18 فوریه 2019

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید

در این مقاله راجع به آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تصمیم برای شروع شروع کسب وکار (استارتاپ) خود و یا با همکاران، یک تصمیم هیجان انگیز است. این به شما فرصتی خواهد داد تا رئیس خودتان و ایجاد یک فرهنگی است که شخصیت و ارزش های شما را نشان می دهد ایجاد کنید. این شرکت کسب وکار (استارتاپ) شما می باشد و شما می توانید افتخار کنید که با آن ارتباط برقرار کنید.

با این وجود، هنگامی که تصمیم خود را اتخاذ میکنید، ممکن است کمی در مورد مراحل بعدی کمی ناراحت شوید. این جزوه در نظر گرفته شده است تا به شما کمک کند شروع کنید. در حالی که ساده است بر روی چهره اش، آن را به پرسش های اساسی و مسائل اساسی است که شما باید به عنوان یک برنامه عمل و شروع تمرین خود را مطرح می کند.

پیشنهاد میکنیم پاسخ خود را به سوالات و مسائل مطرح شده در زیر بنویسید و آنها را در مکانهایی قرار دهید که بتوانید به راحتی آنها را ارجاع دهید. این باید تصمیم گیری روزمره را آسانتر کند. یک طرح نوشته شده نقشه جاده ای ایجاد می کند، بنابراین شما می دانید کجا می روید، زمانی که همه چیز شروع به خنده می کند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

شما قبلا تصمیمات خاصی گرفته اید و سیاست ها را در پیش گرفته اید، بنابراین شما مجبور نیستید آنها را به صورت قشنگ تصمیم گیری کنید. اگر از پاسخ دادن به سوالات ناامید شده اید یا نمی خواهید وقت خود را برای انجام این کار فراهم کنید، ممکن است یک سرنخ باشد که کسب و کار شما برای شما مناسب نیست. شما باید به یاد داشته باشید که علاوه بر قانون عمل، شما باید کسب و کار را اجرا کنید. این کسب و کار نیاز به استراتژی و اهداف، جریان نقدی و سود و سیاست های عملیاتی دارد. پاسخ دادن به این سؤالات و رسیدگی به مسائل مطرح شده، شما را به راه خود برای داشتن آن ها آغاز خواهد کرد.

هنگامی که شما در حال راه اندازی و در حال اجرا کسب وکار (استارتاپ) خود هستید، ممکن است متوجه شوید که می خواهید برخی از پاسخ های اصلی خود را تغییر دهید. اگر انجام دهید، مطمئن شوید که از خودتان بپرسید که چرا تغییر می کنید. اگر شما یک پاسخ مشروع داشته باشید، مانند دیگر شما از منطقه خاصی از قانون برخوردار نیستید، پیش بروید و برنامه خود را تغییر دهید. اگر این به این دلیل است که چیزهایی که برنامه ریزی کرده اید کار نمی کنند، قبل از اینکه رویای خود را رها کنید، مرکز مالی کوچک را تماس بگیرید. شاید ما بتوانیم کمک کنیم.

1. آیا مسئولیت اخلاقی خود را می دانید؟

بررسی کانون های اخلاق و دیگر قوانین دادگاه مربوط به عمل قانونی، مکان خوبی برای شروع برنامه ریزی عمل شما است. این مهم است که شما با توجه به نام شرکت شما، رویکرد بازاریابی، مدیریت مشتری و مسائل مالی توجه خود را حفظ کنید. شما می توانید از قانون وظیفه کارفرما مسئولیت های حرفه ای پیدا کنید این انجمن و همچنین دیگر انجمن های باربری نظرات اخلاقی در وب سایت های خود را برای ارائه نظرات مشاوره مربوط به بخش های خاصی از کد و یک خط تلفن اخلاقی برای بحث در مورد مسئله اخلاقی خاص خود را.

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید  آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید is 11 1

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید

2. محصول شما چیست و چه کسی از آن استفاده خواهد کرد؟

چه سرویس یا کمک شما را به مشتریان بالقوه پیشنهاد می دهیم، مثلا آسیب های شخصی، دعوی قضایی، طلاق، مهاجرت، تصویب، اراده، برنامه ریزی املاک، شرکت های بزرگ و املاک و مستغلات؟ آیا شما فقط یک منطقه از قانون را پیشنهاد می دهید یا چندین پیشنهاد می دهید؟ اگر شما چندین پیشنهاد می کنید، آیا سازگار هستند؟ مناطق سازگار از قانون یا آنهایی هستند که در آن قوانین حقیقی با هم همخوانی دارند، مانند قانون مالیات و برنامه ریزی املاک، یا جایی که پایگاه مشتری همان نیاز به هر دو حوزه عملی، مانند املاک و مستغلات یا برنامه ریزی املاک برای مشتری کلی شرکت شما است. چه نوع شخصی نیاز به کمک شما ارائه می دهد؟ کجا این افراد را می بینید؟ آیا افراد خاصی وجود دارند که مشتریان هدف شما هستند؟ اگر چنین است لیستی از نام، آدرس، شماره تلفن و فکس و آدرس ایمیل خود را ایجاد کنید. برای کسب و کار، یک مخاطب را در هر مکان شناسایی کنید. فهرست نوع خدمات مورد نیاز خود را که می خواهید برای هر کدام ارائه دهید، فهرست کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

3. فرم کسب و کار را انتخاب کنید

آیا می خواهید یک شرکت حرفه ای یا نوع دیگری از نهادهای حرفه ای را تشکیل دهید؟ مزایای کسب و کار، اگر وجود داشته باشد، به عنوان یک شرکت حرفه ای، به جای یک شرکت خصوصی قانونی چیست؟ اگر شما یک یا چند شرکا داشته باشید، آیا می خواهید یک مشارکت محدود و یا شرکت محدود با مسئولیت محدود ایجاد کنید؟ عواقب مالیاتی و مسائل مربوط به مسئولیت مربوط به این تصمیمات وجود دارد. شما باید با تصویب این تصمیم خود برای حسابرسان خود از پیامدهای مالیات، با حسابرس خود مشورت کنید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ثبت اختراع

4. یک نام را انتخاب کنید

انتخاب نام برای شرکت شما مهم است. اگر خودتان تمرین می کنید، باید از نام خودتان استفاده کنید. اگر بیش از دو نفر از شما در کنار یکدیگر زندگی می کنند، باید به یاد داشته باشید که شرکت هایی با سه یا چند نام معمولا تنها با نام های اول یا دوم خود شناخته می شوند.

5. فضا را تعیین کنید. چه نوع فضایی را می خواهید؟

یک مجموعه اجرایی با منابع موجود در صورت ضرورت یک گزینه است. شما باید بپرسید: “چه کسی در آنجا دفاتر دارد؟ آیا می خواهید با متخصصان دیگر یا مشتریان تجاری مشورت کنید؟ آیا شما مراقب چگونگی استفاده دیگران از لباس اجرایی هستید؟ آیا بر مشتریان شما تاثیر می گذارد؟ ”
یک دفتر در یک دفتر شرکت حقوقی نیز یک انتخاب است. آیا میخواهید از کتابخانه، تجهیزات اداری و منابع و شبکه خود استفاده کنید و دوستی ها را در این فضا ایجاد کنید؟
دفتر خود را با تجهیزات خود و کارکنان خودتان.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.
کار در خانه می تواند ساده ترین و ارزان ترین راه برای شروع باشد. با این حال، مشکلات در خانه وجود دارد. شما باید محل کاری خاصی داشته باشید که در آن شما می توانید تمرکز کنید و فعالیت های دیگری که در خانه شما اتفاق می افتد ممنوع شود. جدول آشپزخانه ممکن است بهترین مکان باشد. شما همچنین به نظم و انضباط نیاز دارید تا به فضای کاری خود برسید و از چیزهایی که باید در اطراف خانه انجام شود، ناراحت نشوید. هر روز را انتخاب کنید که با آن شروع به کار کنید و به آن بچسبید. هر کسی که در طول روز در منزل شما باشد، باید در هنگام کار در محل کار خود مشغول کار باشد و نباید با فرکانس بیشتری از آن تماس بگیرد (البته بچه های کوچک ممکن است درک این مشکل را داشته باشند )موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

6. راه اندازی دفتر خود: گام بعدی بستگی به نوع فضای انتخابی شما دارد.

تجهیزات و لوازم:
اگر تجهیزات و لوازم توسط محل مورد نظر شما به عنوان دفتر خود انتخاب شده باشد، پس شما باید تجهیزات اداری مورد نظر خود را شناسایی کنید. از همکاران خود بپرسید که آنها چه چیزی را استفاده می کنند و چرا. شما همیشه باید حداقل دو فروشنده را برای مقایسه قیمت ها، هزینه های تحویل (در صورت وجود) و سایر خدمات، تماس بگیرید.

لایحه حقوق مشتری:
شما ملزم به ارسال یک بیل از حقوق کارفرما به طور مشخص در دفتر خود (در سال 1998، بخش تقاضای دادگاه عالی نیویورک، بخش 1210 به عنوان 22 از مجموعه رسمی کدهای، قوانین و مقررات دولت نیویورک اضافه شده است ، که متن مصاحبه کننده حقوق را ارائه می دهد.)

لطفا توجه داشته باشید که یک قانون خاص برای وکیل هایی که مشتریان را در مسائل مربوط به روابط داخلی نمایندگی می کنند، اعمال می شود. قواعد 1200.47 تدوین رسمی قوانین، مقررات و مقررات ایالت نیویورک عبارتند از: «بیانیه مشتری از حقوق و مسئولیت های مربوط به مسائل داخلی. در مسائل مربوط به روابط داخلی که بخش 1400 قواعد مشترک تقسیمات اظهارنامه قابل اجرا است، یک وکیل باید یک مشتری احتمالی را با بیانیه ای از حقوق و مسئولیت های مشتری در کنفرانس اولیه و قبل از امضای یک بیانیه ی ضمنی نوشته شود. “موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

کارکنان:
اگر شما نیاز به استخدام وزیر امور خارجه خود دارید، می توانید یک تبلیغات را با مرکز حقوقی حقوقی انجمن قرار دهید. شما همچنین می توانید یک قرارداد را با یک آژانس کاریابی وارد کنید. یک وظیفه معمول هزینه 15٪ از حقوق و دستمزد است (با افزایش صنعت 3-5٪ انتظار می رود). اکثر آژانس ها ظرف 30 روز از زمان پرداخت را پرداخت می کنند، اما اگر در طول 90 روز اول استخدام، به علت دلیلی برطرف شود، این هزینه را جبران می کند. با این حال، همیشه می توانید سعی کنید به مذاکره ترتیبی که ترجیح می دهید. توجه داشته باشید که قانون نیویورک نیازمند ارائه بیمه های جبران خسارت کارگران و بیمه دوبل است که پوشش های مربوط به معلولیت های مربوط به غیر کار را پوشش می دهد. برای اطلاعات در مورد این الزامات، با کارگزاران بیمه تایید انجمن تماس بگیرید.

کمک موقت، در حالی که گران تر از هر ساعت است، ممکن است برای نیازهای اولیه شما بهتر باشد. شما ممکن است متوجه شوید که شما فقط نیاز به کسی دو یا سه روز در هفته در ابتدا دارید. شما ممکن است بتوانید کارکنانی را به اشتراک بگذارید که با یک شرکت دیگر همکاری داشته باشند. اعضای انجمن می توانند بدون پرداخت هزینه درخواست و یا دسترسی به یک اشتراک کارکنان ارسال کنند. این پست ارسال رایگان اعضا از طریق سایت مرکز کوچک اداره امور مالی انجمن در دسترس است.

شما همچنین ممکن است خدمات یک سازمان محرمانه را درگیر کنید. این رویکرد همچنین به شما امکان می دهد تا افراد مختلف را پیش از انجام تعهد، امتحان کنید. اگر قصد دارید از این رویکرد پیروی کنید، مطمئن شوید که آن را به آژانسی که از آن استفاده می کنید توضیح دهید، زیرا برخی از مراحل آنها کارهای تمام وقت را نمی خواهند. با این حال، دیگران با امید به دائمی استخدام شده اند که با امپراطور ثبت نام کرده اند. که در
انتخاب یک آژانس دما، شما باید هزینه تغییر شخصی از یک درجه به کارمند خود را بپرسید. هزینه معمولا شبیه به آن است که توسط یک آژانس مهاجرت برای استخدام یک کارمند تمام وقت متهم شده است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

حتما مطالعه شود
نکات مهم قراردادهای حقوقی استارتاپ ها 

بیمه:
بیمه یکی از جنبه های مهم طرح مدیریت کسب و کار شماست. این ابزار مهم در مدیریت تمام خطرات مربوط به عملیات هر کسب و کار است. این می تواند به محافظت از دارایی ها و درآمد خود کمک کند و در صورت درخواست ادعای مسئولیت حرفه ای، خدمات دفاعی حیاتی ارائه خواهد شد. در دراز مدت، حفاظت از بیمه ارزان ترین راه برای کاهش هزینه بالقوه شما در صورت تصادف ناگهانی یا غیر منتظره است که می تواند توانایی شما برای حفظ عملکرد شما را مختل کند.

برای به دست آوردن پوشش مهم برای تمرین خود، با کارگزار بیمه حمایت مالی انجمن تماس بگیرید. مقدار حق بیمه شما برای بیمه های درمانی و زندگی متفاوت خواهد بود بسته به ، در میان سایر موارد، سنین بیمه، محل شرکت حقوقی و میزان تعدیل محسوب می شود. لطفا مارش را برای نقل قولهایی که مربوط به نیازهای شما است، بخوانید.

هنگامی که به بیمه مسئولیت حرفه ای می آید، حق بیمه پرداخت می شود به عوامل مختلفی از جمله محدودیت های محاسبه شده و پوشش شما می پردازد و به فعالیت های منطقه ای و اقدامات قبلی مربوط می شود. این به خرید برای حفاظت سفارشی که برای نیازهای خاص شما مناسب است، پرداخت می شود.

پوشش جبران خسارت کارگران برای همه کارکنان دولت است. شما همچنین ممکن است انتخاب کنید که پوشش خود را نیز ارائه دهید. با در نظر گرفتن حقوق سالانه 30،000 دلاری برای کارکنان خود، ممکن است بتوانید بیمه ی جبران خسارت کارگران را به قیمت 35 دلار در ماه بدست آورید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

پوشش درآمد معلولیت برای جایگزینی جریان درآمد شخصی شما در صورت بیماری یا آسیب ناتوانی حیاتی است. بسیاری از برنامه ریزان مالی توصیه می کنند که پوشش امنیتی شما برابر 60٪ درآمد ناخالص شما باشد تا اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی تحت پوشش قرار گرفته اید. حق بیمه برای این بیمه متفاوت خواهد بود، بسته به (1) سن شما؛ (2) دوره انتظار شما را انتخاب کنید قبل از مزایای پرداخت می شود؛ و (3) چه مدت مزایای پرداخت می شود.

این شروع می شود پس از اینکه درآمد قابل استفاده بیشتری داشته باشید، ممکن است بخواهید پوشش بیمه خود را افزایش دهید.

نرم افزار:
به استثنای اینکه یک ارائه دهنده نرم افزار کاربردی را انتخاب کنید (در زیر بحث شده است)، نرم افزار شما باید شامل یک برنامه پردازش کلمه، یک برنامه زمانبندی و صورتحساب و یک برنامه حسابداری باشد. اگر یک پرونده قضایی دارید، باید یکی از برنامه های حمایتی بسیاری را در نظر بگیرید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم که یک برنامه مدیریت اسناد را در نظر بگیرید، اگر چه بعضی ها فکر می کنند که یک شرکت حقوقی کوچک یا کوچک نیازی به جستجوی کنترل و کنترل اسناد در برنامه مدیریت اسناد ندارد.

در ارتباط با نرم افزار، دو گزینه برای شما در حال حاضر وجود دارد. شما می توانید نرم افزار مورد نظر خود را خریداری کنید و یا حمایت خود را ترتیب دهید. یا شما می توانید از یکی از شرکت های در حال رشد شرکت ها به نام نرم افزار ارائه دهنده نرم افزار (ASP) استفاده کنید. ASP ها روش های مختلفی دارند، اما هر کدام اجازه می دهد که ابتدا نرم افزار را اجاره کنید (سخت افزار در بعضی موارد) و با پشتیبانی و نگهداری نرم افزار کمک می کند. در حالی که این در دراز مدت گران تر است، در کوتاه مدت، هزینه های اجاره ماهانه کمتر از هزینه خرید نرم افزار به طور کامل است. علاوه بر این، ASP ها قبل از اینکه انتخاب نهایی را انجام دهند، مزایای استفاده از نرم افزارهای مختلف را به شما نشان می دهند. همانطور که یک تعهد اخلاقی برای حفظ اطلاعات محرمانه مشتری دارید، باید دقت کنید چگونه ASP کار می کند و چه سیستم هایی برای حفظ محرمانه بودن مشتری استفاده می شود.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

شما همچنین باید در نظر داشته باشید که اگر شما شروع به استفاده از یک محصول، هم زمان و هم پول صرف تبدیل اسناد و اطلاعات از یک سیستم به یک دیگر شود، بنابراین تغییر محصولات نرم افزاری همیشه یک فرایند ساده نیست. هر تلاش تبدیل به زمان زیادی نیاز دارد. اگر شما می توانید از آن اجتناب کنید، باید. با این حال، با توجه به نرم افزار که در ابتدا انتخاب شده است، تمرین شما افزایش می یابد، تبدیل ممکن است اجتناب ناپذیر باشد.

کتابخانه ها:
در این روز و سال، سرمایه گذاری در کتاب های کاغذی هزینه ای است که می تواند در ابتدا و شاید برای همیشه اجتناب شود.البته، استثنائات در قاعده “هیچ کتاب کاغذی وجود دارد” وجود دارد. شما ممکن است در یک منطقه تمرین کنید که در آن کپی از قوانین، مانند قواعد مدنی، که شما می توانید علامت گذاری و حاشیه نویسی کنید، ارزشش را داشته باشد. . اگر یک “کتاب مقدس” وجود دارد که هر تمرین کننده در منطقه شما متکی است، باید آن را بخشی از کتابخانه شما باشد. با این حال، اگر شما فقط قصد استفاده از کتاب یک بار در ماه، فکر می کنم دو بار در مورد خرید آن از آنجا که کتابخانه انجمن احتمالا یک نسخه شما می توانید استفاده کنید.

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید  آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید is 5 3

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید

7. سیاست های خود را ایجاد کنید

یک سیاست برای تعیین شماره مشتری / مواد ایجاد کنید:

حتما مطالعه شود
رای دادگاه درمورد عکس بی حجاب فرد در فیسبوک

چگونه تعداد مشتریان را تعیین می کنید؟ چطوری تعداد امضاها را تعیین می کنید؟ اگر در شرکت مشغول به کار هستید، ممکن است بخواهید از روش شماره گذاری آن استفاده کنید. اگر تازه شروع کرده اید، با سایر متخصصان قانون کوچک صحبت کنید و ببینید که چه روش هایی دنبال می کنند. اطمینان حاصل کنید که اگر آنها را دوست دارید یا اگر آنها آن را به نحوی تغییر دهید. شما همچنین می توانید مرکز شرکت کوچک اداره را برای بحث در مورد این موضوع تماس بگیرید. هنگامی که شماره و شماره مشتری و شماره را اختصاص داده اید، باید تمامی مشتریان جدید را بر روی کامپیوتر خود تنظیم کنید و با همان فرمت. شما همچنین باید تصمیم بگیرید که چه چیزی در کاغذ نگه دارید و چه چیزی فقط در رایانه شما باشد. هیچ پاسخ درستی وجود ندارد. شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است. اگر رایانه شما کابین اصلی شما باشد، مطمئن شوید که هر شب یک پشتیبان دارید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

زمان نگهداری:
مگر اینکه سوابق خوبی داشته باشید، تمرین شما به همان اندازه سودآور نخواهد بود. بدون سوابق خوب، شما قادر نخواهید بود که مشتریان خود را بطور دقیق بر اساس یک ساعتی بنا کنید. شما همچنین باید وقت خود را برای پروژه های انجام شده بر اساس هزینه های مساوی ضبط کنید تا به شما کمک کند (I) تعیین کنید که آیا هزینه برای شما سودمند است یا خیر؛ (ii) پروژه های قیمت در آینده که خواستار یک هزینه مساوی هستند و (iii) اگر شکایت مشتری منجر به رسیدگی انضباطی شود. برنامه های کامپیوتری و برنامه های صورتحساب موجود در دسترس هستند.

از هر یک از این برنامه ها استفاده کنید و زمان خود را هر زمان که مشغول کار بر روی یک موضوع هستید را برای یک مشتری و قبل از شروع کار بر روی چیزی برای یک مشتری دیگر وارد کنید. اگر این خیلی خرابکار است، زمان خود را در یک دفتر خاطرات بنویسید و قبل از اینکه روز یا قبل از آن را ترک کنید، آن را به کامپیوتر وارد کنید
هر روز صبح شروع می شود اگر در ابتدا این روش را شروع کنید، این عادت و بخشی از روال شما خواهد بود. ضبط زمان خود تنها بزرگترین گام است که می توانید برای افزایش احتمال داشتن یک عمل سودمند و نادیده گرفتن معیارهای اخلاقی انجام دهید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

تنظیم مقادیر ساعتی شما:
یکی از دشوارترین وظایف یک وکیل کارآفرینی، تصمیم گیری درباره میزان اتهام است. یک روش ساده این است که هزینه های سربار خود را تعیین کنید، حقوق و دستمزد یا سود مورد نظر خود را اضافه کنید و به تعداد ساعت هایی که مایل به کار هستید تقسیم کنید. این یک نرخ بلاع زمانی را ایجاد می کند. شما باید این میزان را با رقابت مقایسه کنید. اگر بیش از حد بالا باشد، ممکن است مشتریان را از دست بدهید. اگر خیلی کم است، خودتان را فریب می دهید. فقط به این دلیل که میزان شما بالاتر از رقابت است به طور خودکار به این معنی نیست که باید کاهش یابد. شما ممکن است تخصص یا مهارت داشته باشید که رقابت نداشته باشد که نرخ بالاتر را توجیه کند. این امکان وجود دارد که شما مهارت بیشتری داشته باشید و زمان کمتری را به وجود خواهد آورد، به طوری که کل لایحه مشتری، حتی اگر نرخ ساعتی شما بالاتر باشد، کمتر خواهد بود. بسیاری از تمرینکنندگان متوجه شده اند که تا زمانی که شما یک محصول با کیفیت را در فرایند زمانی مورد انتظار مشتری ارائه می دهید، نرخ ساعتی شما نباید مسئله ای باشد تا زمانیکه مشتری پیش از زمان مشخصی از میزان شما و پیچیدگی پروژه شما آگاه باشد دست زدن به

پرداخت زمان و جمع آوری:
اکنون که زمان خود را ثبت کرده اید، چیزی برای پرداخت قبض دارید. یک سیاست را در پیش بگیرید تا زمانی که چطور بفروشید. تا روز آخر ماه جادویی وجود ندارد. در صورت تمایل می توانید در عرض دو ماه صورتحساب را بپردازید و ممکن است به دلیل جریان های نقدی شما در عرض چند روز از پایان ماه به جریان نقدی شما کمک کند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان می دانند که چقدر انتظار می رود که یک لایحه را بپردازید و چه خط مشی شما در صورت لایحه بعد از 30 روز باقی می ماند. این اطلاعات باید در نامه نگهدارنده شما تنظیم شود. تصمیم بگیرید که چگونه برای پروژه های مسطح هزینه می شوید. آیا این همه در انتهای پروژه صورت حساب می شود؟ آیا مراحل در این پروژه وجود دارد، زمانی که شما می توانید بخشی از خدماتی که در حال حاضر ارائه شده است، بفرمایید، مثلا زمانی که نخستین پیش نویس توافق یا اراده تحویل شود؟موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

به خاطر داشته باشید که زمان پرداخت شما کافی نیست کلید پرداخت صورتحساب شما است. اگر مشتری شما خط مشی های پرداخت صورتحساب و پرداخت شما را به جلو اعلام کرده و مشتری را مطلع سازید، این کار بسیار آسان تر خواهد بود تا گوشی را انتخاب کنید و درخواست پرداخت قبض خود را بپردازید. برای کسانی که در عمل با وکیل های دیگر و یا کارکنان هستند، در ابتدا کارکنان شما یا یک مدیر شرکتی که در این زمینه کار نکرده اند، ابتدا به مشتری مراجعه می کنند نه به شما (فکر کنید به عنوان یک “صحنه خوب پلیس خوب”) . پس از آن، ممکن است مجبور شوید خودتان را به صورت صحیح انجام دهید، در صورتی که مشتری نتواند پاسخ دهد.

حتما مطالعه شود
قوانین حقوقی که استارتاپ ها باید بدانند

به دلایلی، اغلب وکلا از پرداخت هزینه خدمات خود متنفر هستند، اما این واقعیت زندگی است. اگر این کار را بکنید، فکر کنید که چگونه احساس می کنید. چه چیزی باعث توقف تماس شما خواهد شد؟ از آنجا که شما باید تماس بگیرید یا زمان خود را اهدا کنید، یک لیست از دلایل در مورد اینکه چرا باید تماس بگیرید و تمرین کردن این تماس ها را با یک دوست یا همسر خود، که علاقه مند به پرداخت شما است، بنویسید.

پرداختها:
پرداخت ها در هر عمل رخ می دهد و شما باید تصمیم بگیرید که چگونه قصد دارید آنها را مدیریت کنید. آیا به مشتری نیاز دارید که به شما کمک کند تا به عنوان پرداختی انجام شود؟ برای چه چیزی هزینه می کنید؟ بسیاری از شرکت ها برای فتوکپی، فکس، سرویس پیام رسان، پست یک شبه و هزینه پستی هزینه می کنند. بسته به آنچه که قصد دارید هزینه آن را بپردازید، باید یک روش ضبط هزینه داشته باشید. تمام هزینه ها باید مستند شوند و در فایل های صورتحساب گنجانده شود تا بتوانید از اتهامات خود حمایت کنید. اگر قصد دارید فتوکپی را بپردازید، باید یک ماشین را برای اتصال به کپی خود که پیگیری هویت مشتری و تعداد صفحات کپی شده است، خریداری کنید. هر زمانی که پرداختی را برای یک مشتری پرداخت می کنید، از سرمایه به نفع مشتری استفاده می کنید. پرداخت های غیرقانونی می تواند به مشکلات اقتصادی شما و شرکت شما منجر شود. هر گونه پرداختی که توسط مشتری پرداخت نمی شود، عموما مسئولیت شماست و فروشندگان به دنبال پرداخت شما هستند، مگر اینکه ترتیبات دیگر انجام شود.

رباتها:
سیاست شما در نگهدارنده برای مشتریان جدید و برای مشتریان تکراری چیست؟ مراقب باشید که تحت قانون نیویورک هیچ نگهدارنده غیر قابل جبران وجود ندارد. شما باید تمام هزینه هایی را که نگهداری میکنید درآورید.

حسابهای کارفرما مشتری:
اگر پول را برای مشتریان اداره کنید، باید یک حساب جداگانه برای این وجوه ایجاد کنید. شما نباید با وجوه شخصی (یا هزینه هایی که کسب کرده اید) با بودجه مشتری مخلوط کنید.

این ناحیه ای است که بسیاری از مسائل انضباطی را برای کارکنان کوچک شرکت های حقوقی ایجاد می کند. مشکلات معمولا ناشی از فقدان دانش یا حسابداری غلط است، به جای اینکه قصد اخراج را داشته باشند. با این وجود، اگر پول مناسب نباشد، شما می توانید با انضباط روبرو شوید.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

سیاست های کارکنان:
اگر میخواهید یک کارمند داشته باشید، اکنون وقت لازم برای ایجاد کتابچه راهنمای خط مشی شما را فراهم می کند – زمانی که وقت دارید و نه زمانی که با کار مشتری روبرو می شوید. کتابخانه انجمن دارای کتاب هایی است که شما می توانید برای استفاده خودتان سازگار شوید. این احتمالا ساده ترین راه برای ایجاد یک راهنمای سیاست معنی دار برای تمرین شما است. با این حال، اگر شما به کتابچه های راهنمای سیاست های موجود موجود دسترسی داشته باشید، می توانید یکی از آنها را به وضعیت خود تطبیق دهید. در نیویورک، شرکت های دارای حداقل پنج کارمند باید سیاست های ضد تبعیض و آزار و اذیت جنسی داشته باشند.

ارتباط با مشتریان:
تعداد قابل توجهی از شکایات به کمیته های انضباطی هر ساله شامل یک ادعا می شود که وکیل پاسخگو نیست. در ارتباط با مشتریان خود بمانید و به سرعت به تماس های تلفنی پاسخ دهید. اگر یک مشتری به دنبال تماس با شما بیش از حد باشد، یک روش تاکتیکی برای کاهش فرکانس ایجاد کنید، مثلا با وعده دادن به “هفته آینده” و اطمینان از اینکه شما تماس بگیرید.

فرم نامه:
هر وکیل آنها را دارد و شما نیز باید. اکنون آنها را ایجاد کنید زمانی که فشار خدمات مشتریان بر روی شما نیست. برای هر نوع هزینه ای که از آن هزینه می کنید (به عنوان مثال، نرخ ساعتی، نرخ ثابت یا هزینه احتمالی)، یک نامه نگهدارنده استاندارد نیاز دارید. این نامه باید به وضوح ضمانت و تعهدات مشتری را شامل می شود، از جمله: در صورت درخواست درخواست شما را در اختیار شما قرار می دهد، پرداخت قبض خود و پرداخت هزینه های پرداخت شده را برای مشتری انجام می دهد. این نامه باید مراحل صورتحساب را مشخص کند. سیاست پرداخت شما نیز باید در این نامه توضیح داده شود، از جمله مواردی که اگر 30 روز (یا هر زمانی که انتخاب می کنید) پرداخت نکنید. سیاست شما در پرداخت ها نیز باید مورد توجه قرار گیرد. شما همچنین باید اطلاعات لازم در مورد حل منازعات هزینه را شامل کنید.

قسمت 137 از قوانین مدیر کل، یک برنامه حل اختالف هزینه کارفرما در سطح ایالت ایجاد کرد. بخش 137 را بخوانید که مورد نیاز باشد. قسمت 137 فراهم می کند که در صورت عدم اختلاف بین یک وکیل و مشتری، مشتری ممکن است قصد دارد اختلاف را با داوری حل کند. مشارکت وکالت در انتخاب مشتری ضروری است. جوایز داوری در صورتی که هیچ یک از طرفین در 30 روز به محاکمه نهایی نپردازند، به موجب قانون عمل نهایی و قانونی می شود.

علاوه بر نامه های نگهدارنده، ممکن است بخواهید فرم نامه ای را برای همراهی صورتحساب در نظر بگیرید، از جمله یک فرم برای گزارش وضعیت موضوعی که برای شما ارسال می کنید، و یک نامه تشکر از شما برای تایید دریافت پرداخت. افرادی که مایل به پیروی از قوانین شناخته شده اند و مشتریانی که به موقع پرداخت می کنند باید تشویق شوند تا این کار را ادامه دهند. از سوی دیگر، نامه یادآوری پرداخت نیز لازم و مناسب است برای ارسال زمانی که پرداخت در 30 روز دریافت نشده است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید  آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید is 9 1

آنچه شما برای شروع کسب وکار (استارتاپ) خود باید بدانید و انجام دهید

8. بازاریابی و فروش خدمات خود

کتاب ها بر روی این موضوع نوشته شده است، اما در اینجا چند اندیشه برای شروع شما وجود دارد. در بخش 2، از شما خواسته شد که خدمات و یا کمک به شما را ارائه دهد و چه افرادی از این سرویس استفاده کنند. از شما نیز خواسته شد که این افراد را شناسایی کنید. اگر هنوز این کار را نکردید، اکنون وقت آن رسیده است. شما همچنین باید پایگاه داده خود را ایجاد کنید، افراد را به عنوان مشتریان بالقوه یا منابع ارجاع بالقوه طبقه بندی کنید یا شاید هم به عنوان هر دو. هر کس می داند حداقل یکی از این دسته ها را متناسب می کند. علاوه بر این، شما ممکن است سایر دسته های مفید را پیدا کنید – موضوعات مورد علاقه، محلی، ایالتی، یا ملی و هر چیز دیگری که می توانید از آن فکر کنید، برای شما معنی دار است. استفاده از دسته های مختلف به شما کمک می کند که لیست مخاطبین خود را به روش های مختلف مرتب کنید. اگر اسامی خود را ابتدا دسته بندی کنید و هنگامی که افراد را به لیست اضافه می کنید، مجموعه ای از برچسب ها برای گروه مناسب ایجاد می شود.

حتما مطالعه شود
 چگونگی شروع اصولی یک استارتاپ 1

بنابراین، لیست کارت های تعطیلات خود را، لیست PTA و هر لیست دیگری که برای شما در دسترس است، بیرون ببرید. اگر می توانید آدرس ایمیل دریافت کنید، آنها را وارد کنید. پست الکترونیکی ساده ترین راه برای رسیدن به تعداد زیادی از مردم ارزان است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

هنگامی که شما نوع افرادی را که میخواهید به آنها دسترسی پیدا کنید و آنها را پیدا کنید، شناسایی کرده اید، باید به آنها بپردازید. اگر می دانید کجا این افراد جمع می شوند، راهی برای ارائه به آنها ارائه می شود. هر نوع سازمان معمولا به دنبال سخنرانان برای جلسات ماهانه است. اگر نمیتوانید رسمی ارائه دهید، با آنها مخلوط شوید. هنگامی که از شما خواسته می شود، فقط می گویند “من یک وکیل هستم”. به جای آن باید بگویم: “من به مردم کمک می کنم روی فوکوس برای این گروه، با برنامه ریزی املاک خانوادگی، املاک و مستغلات معاملات، و غیره هر کس یک مشتری بالقوه یا سرب است. نگهبان مدرسه می داند که بسیاری از افراد ممکن است از خدمات شما به عنوان رئیس هیئت مدیره مدرسه استفاده کنند. مربی لیگ کمی و مبارزان داوطلب آتش نشان افرادی هستند که ارتباطات گسترده ای دارند. اجازه دادن به دوستان خود در سایر شرکت های حقوقی می دانید که چه کاری انجام می دهید نیز یک استراتژی ارجاع عالی است. ممکن است یک مشتری وجود داشته باشد که برای شرکت بزرگ بسیار کوچک است یا ممکن است یک همکار ممکن است در هنگام مواجه شدن با نمایندگی با شما فکر کند.

مقالات نوشتن یکی دیگر از راه های به دست آوردن نام شما در مقابل مردم است – در ابتدا، هنگام نوشتن مقاله و زمان دوم زمانی که آن را به مشتریان خود می فرستید. مشتریان دوست دارند بدانند که وکیل خود را به خوبی در نظر گرفته است که آنها توسط یک نشر انتخاب شده است، هر چند که گردش گردش کوچک است. نوشتن برای عموم به جای وکلای دیگر معمولا یک رویکرد بهتر است اگر زمان شما محدود است.

همانطور که عمل خود را آغاز می کنید، اطمینان حاصل کنید که شما برای همه در لیست پستی خود یک پیام ارسال کنید. داشتن یک خانه باز در دفتر شما، راه دیگری برای بدست آوردن مردم برای شناختن شما است. شما می توانید یک مجموعه بزرگ و یا بسیاری از کوچکتر داشته باشید. از هر شخصی که دعوت کرده اید به دوستی که نمی دانید بپرسید. بدون نیاز به ارائه (و ما در برابر آن توصیه می کنیم مگر اینکه دعوت روشن شود که یک بحث ارائه خواهد شد)، فقط میزبان / میزبان خوب باشد، گردش و مهمانان خود را ملاقات کنید. آنها یک کتاب مهمان را امضاء کرده و پس از آن هر نامه ای را از آنها بخاطر آمدن و ارائه کمک به آنها در آینده در صورت نیاز به خدمات خود بفرستند. همراه با نامه یک بیوگرافی کوتاه با پس زمینه، جوایز و دستاوردهای خود داشته باشید. این زمان برای خجالت زدن نیست.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.

اگر شما تمام موارد فوق را انجام داده اید، آماده راه اندازی عمل خود هستید. کار موثر، نگه داشتن مشتریان خود و ایجاد یک محصول با کیفیت، بهترین راه برای گسترش شهرت است که نمی تواند خریداری شود.

شما یک دفتر سازمان یافته خواهید داشت با سیاست های موجود. مشتریان شما می دانند که چه انتظاری دارند و اگر با روابط شما خوشحال باشند، مشتریان دیگر را برای شما ارسال می کنند، به ویژه اگر بخواهید آنها را بخواهید.

موفق باشید. ما امیدواریم که شما توسط مرکز کوچک اداره امور مالی متوقف شود و از منابع بسیاری که ما به شما ارائه می دهیم نه تنها در شروع کار بلکه در رشد و موفقیت شما نیز متوقف می شوید.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی از  کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان می باشد.