موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

قوانین طلاق در آمریکا

در این مقاله راجع به قوانین طلاق در آمریکا با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طلاق در آمریکا تحت قوانین دولت فردی قرار دارد که در آن رخ می دهد. طلاق، همچنین به عنوان “انحلال ازدواج” شناخته می شود، فرایندی قانونی است که در آن یک قاضی یا سایر مقامات به طور قانونی ازدواج را متوقف می کند، آنها را به حالت انحصاری بازگرداند و اجازه می دهد که آنها با دیگران ازدواج کنند. دادسرای طلاق همچنین شامل مسائل مربوط به حمایت از همسر، نگهداری از کودک، حمایت از کودک، توزیع اموال و تقسیم بدهی است. قوانین طلاق از دولت به دولت متفاوت است. در حالیکه یک بار همسران طلاق دادند، با دادن تقصیر به یکی از طرفین (مثلا زنا، ناپایداری، رها کردن، دیوانگی و یا زندان)، هر دلیل ازدواج مجدد ازدواج را نشان می دهد، هرکدام از این کشورها اجازه می دهند طلاق بدون “تقصیر” (معمولا بر اساس “تفاوت های غیر قابل انکار”). با این وجود، بسیاری از ایالت ها همچنان به دادگاه هایشان اجازه می دهند که در هنگام تقسیم اموال و بدهی ها، ارزیابی مسائل مربوط به نگهداری از کودک و تعیین حمایت از کودکان و همسران، رفتار طرفین را مورد توجه قرار دهند. به همین ترتیب، برخی از ایالتی ها نیاز به یک دوره جداسازی قبل از طلاق دارند (بعضی نیز نیاز به درمان دارند)، و این به ایجاد یک دسته دیگر از رابطه به نام “جدایی” منجر شده است.

برای توزیع دارایی ها پس از طلاق، دادگاه مالکیت را تحت یکی از دو طرح اساسی تقسیم می کند: اموال عمومی یا توزیع عادلانه. در شرایط اموال جامعه، هر دو همسر و همسر به طور مساوی از هر یک از حقوق خود از هر یک از آنها بدون در نظر گرفتن همسرش از ابتدای ازدواج تا زمان جدایی، به دست آورده اند. به طور مشابه، تمام اموال حاصل شده در طول ازدواج با پول جامعه، متعلق به هر دو طرف متعلق به یکسان است. دارایی جامعه به طور کلی به طور مساوی بین همسران تقسیم شده است و هر یک از همسران نگه می دارد که مالکیت فردی خود را (معمولا دارایی های پیش از ازدواج) نگه می دارد.

قوانین طلاق در آمریکا

از سوی دیگر، با توزیع عادلانه، دارایی ها و درآمدها در طول ازدواج انباشته شده به طور صحیح تقسیم می شوند، اما لزوما به همان اندازه تقسیم نمی شوند. دادگاه می تواند چنین عواملی را به عنوان سهم قابل توجهی از همسر مربوطه به تجمع اموال، بازار و ارزش احساسی دارایی ها، مالیات و سایر پیامدهای اقتصادی توزیع، نیازهای احزاب و سایر عوامل مرتبط با منصفانه در نظر بگیرد. و عدالت پرداخت های حقوق اقلیت، تعهدات حمایت از کودک و سایر اموال دیگر به عنوان بخشی از توزیع عادلانه در نظر گرفته می شود.

شرایط طلاق معمولا توسط یک دادگاه تعیین می شود، هرچند ممکن است توافقنامه های آنتیپایتی (که همچنین “توافق های پیش پا افتاده” نامیده می شوند) و یا موافقت نامه های پس از جنگ مورد توجه قرار گیرد. دادگاه ها همچنین ممکن است به احزاب اجازه دهند که به طور خصوصی به شرایط طلاق با تصویب نهایی دادگاه موافقت کنند. چنین توافق هایی اغلب بعد از میانجیگری یا دیگر اشکال حل اختلاف نظر به دست می آیند. اگر همسران بتوانند قبل از ثبت نام طلاق نهایی را بپذیرند، اغلب آن را “طلاق بدون شک” می نامند. طلاق بدون تردید معمولا ارزان تر است، بسیار دوستانه تر و بسیار سریعتر از موارد طلاق اختلاف شده است.

در موارد مربوط به کودکان، ایاالت متحده علاقه ای عمومی به اطمینان از اینکه امنیت و آسایش کودکان به اندازه کافی برای آنها تهیه می شود و در کنار والدین یا نگهبانان قرار دارند که یک محیط خانه پایدار و حمایتی را ارائه می دهند، وظیفه ای عمومی ایفا می کنند. در حال حاضر همه ایالت ها به والدین نیاز دارند که پرونده فرزندپروری را تهیه کنند یا تصمیم گیری در مورد بازداشت و مراقبت، یا با رسیدن به توافق نامه کتبی یا در دادرسی، زمانی که از نظر قانونی جداگانه یا طلاق بگیرند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قوانین طلاق در آمریکا

قانون طلاق با روند قانونی که توسط قانون ایالتی تصویب می شود، یک رابطه ازدواج را متوقف می کند، تقاضای پرونده یا شکایت برای طلاق یا انحلال یکی از طرفین است. هنگامی که طلاق نهایی است، احزاب طلاق آزاد هستند که مجددا ازدواج کنند. دلایل طلاق توسط قوانین ایالتی متفاوت است. برخی از ایالات هنوز نیاز به حداقل نشان دادن خطا دارند، اما طلاق بدون تقصیر در حال حاضر قانون است، با برخی از ایالات اجازه طلاق بر اساس گسل و بدون خطا. فقط دادگاه های دولتی در مورد طلاق ها صلاحیت دارند، بنابراین دعوی یا شکایت کننده می تواند تنها در ایالت ایالتی که در آن است و مدت زمان آن ساکن است، ثبت کند. در اکثر ایالت ها، دوره ای که از تقاضانامه اصلی برای طلاق، خدمت به تقاضای طرف دیگر و حکم نهایی یا حکم، چندین ماه طول می کشد تا امکان مصالحه را فراهم سازد.

طلاق گسل یکی است که در آن یکی از طرف های دیگر برای شکست ازدواج را با اشاره به سوء رفتار زناشویی یا دیگر قاعده قانونی برای فسخ قضایی می پردازد. طلاق گسستگی رایج ترین جایی است که سوء استفاده یک عامل است. رها کردن، نابودی، ناتوانی در تعامل جنسی، دیوانگی و زندانی شدن، علل دیگری برای طلاق گسل است. در بسیاری از کشورها مدت انتظار برای طلاق های گسست کوتاه تر است. در ایالت هایی که اجازه طلاق در تقصیر را می دهند، همسرانی که گسل های دیگر را ثابت می کنند، ممکن است سهم بیشتری از اموال ازدواج یا سایر اقامت ها دریافت کنند.

هیچ طلاق تقصیری نیست که در آن هیچ یک از همسران برای اثبات سوء رفتارهای زناشویی و زناشویی از طرف دیگر مورد نیاز نیست و یک طرف باید به دلایل طلاق که توسط دولت به رسمیت شناخته شده است، از جمله ناسازگاری، تفاوت های غیر قابل انطباق و یا غیرقابل برگشت ناپذیر باشد. در برخی از ایالت ها، یک زن و شوهر باید برای چند ماه قبل از اینکه بتوانند طلاق بدون تقصیر را به دست آورند، از هم جدا شوند. بدون طلاق گمراهی شایع ترین نوع طلاق است.

طلاق غیرقانونی محاکمه ای است که در آن فردی که برای طلاق مورد تقاضا قرار می گیرد، با آن برخورد نمی کند و به جای آن در طول مصاحبه با همسرش قرارداد می گیرد. در این موارد، شرایط طلاق توسط هر دو طرف توافق شده است. طلاق بدون تردید عموما بسیار دوستانه تر و مقرون به صرفه تر از سایر انواع طلاق است.

مسائل احتمالی مورد نیاز در طلاق باید مورد توجه قرار گیرد: تقسیم دارایی و پرداخت بدهی ها، نگهداری از کودک و حمایت، تعمیر و نگهداری (حمایت از همسر)، بازدید از کودکان و هزینه وکالت.

برای توزیع دارایی ها پس از طلاق، دادگاه مالکیت را تحت یکی از دو طرح اساسی تقسیم می کند: اموال عمومی یا توزیع عادلانه. در اموال اجتماعی، همسر و همسر به طور مساوی تمام پولهایی را که از سوی یکی از آنها از ابتدای ازدواج تا زمان جدایی به دست آمده است، به دست می آورند. علاوه بر این، تمام اموال به دست آمده در طول ازدواج با پول جامعه، هر دو همسر و همسر به تنهایی متعلق به هر دو، صرف نظر از آنکه آن را خریداری کرد، متعلق به آنهاست. اموال جامعه به طور کلی به طور مساوی بین همسران تقسیم شده است، در حالی که هر یک از همسر مالکیت جداگانه خود را حفظ می کند. با توزیع عادلانه، دارایی ها و درآمدها در طول ازدواج انباشته شده به طور صحیح تقسیم می شوند، اما نه لزوما به طور مساوی.قوانین طلاق در آمریکا

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید