازید حل و فصل کنید. شاید بتوانید تکنولوژی پیشرفته خود را پیدا کنید. هنگامی که شما در برنامه جدید قرار می گیرید، شما مجددا از بازیکنان کلیدی برای خرید استفاده می کنید. سپس میتوانید تا تغییر محیط زیست بعدی حرکت کنید.مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری

مراقبت های بهداشتی بیمه

انتظار می رود قانون جدید مراقبت از سلامت در شرکت هایی در سراسر کشور به نحوی که قابل پیش بینی است دشوار باشد. با این حال، اکثر موافقند که اصلاح مراقبت های بهداشتی موجب افزایش هزینه های کسب و کار و کارکنان می شود، زیرا آنها بار هزینه هایی را برای توده هایی که در حال حاضر بیمه نشده اند و دسترسی جدید به مراقبت های بهداشتی دارند، انجام می دهند. سازمان های مراقبت های بهداشتی نیز با تغییر روش ها و شیوه های خود، تغییرات قابل توجهی را تجربه می کنند.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید