موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

  شناسنده های منحصر به فرد

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

الف-سازمان ها باید شناسنده های منحصر به فرد را به افراد انتقال ندهند مگر آن که این انتقال برای توانا ساختن سازمان نسبت به انجام کارآمد وظایفش ضروری باشد.جهت مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.

ب-سازمان ها باید آن شناسنده های منحصر به فرد افراد را که از سازمان دیگری به آنها منتقل شده است به عنوان شناسنده منحصر به فرد یک فرد برای خود نپذیرند مگر آن که:

1-این اقدام برای توانا ساختن سازمان نسبت به انجام کارآمد هر یک از وظایفش ضروری باشد

جهت مشاوره حقوقی با ماتماس بگیرید.02126116691

2-آن شناسنده با رضایت فردی که می خواهند از شناسنده منحصر به فرد استفاده کند تحصیل شده باشد

3-جهت مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.سازمانی که  از منابع خارجی تغذیه می کند وجود داشته باشد که شناسنده منحصر به فرد ایجاد شده به وسیله یک ارائه دهنده خدمات قراردادی را در جریان انجام تعهداتی که به موجب قرارداد در برابر سازمان دارد بپذیرد.

ج-سازمان ها باید شناسنده های منحصر به فرد منتقل شده به فرد توسط دیگر سازمان ها را مورد استفاده قرار ندهند یا افشا نکنند مگر آن که:

1-جهت مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.استفاده یا افشای مذکور برای انجام تکالیف سازمان در قبال دیگر سازمان ها ضروری باشد

2-یک یا چند مورد از موارد بندهای اصل دو از حرف (د) تا(ز) نسبت به استفاده یا افشاء وجود داشته باشد

3-رضایت فردی را که استفاده یا افشا در مورد او به عمل می آید اخذ کرده باشدجهت مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.

د- سازمان ها نباید در ارائه خدمت ،افراد را به ارائه شناسنده منحصر به فرد ملزم سازند مگر اینکه چنین الزامی به حکم قانون ضروری اعلام شده و در ارتباط با آن هدف و مقصودی باشد که شناسنده منحصر به فرد منتقل شده است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

موارد بیشتر در  “اصول حاکم بر حریم خصوصی اطلاعات”

منبع : کتاب حقوق حمایت داده ها ( محمدعلی نوری | رضا نخجوانی)

گرداوری شده در موسسه حقوقی پاد

دیدگاهتان را بنویسید