04 فوریه 2019

قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.در این مقاله راجع به قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند با شما گرامیان سخن می گوییم.

1. مسائل سهام موسس

بسیاری از کارآفرینان فناوری با انتشار سهام بنیانگذار مواجه هستند. با این حال، به محض اینکه شروع به کار شما یک ارزیابی مناسب را دریافت می کنید، از نظر قانونی شما ملزم به پرداخت هزینه های برابر برای سهام هایی که نتوانسته اید صادر کنید.

برای مثال، یک بنیانگذار قبل از تأمین سرمایه گذاری، سهام خود را برای یک سنت به ازای هر سهام اختصاص می دهد.

چند ماه بعد، یک سرمایه گذار در یک دلار به ازای هر سهم سرمایه گذاری می کند. تفاوت در ارزش در اینجا می تواند به عنوان “درآمد غرامت” دیده شود، در نتیجه منجر به بدهی عظیم مالیاتی.

راه برای جلوگیری از این سناریو قانونی پر هزینه؟ انتخاب “83 (b) انتخاب” با IRS ظرف 30 روز پس از خرید سهام بنیانگذار خود و پرداخت مالیات خود را در اوایل از آن سهام.

مارتین زویلینگ مؤسسه کسب و کار شخصی توصیه می کند که به محض شروع کار در شرکت، ترکیب و تخصیص سهام بنیانگذار، اما حداقل شش ماه قبل از پرداختن به سرمایه گذاران خارجی.

یک وکیل باهوش کمک خواهد کرد که یک طرح بازی سودمند ایجاد کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند  قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند is 7 e1549273165370

قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند

2. توسعه مستندات حقوقی

شکست در ایجاد مرزهای قانونی آشکار بین ذینفعان امروز و خطر بروز آتش سوزی فردا. به سادگی می توان گفت: وقتی پول بر روی خط است، چیزها می توانند گول زننده باشند، و مردم در مورد چقدر پولی که دارند و هزینه هایی را که مسئول پرداخت آن هستند، اندکی قوی دارند.

حتما مطالعه شود
مبانی حقوقی که هر صاحب استارتاپ باید بداند

اسناد حقوقی به بنیانگذاران کمک می کند تا حقوق معتبر را با حقوق برابر و شفافیت بیشتری در بین شرکا ایجاد کنند. در اینجا برخی از اسناد حقوقی کلیدی که هر بنیانگذار راه اندازی فناوری نیاز دارد را در بر می گیرد:

توافقنامه موسسان: قراردادی که مالکیت، سرمایه گذاری و سهام را در بین موسسات شرکت تعریف می کند. این سند باید حقوق مالکیت را تعریف کند، مسئولیت های عملیاتی را تعریف کند و به طور گسترده تر، مبنای سرمایه گذاری مشترک بین صاحبان را خلاصه کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
توافق نادیده گرفتن: NDA اطلاعات محرمانه و مالکیت معنوی را از جمله استراتژی کسب و کار، اسرار تجاری، الگوریتم ها و اطلاعات مشتری محافظت می کند. کارمندان، پیمانکاران، سرمایه گذاران و اشخاص ثالث (سرمایه گذاری مشترک، تامین کنندگان و توزیع کنندگان) باید NDA را امضا کنند.
ویلسون سانسینی گودریچ + شرکای روزاتی دانیل گلازر می گوید: “مراقب مالکیت مشترک مالکیت معنوی باشید.” “اگر شما در حال توسعه IP به طور مشترک با یک حزب دیگر، به طور معمول یک حزب باید آن را داشته باشد، و دیگر باید دارای مجوز که شامل استفاده مورد نظر آن حزب است.

در این ساختار می توان از منافع هر دو طرف محافظت کرد.”

مقررات ثبت نام: این سند حاوی نام اعضای بنیانگذار است و اعلام می دارد که هر یک از مشترکین قصد ترکیب این شرکت را دارند. این همچنین قوانین قانونی را که شرکت باید دنبال کند، تعریف می کند.
برای یک فهرست دقیق تر از اسناد حقوقی راه اندازی مجدد فناوری مهم، بررسی 6 اسناد حقوقی اصلی که نیازهای فناوری در لندن نیاز دارند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
فرمول سرمایه گذاری در یک استارتاپ

3. آشنا شدن با قوانین نا آشنا

در گذشته، گزینه های تامین مالی محدود به کارت های اعتباری، خانواده، دوستان و پس انداز شخصی بود. در حال حاضر، با ظهور هر دو پاداش و ارزش افزوده سهام، کارآفرینان می توانند پول خود را از سرمایه گذاران غیر رسمی تامین کنند.

متأسفانه، جمع آوری پول مخفیانه به اندازه ساده به نظر نمی رسد. در سال 2019، SEC قانون های مربوط به عنوان III قانون JOBS، قانون حقوق مالکیت خصوصی را منتشر کرد.

از آنجا که قانون فوق العاده پیچیده است، بنیانگذاران به شدت تشویق می شود برای دریافت مشاوره حقوقی شخصی قبل از شروع به مبارزات crowdfunding.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

در اینجا برخی از نکات قانونی وجود دارد:

شما می توانید به مبلغ 1،000،000 دلار با کل مبلغ سهمیه بندی سهام III عنوان کنید
شما نمیتوانید کل مبلغ هدف مالی خود را بالا ببرید و تمام پولهایی را که به دست آورده اید از بین میبرید
شرکت هایی که از قانون برای اولین بار استفاده می کنند باید حساب های مالی را برای افزایش بیش از 100،000 دلار و افشای اطلاعات مالی کمتر در هنگام افزایش کمتر از 100،000 دلار
در حالیکه crowdfunding فرصتی عالی برای جمع آوری پول فراهم می کند، مهم است که آگاه باشید که هزینه های مربوط به حقوقی، هزینه های انطباق و هزینه های پورتال مالی می تواند به سرعت افزایش یابد.

حتما مطالعه شود
رای دادگاه درمورد عکس بی حجاب فرد در فیسبوک

یک بنیاد قانونی قوی بگذارید

حفاظت از اموال معنوی، استراتژی های مالیاتی مطلوب، اسناد حقوقی محافظ … یک وکیل راه اندازی شده با تجربه می تواند با تمام موارد فوق و بیشتر کمک کند.

ایجاد یک پایه حقوقی قوی، یک گام مهمی در راستای موفقیت راه اندازی فناوری است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.