18 مارس 2019

مشاوره حقوقی استراتژی های کسب و کار شرکت

در این مقاله راجع به مشاوره حقوقی استراتژی های کسب و کار شرکت با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تفاوت بین استراتژی شرکتی و استراتژی کسب و کار

استراتژی شرکت راه کاری است که در آن یک کسب و کار تلاش می کند تا ارزش ایجاد کند، یک مزیت فروش منحصر به فرد ایجاد کند و حداکثر سهم بازار را بدست آورد. بدون کسب و کار خاص و تلاش های بازاریابی، یک کسب و کار تنها می تواند فعالیت های خود را با امید به تولید درآمد بیشتر متوقف کند. هنگام بررسی نمونه های موفقیت آمیز استراتژی شرکت های بزرگ، صاحبان کسب و کار کوچک می توانند روش هایی را برای هدف گیری در سازمان های خود تعیین کنند. در هنگام نشستن برای ایجاد برنامه استراتژیک سه ماهه بعدی خود، این نمونه هایی از داستان های کسب و کار را در نظر بگیرید.

راهبردهای پلت فرم رشد

استراتژی های پلت فرم رشد به دنبال مقیاس درآمدها به سطح بعدی سود است. به طور معمول، این نیاز به باز کردن بازارهای جدید، پیدا کردن جمعیت جدید برای نفوذ و یا نورد کردن محصولات رقابتی جدید است. به عنوان یک رهبر کسب و کار، شما باید دقیقا همانطور که می خواهید با یک پلت فرم رشد به عنوان یک استراتژی شرکتی مبارزه کنید. پیاده سازی بیش از یک استراتژی رشد در یک زمان ممکن است بر عملیات و مراکز تحقق بخشیدن به اهداف باشد. رشد ردیابی یک محصول از طریق چند استراتژی رشد ممکن است منجر به معیارهای متقابل شود و دشوار است که کشف کند که استراتژی کارآمدتر است.

چهار نوع اصلی از استراتژی های رشد وجود دارد: ادغام افقی، ادغام عمودی، تنوع و نفوذ بازار. این نمونه هایی از استراتژی های رشد شرکت ها و نحوه اجرای آنها را در نظر بگیرید.

ادغام افقی: این استراتژی رشد، محصولات یا خدمات موجود را به دست می دهد و عملیات تجاری جدید را به دست می آورد. اکتساب می تواند از طریق ادغام یا از طریق تولید جدید خود یک محصول جدید باشد. زمانی که اپل شروع به تمرکز تلاش هایش از کامپیوترها به موسیقی کرد، این یک استراتژی یکپارچه سازی افقی بود.

در مقیاس کوچکتر، یک ورزشگاه محلی می تواند یک استراتژی یکپارچه سازی افقی را با به دست آوردن یک توافقنامه توزیع برای مکمل های بهداشتی ارائه دهد، علاوه بر کلاس های باشگاه و عضویت.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ایجاد یک شرکت در ایران توسط غیر ایرانیان

ادغام عمودی: این استراتژی رشد تمرکز بیشتر بر یک فرآیند عملیات را با ادغام یک بخش کلیدی کنترل می کند. به عنوان مثال، یک تولید کننده لباس می تواند یک شرکت نساجی را بدست آورد. این کمک می کند تا کنترل جریان مواد برای خطوط لباس، اضافه کردن خط ثانویه درآمد با عرضه شرکت های دیگر پوشاک با مواد و کمک می کند تا در کنترل هزینه برای شرکت اصلی.

مثال دیگری از ادغام شرکت یا ادغام کسب و کار کوچک یک رستوران است که سبزیجات خود را از یک مزرعه ای که مالک و کار می کند، تهیه می کند. این تضمین کنترل کیفیت، برنامه ریزی بهتر منوها براساس آنچه که در دسترس است، می باشد و می تواند به مصرف کنندگان متمایل به مفهوم پایدار کمک کند.

گوناگونی: این استراتژی رشد یک شرکت خارج از قلمرو آن چیزی است که معمولا از نظر محصولات یا خدمات انجام می دهد. دیزنی با کارتون شروع کرد و سپس به پارک های تمیز، استراحتگاه ها و در نهایت بازاریابی گسترش یافت. به طور معمول، یک شرکت کاریکاتور با یک رفت و آمد با هم ارتباط نداشته باشد، اما این تنوع در مدل کسب و کار و چشم انداز رشدی که والت دیزنی برای این شرکت داشت، مناسب است.

صاحب کسب و کار محلی می تواند با اجاره فضای فروشگاه Optometry خود را شروع کند. در نهایت، او می تواند به خرید ساختمان که ممکن است کسب و کار خود را و پنج کسب و کار دیگر را، که او را قادر به ایجاد عادلانه تر و افزایش جریان نقدی ماهانه خود را با مستاجر اجاره

نفوذ بازار: این استراتژی رشد است که نگاه سرد و سخت به اعداد را می گیرد. اگر جمعیت شناسی هدف شما شامل مردان بین 25 تا 35 ساله در کد پستی شما باشد، شما ممکن است یک بازار هدف 50،000 نفر داشته باشید و 1000 نفر به عنوان مشتریان خود داشته باشید. استراتژی نفوذ بازار به دنبال تغییر تلاش های بازاریابی برای افزایش میزان نفوذ از 2 درصد به 3 درصد است.

یک شرکت سقف محلی ممکن است نگران نفوذ بازار باشد و از آنجا که اکثر کسب و کار محلی است، معمولا در بازار زیاد رقبا وجود دارد که خدمات گاه به گاه بابت بلیط به صاحبان خانه می باشد. شرکت سقف سازی نیاز به توسعه یک استراتژی دارد که مصرف کنندگان آن را بهترین را برای بهترین ارزش می بینند.

مشاوره حقوقی استراتژی های کسب و کار شرکت  مشاوره حقوقی استراتژی های کسب و کار شرکت is 11 1

مشاوره حقوقی استراتژی های کسب و کار شرکت

راهبردهای تثبیت برای رشد

ادغام افقی اغلب از استراتژی تحکیم برای رشد استفاده می کند. این بهترین توصیف در ادغام و نمونه گیری است. JP Morgan Chase بسیاری از بانک های کوچکتر را به طور یکپارچه به بازار های جدید گسترش دادند که Chase قبلا محل های شاخه ای نداشته است. این به نیروگاه بانکی اجازه داد کتاب موجود کسب و کار را با مشتریانی که نیازمند خدمات با شاخه های فعال هستند، خریداری کند که قبلا خدمات مشتریان را تحت قوانین فدرال و ایالتی داشتند. این یک راه ارزان تر برای رشد است، در مقایسه با باز کردن صدها شاخه جدید.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی تغییر استراتژی شرکت تجاری

به عنوان یک استراتژی شرکت، ادغام و ادغامها به طور فنی با خرید نهاد های جدید، بلکه فروش بخش هایی که با مأموریت هماهنگ نیستند، و یا تقسیم اجزاء به آنها کوچکتر، به منظور تامین نیازهای عمومی نیاز دارد. ادغام در هنگام استفاده از مقیاس اقتصادی به یک معامله مؤثرتر است، به این معنی که اگر شرکت بتواند با عملیات وسیع، اما کارآمد رشد کند، با هر فروش مصرف کننده سودآور خواهد بود.

برای یک صاحب کسب و کار محلی یا کوچک که به دنبال گسترش، ادغام و ادغام می شود باید بر مبنای هزینه و سود حساب شود. به عنوان مثال، اگر یک شرکت محلی CPA یک شرکت دیگر را خریداری کند، این یک راه سریع برای گسترش کل کتاب کسب و کار است. با این حال، هزینه های کسب و کار، رضایت مشتری و وفاداری کارکنان را در نظر بگیرید. شما نمی خواهید برای خرید یک شرکت هزینه ای سنگین پرداخت کنید، فقط برای اینکه دلیل آن را برای فروش است این است که مشتریان ناراضی بودند و اکثریت پس از خرید بدست آمدند.

استراتژی های جهانی برای گسترش

هر کسب و کار دارای توانایی یک شرکت جهانی در بازار امروز است. برخلاف هر دوره دیگر در تاریخ، حتی یک شرکت کوچک میتواند از اینترنت و روشهای تحویل سریع آن برای توسعه یک استراتژی توسعه جهانی استفاده کند. استراتژی ها محدود به تلاش برای فروش کالاها و خدمات در یک بازار جهانی نیستند. استراتژی همچنین شامل استفاده از منابع جهانی برای کاهش هزینه های تولید، هزینه های مواد و عرضه است. بنگاه ها می توانند مواد اولیه منحصر به فرد را برای ارائه محصولات تخصصی ارائه دهند. به عنوان مثال، یک سازنده گیتار سفارشی می تواند چوب خاصی را از یک جنگل بارانی آمریکای جنوبی که یک صدای منحصر به فرد ایجاد می کند، سفارش دهد.

رهبری هزینه: اگر کسی از شما در مورد استراتژی جهانی Walmart برای گسترش شما سوال کند، احتمالا آن را به عنوان «ارزان ترین» خلاصه کنید. دقیقا همان چیزی است که رهبری هزینه است. با استفاده از این استراتژی، کسب و کار شما در تلاش برای از بین بردن تمام رقابت با ارائه محصولات مشابه برای پایین ترین قیمت.

حتما مطالعه شود
8 مرحله قانونی برای شروع کسب و کار شما

یک کسب و کار کوچک باید از این استراتژی جهانی برای گسترش مراقب باشد، چرا که یک کسب و کار کوچک در مقیاس خود از مقیاس اقتصادی برخوردار نیست، به این معنی است که در عمده فروشی یا مواد خام به اندازه کافی به قیمت ها نرسید به طور قابل توجهی این تفاوت را در خط پایین شرکت ایجاد می کند. بدون حاشیه ای که امکان سودآوری را فراهم می کند، یک کسب و کار در معرض خطر رقابت با میلیارد دلاری قدرت های جهانی قرار دارد. با این حال، یک کسب و کار کوچک می تواند از یک محصول خاص یا بخش خدمات به عنوان یک استراتژی “از دست دادن رهبر” استفاده کند تا مشتریان را در درون یک پیشنهاد بزرگ و ارزان قیمت بگذارد و سپس محصولات حاشیه ای را در این فرآیند به فروش برساند. این یک شبیه یک فروشگاه مکانیک است که با تغییر قیمت نفت ارزان قیمت ارائه می دهد.

گسترش بازار: تمایز همچنین بخشی از استراتژی جهانی است. هنگامی که شما به یک مک دونالد در هاوایی راه می یابید، می توانید یک عطر و طعم محلی از برنج و سوسیس پرتقال برای صبحانه، یک مورد محلی محلی دریافت کنید. در ژاپن، می توانید یک Fillet-O-Ebi (میگو) را به جای Fish-O-Fish دریافت کنید. به عنوان یک استراتژی انکشاف جهانی، تنوع واقعا محلی سازی است که در مورد هر چیزی که رایج، محبوب یا مطلوب است در هر منطقه کوچک بازار به چشم می خورد و سپس منابع خود را برای برآورده ساختن نیازها تنظیم می کند.

صاحب کسب و کار کوچک ممکن است توانایی گسترش جهانی را نداشته باشد، اما می تواند این مفهوم را به یک مدل کسب و کار منطقه ای تر تبدیل کند. به عنوان مثال، اگر یک کشاورز محلی میوه ها و سبزیجات تازه را به رستوران های محلی می دهد، ممکن است از ترکیب خاصی از سبزیجات سالادی که به مشتریان رستوران او می دهد، با حفظ اقلام استاندارد برای دیگر مشتریان خود، از آن استفاده کند.

Sourcing: این یکی از ضروری ترین راهکارها برای شرکت های بزرگ برای کاهش هزینه ها و افزایش سود است. اگر یک شرکت تولیدی بتواند منابع یا نیروی کار را در یک منطقه دیگر که هزینه های قابل ملاحظه ای را کاهش می دهد، به شدت تحت تأثیر سود خالص شرکت قرار گیرد. اکثر مصرف کنندگان با مراکز تماس تلفنی با مشتریان بزرگ به هند و فیلیپین آشنا هستند، در حالیکه دستمزدها و هزینه های عملیات پایین تر است.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی جنبه های قانونی و روش ایجاد یک شرکت در ایران

با این حال، خرید و فروش همیشه باید در مورد هزینه های کاهش تلاش است. استارباکس یک نمونه عالی از استفاده از منابع کوچک و منطقه ای برای دریافت انواع خاصی از دانه های قهوه ای است که در مناطق مختلف رشد می کنند. با استفاده از این مدل به عنوان پیشنهاد فروش منحصر به فرد خود، ارائه روش های کشاورزی پایدار کمک به جوامع کوچک در سراسر جهان، در حالی که دادن مصرف کنندگان گزینه های طعم قوی و متفاوت است.

همکاری های استراتژی تعاونی

این استراتژی کسب و کار شرکتی طراحی شده است تا از اتحادیه های استراتژیک استفاده کند. هنگامی که یک شرکت به وسیله بازاریابی و ارتقاء خود به شرکت دیگری کمک می کند، هر دو طرف می خواهند آگاهی از برند، کیفیت خدمات و محصولات را افزایش دهند. مثالها در همه جا هستند بارنز و نجیب استارباکس را خانه می کند اوبر خدمات Spotify را به عنوان بخشی از خدمات آن ارائه می دهد. فورد دارای مجموعهای از کامیون ها و SUV های ادی بئور است. این همه همکاری های همکاری است.

صاحبان کسب و کار کوچک می توانند این نوع مشارکت های استراتژیک را در مقیاس کوچکتری پیدا کنند که برای همه ی طرفها به نفع پیروزی است. بسیاری از شرکت های کوچک این نوع مشارکت را رسمی نمی کنند و به عنوان اتحادیه های استراتژیک اشاره می کنند؛ دو طرف با اهداف مشابه هماهنگ شده اند. به عنوان مثال، یک وکیل برنامه ریزی املاک، یک اتحاد استراتژیک با یک عامل بیمه زندگی ایجاد می کند. یک شرکت لوله کشی ممکن است یک اتحاد استراتژیک با یک برقکار ایجاد کند. در هر دو مورد، آنها در همان بازار کار می کنند، بنابراین مشتریان مشابه با بودجه های خود را با محصولات یا خدمات یکدیگر دارند.

استراتژی های کسب و کار آنلاین

شرکت ها می توانند از یکی از استراتژی های آنلاین به بازار استفاده کنند، مشتریان را درگیر کنند و جریان های فروش را ایجاد کنند. شرکت های بزرگ در غلبه بر موتورهای جستجو و تبلیغات از طریق کلمات کلیدی کار می کنند. این بدان معنا نیست که یک شرکت کوچک نمی تواند از استراتژی های کسب و کار آنلاین برای رشد استفاده کند.

بهینه سازی موتور جستجو: این استراتژی در مورد توسعه وب سایت ها، وبلاگ ها و سایر محتوای آنلاین تحت نام کسب و کار یا شرکت کار می کند. آگاهی از نام تجاری با یک ابرقدرت است: زمانی که افراد برای جستجو در اینترنت آنلاین، نام تجاری با بهترین “رد دیجیتال” اولین مشتریانی است که در صفحات نتایج جستجو ارائه می شوند. محدوده دیجیتالی شامل داده های وب سایت به خوبی نوشته شده و اطلاعاتی، پست های وبلاگ است که به مشتریان کمک می کند مشکلات و فیلم هایی را که توجه متخصصان آنلاین را جذب می کند، حل کند. Geico صرف یک تن از پول برای ایجاد حضور آنلاین، ارائه اطلاعات به مصرف کنندگان برای کمک به آنها برای درک بهتر خطر، حفاظت از خانواده و محصولات بیمه خود را.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ثبت شرکت

مشارکت رسانه های اجتماعی: بسیاری از شرکت ها، بزرگ و کوچک، از رسانه های اجتماعی برای توزیع اطلاعات، معاملات و تعامل با مخاطبان و مشتریان هدف خود استفاده می کنند. کل مدل کسب و کار فیس بوک در اطراف یادگیری کاربران خود طراحی شده و سپس تبلیغ کنندگان را با اطلاعات دموگرافیک رایگان ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا هر کسب و کار به درک روند خرید بازار هدف خود و سپس توسعه استراتژی برای هدف قرار دادن آن بازار است. رسانه های اجتماعی همچنین اثبات اجتماعی را هنگامی که مشتریان فعلی ارائه توصیفات طبیعی با پاسخ به سوالات و یا نشان می دهد که چگونه آنها را با محصولات و یا خدمات شرکت خوشحال است. بسیاری از شرکت ها با ارائه رقابت ها و بازی ها، جذب رسانه های اجتماعی فراوانی می کنند، به طوری که مصرف کنندگان در مورد شرکت آنلاین صحبت می کنند.

آگهی های آنلاین، فروشگاه ها و قوطی های فروش: آمازون پادشاه خرده فروشی آنلاین است. این به عنوان یک نماینده فروش کتاب کوچک آغاز شده و تبدیل به یک شرکت قدرت جهانی با محصولات و خدمات در بیش از حد بسیاری از niiches برای شمارش. یک شرکت کوچک ممکن است قادر به رقابت با استراتژی رهبری هزینه آمازون نباشد، اما با یک گزاره فروش منحصر به فرد، یک شرکت کوچک می تواند مشتریانی را که از یک فروشگاه آنلاین خریداری می کنند، هدف قرار دهند.

رهبران تجاری باید هنگام ایجاد راهکارهای شرکت برای موفقیت، اهداف کسب و کار خود را بررسی کنند. هیچ فرمول وجود ندارد، اما برای یادگیری و پیاده سازی از نمونه های بزرگی شرکت وجود دارد.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.