موسسه حقوقی پاد

مشاوره حقوقی

برای مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

در این مقاله راجع به اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

مبانی تأمین مالی

1. تامین مالی بدهی در مقابل سرمایه گذاری سهام
2. واگذاری
3. اصول قانون اوراق بهادار

قسمت ب: روش های تامین مالی شرکت راه اندازی

1. بوت استرپ
2. شرکای سهام
3. بدهی بانک
4. وام های دوستان و خانواده
5. Crowdfunding سرمایه گذار
6. شتاب دهنده / رشد
7. بدهی قابل تبدیل
8. دارایی قابل تبدیل
9. سرمایه گذاری سهام / دوره های قیمت

بخش C: مراحل تامین مالی راه اندازی

گام اول: خودباوری / دوستان و خانواده
مرحله 2. پیدا کردن سرمایه گذاران
مرحله 3. بدهی تبدیل (برای افزایش 0 تا 1 میلیون دلار)
مرحله 4: تامین مالی سری دانه (500 تا 1 میلیون دلار)
مرحله 5: سری A تامین مالی ($ 1M +)

من قصد دارم به شما بگویم که چگونه به راه اندازی سیستم به طور سیستماتیک تامین می شود. مردم ایده هایی مانند: “اوه، شما نیاز به تامین مالی VC”. اما مردم به شما نمی گویند که چه زمانی و چگونه به ساختار کلی مالی شرکت کمک می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

به عنوان یک وکیل استارتاپ ، من قصد دارم به آن را حل کند. من می خواهم مردم اصول کلی را درک کنند.

در اینجا یک مرور کلی از نحوه تأمین مالی بنگاه ها ارائه شده است.

اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

 مبانی تأمین مالی

شروع همه چیز به سرعت در حال رشد است. یک فرایند یا سیستم ایجاد شده است، پول افزایش یافته است، این پول برای گسترش عملیات مورد استفاده قرار می گیرد، پول بیشتری افزایش می یابد، این پول برای گسترش بیشتر استفاده می شود. شستشو و تکرار کنید.

با توجه به این سیستم، تامین مالی برای سلامت راه اندازی بسیار مهم است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

پس چگونه همه این کار را انجام می دهند؟

چطوره؟

اولا شما باید یک دانش حرفه ای از بدهی در مقابل سرمایه گذاری سهام داشته باشید؛ چه رقتی جهنمی است؛ و اصول قانون اوراق بهادار. سپس من درباره روش های رایج مالی و نحوه کار آنها به شما می گویم؛ و پس از آن من به شما توالی رویدادها و چگونگی این همه بازی را به شما بگویید.

1. مبانی: تامین بدهی در مقابل سرمایه گذاری سهام
من می دانم که این اطلاعات بسیار اساسی است. اما از آنجایی که کارآفرینان را دیدم، این مفهوم اعتبار بدهی / عرف را اشتباه گرفتم، من یک لحظه برای روشن شدن آن دارم. به من اعتماد کن، اگر نمی بینم مردم در این مورد کاملا از دست داده اند، من نمی ترسم.

دو روش کلی برای تامین مالی یک کسب و کار وجود دارد: بدهی و حقوق صاحبان سهام.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

الف تامین مالی بدهی

بدهی باید پرداخت شود، مثلا وام.

تامین مالی بدهی به طور معمول در تامین مالی راه اندازی استفاده نمی شود

این به این علت است که بدهی مستقیم به خوبی با مشخصات بسیاری از راه اندازی ها مطابقت ندارد. بسیاری از راه اندازی ها جوان هستند و اعتبار ندارند به دنبال استفاده از بودجه برای رشد شرکت؛ و خطر بالا هستند. بازپرداخت اعتباردهندگان به این طرح متناسب نیست.

اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

ب تامین مالی سهام

شروع کار با استفاده از سرمایه انسانی برای رشد. این روش راه اندازی استارت است.

شرکت راه اندازی می کند سهام مالکیت خود را به فروش می رساند، برای مثال سهام شرکت، به سرمایه گذاران. سرمایه گذاران و سهامداران هنگامی که شرکت به دست می آید (و یا معامله مشابه) پول خود را می کنند و سهام پس از افزایش ارزش به فروش می رسد.

حقوق و دستمزد نیازی به بازپرداخت ندارد اگر کسی بخشی از راه اندازی شما را خریداری کند، راه اندازی این فرد مبلغی را که به آنها داده است، پرداخت نمی کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر یک “سرمایه گذار” برای راه اندازی پول می دهد و این مقدار در برابر سهام نیست و نیازی به پرداخت آن نیست، این چیز دیگری به طور کامل است. این یک هدیه است و شما باید سپاسگزار باشید.

ج ابزار ترکیبی

ابزارهای مالی خاصی وجود دارد که به عنوان بدهی و حقوق صاحبان سهام مانند یک یادداشت قابل تبدیل رفتار می کنند. بیشتر در مورد این مطلب در این مقاله بیشتر است.

د تامین مالی برای شروع

بسیاری از این مواد صرف نظر از صلاحیت است. سرمایه گذاری های جدید تقریبا همانند هر جای دیگری است. این تفاوت ها عمدتا به عوامل دیگر مانند سهولت انجام معامله، اندازه و غیره می رسند. اندازه های معاملات برای شرکت های فن آوری انرژی پاک یا علوم پایه های بهداشت و سلامت ممکن است بالاتر از سایر نقاط باشد. اساسا در همه جا یکسان است.

 2. مبانی: واگذاری

هر زمانی که شما سرمایه گذاری سهام خود را انجام می دهید، برخی از این شرکت را به سرمایه گذاران فروختید. هنگامی که افراد بیشتری (یعنی شرکت) خود را در اختیار شما قرار می دهند، می خواهید کمتر از یک درصد از پای را برای خودتان داشته باشید. این فقط ریاضی ساده است. انحلال اتفاق می افتد شما نمی توانید از آن اجتناب کنید. پس چه چیزی در این مورد وجود دارد؟ در اینجا چیزی است که شما انجام می دهید. شما روند را کنترل می کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

در اینجا یک مثال ساده شده است که پیچیدگی های خاص را نادیده می گیرد اما طراحی شده است تا به شما یک مرور کلی از نحوه عملکرد آن داده شود.

س: شما 100٪ شرکت خود را دارید یک سرمایه گذار 20٪ از شرکت شما را خریداری می کند، و بعد سرمایه گذار دیگری 15٪ از این شرکت را خریداری می کند. نتیجه این اقدامات چیست؟

پس از اولین سرمایه گذاری:

مالکیت شما: 100٪ x (100٪ – 20٪) = 80٪
سرمایه گذار 1 مالکیت: 20٪

بعد از سرمایه گذاری دوم:

شما مالکیت: 80٪ x (100٪ – 15٪) = 68٪
سرمایه گذار 1 مالکیت: 20٪ x (100٪ – 15٪) = 17٪
سرمایه گذار 2 مالکیت: 15٪

پس چه اتفاقی افتاده؟ سهم هر کس از این شرکت کاهش یافته است. همه رقیق شدند این اتفاق می افتد هر زمان که کسی سهام مالکیت در شرکت می گیرد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بیشتر در مورد رقت وجود دارد و من در مورد آن در مقاله دیگری در این سایت صحبت می کنم. اما در حال حاضر، نگران نباشید در مورد رقت. فقط در مورد اصولی که من در حال صحبت کردن در مورد آن هستم، به خوبی درک کنم.

نتیجه نهایی این است که در حال حاضر یک چارچوب قانون اوراق بهادار وجود دارد که شرکت ها باید برای صدور سهام (یعنی اوراق بهادار) بایستند.

ب. راه اندازی نیاز به ثبت سهام عرضه یا استفاده از معافیت از ثبت نام دارد.
یک شرکت نمی تواند اوراق بهادار صادر کند مگر اینکه ارائه اوراق بهادار با کمیسیون بورس اوراق بهادار ثبت شود (SEC) یا معافیت از ثبت نام وجود دارد. ثبت نام یک فرآیند فوق العاده به موقع و گران است و فقط برای شروع کار لازم نیست. بنابراین به جای ثبت اوراق بهادار، راه اندازی یک معافیت استفاده می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

پارامترهای معافیت

مجموعه ای از معافیت هایی وجود دارد که دولت به دقت ایجاد کرده است که برای شرکت ها برای استفاده در دسترس است. دولت نمی خواهد سرمایه گذاری در شرکت ها را متوقف کند. این فقط می خواهد مطمئن شود که سرمایه گذاری ها به نحوی ایمن و مسئولانه انجام می شود. به دلایل عملی، تنها معافیت هایی که شروع کارها در هنگام جمع آوری پول مورد استفاده قرار می گیرند، مقررات 506 (b) و 506 (c) است. سعی نکنید این را تغییر دهید و این ایده را بپوشانید.

تحت این معافیت ها یک راه اندازی می تواند مقدار نامحدودی از سرمایه را در شرایط خاصی افزایش دهد (مثلا یک سرمایه گذار یک سرمایه گذار معتبر است – نگاه کنید به زیر). شما عموما نمی توانید پیشنهاد زیر 506 (b) را پیشنهاد کنید، اما زیر 506 (c) در اینجا شما میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به آن بخوانید

اساسا دولت تنظیم فروش سهام مالکیت یک شرکت است. مقررات تحریک کننده برای مقابله با (اما برای دلیل خوبی وجود دارد). برخی از معافیت ها وجود دارد که کمک می کند تا این روند برای شرکت ها برای مقابله با آنها آسان تر باشد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بنابراین به دقت با استفاده از این معافیت ها به منظور ثبت نام نیازی نیست که برای انجام یک سرمایه گذاری مجدد باید ابتدا باید انجام شود. این چیزی است که در اینجا اتفاق می افتد

بله، شما باید از این قوانین پیروی کنید.

C. اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذار یک سرمایه گذار معتبر است.
یکی از عناصر کلیدی معافیت ها، استفاده از سرمایه گذاران هنگام فروش سهام برای اهداف مالی، این است که سرمایه گذار (یعنی شخص خرید سهام) یک سرمایه گذار معتبر است.

هر بار که شروع به فروش سهام به کسی می شود، می خواهم بپرسید: آیا این شخص سرمایه گذار معتبر است؟ اگر نه، متوقف آنچه شما انجام دهیدموسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

چرا؟ و هر چه سرمایه گذار معتبر است، چیست؟

دولت می خواهد اطمینان حاصل کند که افرادی که در این شرکت های کوچک سرمایه گذاری سرمایه گذاری می کنند، سرمایه گذاران بی نظیر نیستند. مجددا دولت نمی خواهد مردم را از پول خود جدا کند. دولت اساسا می گوید: “خوب، ما به مردم اجازه می دهیم که در شرکتهایی سرمایه گذاری کنند که سهام خود را با ما ثبت نکنند، اما اگر کسی در این شرکت سرمایه گذاری کند، ما می خواهیم مطمئن شویم که این شخص حداقل سر در مورد نحوه سرمایه گذاری کار (به عنوان یک سرمایه گذار معتبر) آگاه باشید.

در اینجا چیزی است که سرمایه گذار معتبر است:

– هر مدیر، افسر اجرایی، یا شریک عمومی صادر کننده اوراق بهادار که در آن عرضه می شود یا فروخته می شود؛ یا

– بعضی از سازمان های تجاری با دارایی های بیش از 5،000،000 دلار؛ یا

– ارزش خالص ارزش خالص: ارزش خالص فرد یا ارزش خالص مشترک با همسر آن فرد بیش از 1،000،000 دلار (به استثنای اقامت اولیه)؛ یا

– افراد با درآمد بالا: درآمد فردی در هر دو سال گذشته از 200 دلار + (300 دلار + مشترک با همسر) با انتظارات معقول درآمد مشابه در سال جاری.

برای کسانی که ممکن است بدانند، بله، 506 (ب) اجازه می دهد تا برای 35 سرمایه گذار غیر معتبر، اما مشکل این است که اگر شما هر سرمایه گذار غیر معتبر، سپس نیازهای افشا بسیار سنگین و گران است، فقط ارزشش را دارد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بنابراین من اهمیت نمی دهم که آیا این بهترین دوست شما است و شما تمام عمر خود را شناخته اید یا اگر عمو، عمه، هر چه باشد. سرمایه گذار باید یک سرمایه گذار معتبر باشد. چنین چیزی به عنوان معافیت از دوستان و خانواده وجود ندارد.

اما … اما … اما … من این مرد را تمام زندگی ام شناخته ام و به او اعتماد دارم و می خواهم او را به برخی از سهام شرکت من بسپارم. ”

متوقف کردن.

آیا این شخص معتبر است؟ اگر نه، مهم نیست. اوراق بهادار را به آن شخص ارائه ندهید

یا اجازه دهید این روش دیگر را بگویم: وقتی که شرکت در حال انجام یک تامین مالی، باید سرمایه گذار معتبر باشد؟ پاسخ

جایزه:
قوانین و مقررات اوراق بهادار پیچیده است. اگر شما نمی دانید که چه کار می کنید، با آنها آشنا نباشید.

قسمت ب: روش های تامین مالی شرکت راه اندازی

در قسمت اول، من ساختمان های اصلی و اصول تامین مالی یک شرکت را پوشش دادم. در اینجا روش های واقعی مورد استفاده قرار می گیرند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

1. بوت استرپ

بوت استرپینگ این شرکت را به صورت ناقص تامین می کند. کارآفرین از صندوق های خود و صندوق های داخلی شرکت برای تامین مالی و رشد شرکت استفاده می کند.

این بدین معنی است که از سرمایه گذاری خارجی یا کمک خارجی استفاده نکنید. به طور معمول بیشتر شرکت های با نام تجاری جدید شروع به این کار می کنند.

چرا این خوب است

من. به شما اجازه نمی دهد که به دیگر سرمایه گذاران گوش دهید (به عنوان مثال شما می توانید به دیدگاه خود پایبند باشید)؛
دوم شما در کنترل مالی شرکت خود نگه دارید

چرا این کار را می کند

من. بودجه شخصی شما برای بوت استرپ ممکن است به شدت محدود باشد
دوم نمیتوانید نفوذ کنید

هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید

در اوایل راه اندازی هنگامی که تنها گزینه خود را هنگامی که شما می توانید یک بنگاه بسیار لاغر با توانایی بالقوه برای درآمد ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که این کارها را انجام می دهید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر مبلغ کمی از وجوه را به شرکت بفروشید، سهام عادی را خریداری کنید. شما نمی خواهید ارزیابی سهام مشترک بیش از حد بالا باشد، فقط این را برای مقدار کمی از بودجه.
اگر مقدار زیادی از وجوه را به شرکت بگذارید، با استفاده از سهم قابل تبدیل با شرایط ملایم استفاده کنید.

2. شرکای سهام

این مشابه شبیه سازی بوت استرپ است. یک کارآفرین که مهارتهای خاصی دارد ممکن است بیرون بیاید و یک شریک را پیدا کند که دارای مهارتهای جالب و دسترسی به سرمایه (پول) است.

چرا این خوب است

من. داشتن یک شراکت عادلانه به شما اجازه می دهد که ایده های دیگران را گول بزنید

چرا این کار را می کند

می توانید کسی را پیدا کنید که با آن کار می کنید بسیار دشوار است

هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید:

  1. شما باید یک شریک حقوقی داشته باشید. اگر شما می توانید چیزی را که درآمد زیادی را نشان می دهد ایجاد کنید، ممکن است به آن نیاز نداشته باشید. بسیاری از سرمایه گذاران نهادی تنها با یکی از بنیانگذاران سرمایه گذاری نمی کنند.
  2. اطمینان حاصل کنید که این کارها را انجام می دهید
  3. دریافت آن را در نوشتن نگاه کن – مردم ناراحت می شوند استرس بالا می رود گناه اتفاق می افتد چند بار آن را حتی بد بد نیست. مردم فقط ایده های مختلفی را می گیرند یا می خواهند کارهای دیگر را در زندگی انجام دهند. بهتر است فقط آن را در نوشتن در خط مقدم قرار دهید.
  4.  تنها با افرادی که اعتماد دارید، به کسب و کار بروید
  5.  سهم سهام
  6.  قبل از اینکه آنها بوجود می آیند مشکلات را پیش بینی کنید
  7.  قوانین و قراردادهای شرکت را به خوبی تهیه کرده است
  8.  محدودیت انتقال وجود دارد
  9. اختصاص IP IP نباید شخصا متعلق به شما باشد. اجازه ندهید که آن را به شرکای خود تعلق داشته باشید. IP باید متعلق به شرکت باشد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

3. بدهی بانک

این شرکت به یک بانک می رود، از پول میپرسد، و فرض بر این است که همه چیز خوب است – بانک پول شرکت را قرض می دهد.

چرا این خوب است

اجازه می دهد که این شرکت بتواند وجوه را به دست آورد

چرا این کار را می کند

برای یک شرکت رشد سریع، بدهی می تواند یک ایده وحشتناک باشد زیرا شما نیاز به درآمد شرکت برای رشد شرکت و پرداخت بدهی نیست.
دوم می تواند برای تامین یک مقدار خوب بدهی برای یک شرکت جوان بسیار مشکل باشد.

هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید:

بدهی مستقیم اغلب توسط شروع اولیه اولیه به دلایل مورد بحث در بالا استفاده نمی شود.

با این حال، شرکت های زیادی وجود دارند که جریان درآمد منطقی دارند. برای آن شرکت ها، با استفاده از ترکیبی از بدهی ها و تامین مالی سهام، یک ایده فوق العاده است.

این کار دشوار است. بهترین کارهایی که من با آن کار کرده ام، آن را به T تسلط داده ام و غیر قابل توقف است.

اطمینان حاصل کنید که این کارها را انجام دهید:

___ i. مراقب باشید که چه کسی مسئول وام باشد. آیا شما، شرکت، شخص دیگری هستید؟
___ ii. قبل از تأمین بدهی های بانکی، گزینه های دیگر را بررسی کنید
___ iii. مراقب باشید که نرخ بهره یک پروژه خطرناک باشد.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

4. وام های دوستان و خانواده

این مانند گرفتن وام از بانک است، مگر اینکه از دوستان و / یا خانواده باشد.

چرا به جای یک بانک از دوستان یا خانواده می خواهید؟ از آنجا که بانک ها پول کمپانی جوان خود را وام نمی دهند و شرایطی که یک دوست یا عضو خانواده می تواند ارائه دهد، بسیار سخاوتمندانه خواهد بود.

من بسیاری از شرکت ها را دیده ام که با زور از دوستان و خانواده پول می گیرند. هیچ چیز اشتباهی در این مورد وجود ندارد و بسیار رایج است.

مقدار وجوه اینجا می تواند به شدت متفاوت باشد. بهترین راه برای ساختن این نوع تأمین مالی این است که مقدار دلار را به عنوان وام ثبت کنید. شروع کارها خطرناک است و مهم است که دوستان و خانواده خود را روشن کنید که این معامله تامین مالی خطرناک است و احتمالا پول خود را دریافت نخواهند کرد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

به یاد داشته باشید آنچه که من در مورد مدیریت انتظارات گفتم. اگر دوستان و خانواده در برخی از پول نقد جدی به چلپ چلوپان بروند، آنها باید، با فرض اینکه آنها معتبر هستند، آن را به عنوان یک قرارداد قابل توجه تبدیل کنند.

چرا این خوب است

من. اجازه می دهد تا شما را به اهرم صندوق

چرا این کار را می کند

من. دوستان و خانواده ممکن است انتظارات غیر منطقی داشته باشند
دوم آنها ممکن است صعود کنند اگر این شرکت واقعا خوب عمل کند و در خرید خرید کند. آنها متوجه نمی شوند که این معامله واقعا وام بسیار ملایم بود.

هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر شما به یک دوست غنی و یا خانواده دسترسی داشته باشید و آنها می خواهند پول خود را به شما بدهند و آنها متوجه می شوند که هرگز نمی توانند پرداخت شوند – پس برای آن بروید.

اطمینان حاصل کنید که این کارها را انجام دهید

___ i. اگر دوستان یا خانواده شما سهام شرکت را خریداری کنند، باید سرمایه گذار معتبر باشند. چنین چیزی به عنوان اوراق بهادار ارائه معافیت برای دوستان و خانواده وجود دارد.
___ ii. یا مالی از دوستان و خانواده به عنوان وام با شرایط انعطاف پذیر؛ یا اگر وام دهندگان هر دو معتبر هستند و در ساختار شرکت نقدی جدی به دست می آورند معامله به عنوان یک یادداشت قابل تبدیل (نگاه کنید به بخش زیر)

اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها
اصول سرمایه گذاری در استارتاپ ها

5. Crowdfunding

سایر انواع تأمین مالی در دسترس است از قبیل crowdfunding. دو نوع از crowdfunding وجود دارد. یکی از مواردی است که از طریق سایت هایی مانند Kickstarter تبلیغ می شود: جایی که مبادله صحیح برای بودجه وجود ندارد و به جای آن هدیه به تامین کنندگان داده می شود.

نوع دیگری از سرمایه گذاری crowdfund سرمایه گذاری است. این یک پدیده جدید است و در این زمینه محدودیت های زیادی وجود دارد. من هنوز این روش دوم روش crowdfunding را توصیه نمی کنم. راه های بهتر برای تامین مالی شرکت وجود دارد.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

6. شتاب دهنده / رشد

اینها گروه هایی هستند که درصد مشخصی از سهام معمول شرکت را سرمایه گذاری و خرید می کنند. آنها اغلب فضای اداری / کاری را فراهم می کنند، به اعضای نفوذ جامعه و کسانی که با داشتن شرکت های ساخته شده در گذشته، مشاوران و غیره دسترسی دارند.

همچنین در شرکت با استفاده از یادداشت های قابل تبدیل سرمایه گذاری می کنند.

چرا این خوب است

من. بسیاری از شتاب دهنده ها و انکوباتور ها می توانند یک شرکت جوان را به راه اندازند

چرا این کار را می کند

من. بعضی از این گروه ها شرایط مالی تهاجمی زیادی دارند که برای حمل و نقل طولانی اهمیتی ندارد

هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید

هنگامی که این شرکت جوان است و نیاز به وجوه و شبکه برای کمک به آن را دارد.

اطمینان حاصل کنید که این کارها را انجام دهید. شرایط تهاجمی را در اسناد تامین مالی تماشا کنید. از انواع خاصی از حقوق پیشگیرانه احتیاط کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

7. بدهی قابل تبدیل

بدهی قابل تبدیل بدهی است که به سهام سهام تبدیل می شود. بنابراین اگر یک سرمایه گذار 100 هزار دلار راه اندازی کند، آن پول بازپرداخت نخواهد شد. در عوض، در یک لحظه، آن را به 100K ارزش سهام تبدیل خواهد شد.

بدهی قابل تبدیل و یا اوراق بهادار مبادله اوراق بهادار است. آنها ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام هستند. این روش اولیه است که در مرحله اولیه از ابتدا تأمین مالی می شود (به پایان این مقاله برای دنباله ای از آنچه که می آید، مراجعه کنید).

گاهی اوقات بدهی های تبدیل شده به عنوان تامین مالی پل نامیده می شود، زیرا این مالیات است که یک شرکت را برای یک زمان پل می کند تا بتواند مالیات بیشتری به دست آورد. این اغلب به عنوان یک نوع تامین مالی بذر (به عنوان مثال تأمین مالی مرحله اولیه)

ویژگی ها:

زمان بندی: بدهی به سهام تبدیل می شود زمانی که راه اندازی پول بیشتری را به وجود می آورد – معمولا در تامین مالی سری A. این مسئله باعث می شود که بدهی های تبدیل به اوراق قرضه تبدیل شوند. سرمایه گذار در یک تامین مالی سری A سهام را با قیمت مذکور خریداری می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تبدیل: بدهی به هر تعداد سهام تبدیل خواهد شد مبلغ وام که در قیمت تعیین شده در تامین مالی سری A خریداری می شود. با توجه به تخفیفی که قبلا در زمان آن بوده است.

اگر آن را تبدیل نکنید چه؟ به یاد بیاورید که معمولا بازارتان نمی تواند طلبکاران را پرداخت کند. ممکن است انواع عواقب وجود داشته باشد. این باید در اسناد بدهی قابل تبدیل باشد.

بعضی از عواقب ممکن است که توجه داشته باشید گسترش می یابد، سرمایه گذار X درصد از کل شرکت را می گیرد، سرمایه گذار این شرکت را ورشکست می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

هزینه ها:

$ 0 تا $ 1M

سرمایه گذاران فرشته: این فرشتگان سرمایه گذاران هستند که معمولا از افراد ثروتمند تشکیل شده است که در پروژه های خصوصی در دوره های بذر سرمایه گذاری می کنند.
سرمایه گذاران نهادی: این شامل صندوق های سرمایه گذاری، شرکت ها، شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و دیگران است. آنها در اندازه بسیار متفاوت هستند.

8. دارایی قابل تبدیل
این درست مثل بدهی قابل تبدیل است، مگر آنکه بازپرداخت را در زمان بلوغ نداشته باشد. بسیاری از سرمایه گذاران برای این نوع سرمایه گذاری نمی روند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

9. سرمایه گذاری سهام / دورهای قیمت
در یک دوره سرمایه گذاری ارزان قیمت، ارزش شرکت تعیین و مذاکره می شود. بسته به این قیمت، سهام مالکیت شرکت توسط یک سرمایه گذار خریداری می شود. این سهام سهام به عنوان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذار برگزار می شود و این شرکت با استفاده از وجوه دریافت شده برای عملیات و به منظور رشد.

نوع سهام مالکیت که سرمایه گذاران خریداری می کنند معمولا سهام مطلوب است. خرید سهام ترجیح می دهد با انواع حقوق مانند مقررات انحلال و مقررات حفاظتی.

سهام معمول (نوع سهام که بنیانگذاران و کارکنان) اغلب استخوانها را استخوان می کند. سهام مورد نظر دارای حقوق بالای سهام عادی است و سرمایه گذاران در یک دورۀ قیمت گذاری دریافت می کنند.

همه آنها در ساختار زیرین خود مشابه هستند. همه آنها دور مالی هستند که سرمایه گذار سهام مالکیت شرکت را خریداری می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تفاوت اندازه و زمان دور است. شرکت یک سری سری دانه را انجام می دهد، سپس وقتی که نیاز به تامین مالی بیشتری دارد – سری A، سپس وقتی که نیاز به تامین مالی بیشتری دارد – سری B. سپس یک سری C. این فقط نام های تکراری است و واقعا می تواند به هر نامی شرکت و سرمایه گذاران می خواهند با آنها تماس بگیرند.

با گذشت زمان، این معاملات برای مقادیر بالاتری از پول تبدیل می شوند و به همین ترتیب پیچیدگی را افزایش می دهند.

یک سری دانه دانه معمولا مقدار بین 500 تا 1 میلیون دلار را افزایش می دهد. سری A $ 1M + خواهد بود

هزینه ها:

دانه های سری: 500k-1M
سری A: 1M +

سرمایه گذاران فرشته: این فرشتگان سرمایه گذاران هستند که معمولا از افراد ثروتمند تشکیل شده است که در پروژه های خصوصی در دوره های بذر سرمایه گذاری می کنند.
سرمایه گذاران نهادی: این شامل صندوق های سرمایه گذاری، شرکت ها، شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و دیگران استموسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

بخش C: مراحل تامین مالی راه اندازی

این دنباله ای از تامین مالی برای راه اندازی و نکات کلیدی در هر مرحله است.

گام اول: خودباوری / دوستان و خانواده

کلید:

برای معاملات با دوستان و خانواده – ساختار معامله به عنوان وام با شرایط مطلوب برای بنیانگذاران و یا اگر بودجه برای پول قابل توجه است، سپس به عنوان یادداشت های قابل تبدیل ساخت.

اگر آن را به عنوان وام ساخته نشده است و یک یادداشت قابل تبدیل مطمئن شوید که خانواده یا دوست معتبر است.

مرحله 2: سرمایه گذاران را پیدا کنید

کلید:

مردم تعجب می کنند که چگونه سرمایه گذاران را پیدا کنند. شما باید در حوادث مختلف در ارتباط باشید. برو به جایی که سرمایه گذاران هستند مثل قدمت باید خودت را در آنجا بگذاری دیدار با مردم.

برای به دست آوردن مناسب، کار می کند. کارآفرینان باید محصولات خود را له کرده و کار خود را برای ساختن این شرکت بهتر انجام دهند تا سرمایه گذاران را جذب کنند.

مرحله 3. مالیات بذر: بدهی قابل تبدیل (برای افزایش 0 تا 1 میلیون دلار)

کلید:

a مطمئن شوید که سرمایه گذاران معتبر هستند
ب بخشی از نکات بازپرداخت بدهی را بخوانید و بخوانید

مرحله 4: تامین مالی بذر: تامین مالی سری تخم (500 تا 1 میلیون دلار)

کلید:

a نگاهی به پول و کنترل داشته باشید
ب مطمئن شوید که سرمایه گذاران معتبر هستند
ج نگاهی به رقت داشته باشید

مرحله 5: سری A تامین مالی ($ 1M +)

کلید:

a یک چشم بر روی پول و کنترل کلیک کنید
ب درک کنید که نه کارآفرینان و نه سرمایه گذاران دشمن هستند. با افرادی که می توانید با آنها کار کنید، کسب و کار کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
ج مراقب باشید که ترجیح انحلال

مرحله 6: تامین مالی سری B، C

کلید:

a ساختار در سری A تأثیری ندارد
ب این سرمایه گذاران حداقل باید حقوق دریافتی سرمایه گذاران قبلی را تقاضا کنند
ج چشم خود را در مدیریت سرمایه گذار نگه دارید
د دور از سرمایه گذاری و رشد بیشتر، تا زمانی که فاز 4: پایان بازی را ادامه دهید.

فست فود از سرمایه گذاری شروع 101:
– شروع کار با استفاده از سرمایه گذاری سهام برای تامین مالی شرکت های خود. آنها سهام خود را به سرمایه گذاران برای جمع آوری پول به فروش می رسانند.

– میزان انحلال هنگامی اتفاق می افتد که عدالت به دیگران داده شود. کسانی که قبلا سهام خود را قبل از توزیع کرده اند، درصد شرکت کمتر از قبل را دارند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

– یک شرکت راه اندازی باید از سرمایه گذاران معتبر هنگام انجام سرمایه گذاری سهام استفاده کند.

– یک شرکت باید: 1. بوت استرپ یا دوستان و خانواده را تامین مالی شرکت؛ 2. سپس یک یادداشت تبدیل کنید 3. سپس سری دانه یا سری A را تامین کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید