07 آوریل 2019

آمار جهانی طلاق

در این مقاله راجع به آمار جهانی طلاق با شما گرامیان سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هر سال، سازمان های جهانی مانند سازمان ملل متحد میزان طلاق جهانی را ثبت می کنند. طبق داده های ثبت شده، آمار ازدواج و طلاق به طرز چشمگیری تغییر می کند به دلیل تعدادی از عوامل شدید. دلایل عمده این موارد عبارتند از:

نا سازگاری
وفاداری
اعتیاد به مواد مخدر / الکل
فیزیکی / سوء استفاده روحی
دلایل بسیار زیاد است و ما حتی دیگر عوامل غیر قابل قبول را ندیده ایم که موجب زوجین شدن آن می شود و ازدواج خود را متوقف می کنند.

حتی نرخ ازدواج ثابت و پایدار نیستند. این، با این حال، شامل ارقام ازدواج نیست که از طریق جدایی قانونی به پایان رسید.

در اینجا یک نقشه نرخ طلاق با فهرست کشورهای با بالاترین میزان طلاق است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لوکزامبورگ: 87٪
لوکزامبورگ با جمعیتی حدود 500،000، در واقع یکی از کوچکترین کشورهای اروپا است. این کشور دارای اقتصاد پیشرفته و توان بالای خرید است. این نیز یکی از کشورهای در اروپا با بالاترین نرخ رشد جمعیت است. و در حال حاضر، این کشور با بالاترین نرخ طلاق در جهان است.

لوکزامبورگ تنها اجازه طلاق را می دهد با توجه به این که هر دو طرف بیش از 21 سال سن دارند و حداقل 2 سال ازدواج می کنند. در اینجا، گروه سنی طلاق از 40-49 سالگی است. و مانند دیگر کشورهای جهان، نرخ های نشان داده شده در آمار مربوط به ازدواج، به تدریج کاهش می یابد.

اسپانیا: 65٪
هنگامی که ما از اسپانیا فکر می کنیم، اولین چیزی که به ذهن می آید، کاتولیک است. این عمدتا به این دلیل است که شگفت آور است که در لیست ما از کشورهای دارای بالاترین نرخ طلاق جهان رتبه دوم قرار دارد. اسپانیا تنها یک بار کمتر از جمهوری چک است، که نرخ ساعت طلاق را 66٪ می کند.

حتما مطالعه شود
انواع مهر

در جایی که کاتولیکها به شدت طلاق را محکوم می کنند، میزان ازدواج هایی که در طلاق متوقف می شوند، از سال 1981 به دلیل قانونی شدن آن، به 65 درصد افزایش یافته است و زمینه ها در سال 2007 نیز ساده تر شده است. یکی دیگر از عوامل کاهش نرخ ازدواج و افزایش نرخ طلاق در اسپانیا، مشکلاتی که کشور در سال های اخیر تجربه کرده است.

فرانسه: 55٪
سومین دونده در فهرست طلاق های جهانی ما فرانسه است. اگرچه معمولا مقصد برای سفر به مقصد برای زوج ها است، اما به نظر می رسد که همه افراد خوشحال نیستند. در حقیقت، پاریس، سرمایه عاشقانه کشور، بالاترین تعداد طلاق ها را در سراسر فرانسه نشان می دهد که نرخ طلاق خیلی به میزان 1.9 در هزار زندگی می کنند.

سن قانونی برای ازدواج در فرانسه در سن 18 سالگی تعیین می شود. برای دخترانی که بین 15 تا 18 سال دارند و می خواهند ازدواج کنند، باید حداقل از یک والد رضایت داشته باشند. اصلاح این امتیاز در حال حاضر در حال انجام است.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آمار جهانی طلاق  آمار جهانی طلاق love of divorce rates around the world

آمار جهانی طلاق

روسیه: 51٪
گفته شده است که در جامعه مدرن روسیه، ازدواج بیش از هر ثانیه است. اما چرا زوج های روسی از هم جدا می شوند؟ بعضی ها می گویند که اعتقادات، فقر، الکل و اعتیاد به مواد مخدر باید به خاطر میزان طلاق بالا باشد. درصد کمتر از خبرنگاران می گوید که طلاق زوج ها به دلیل عدم مصالحه، خودخواهی، سوء تفاهم، درگیری و تاثیر رسانه های اجتماعی است.

تا چه مدت ازدواج در روسیه انجام می شود؟ تحقیقات نشان می دهد که یک سوم از ازدواج در 5 سال اول شکست خورده است. در 5 سال آینده، یک چهارم از ازدواج به نتیجه می رسد. نرخ طلاق به تدریج در 5 سال آینده به نصف کاهش می یابد و همچنان ادامه می یابد که زوج ها همدیگر را با هم متحمل می شوند.

ایالات متحده: 46٪
دلایل طلاق در ایالات متحده به دو دسته تقسیم می شوند: گناه و گناه. طلاق های گسستگی تنها راه برای ازدواج به پایان رسید؛ و اگر زن و شوهر تفاوت داشته باشند، این امر مانع هر دو آنها ازدواج قانونی با یک شخص دیگر می شود. با این وجود، می توان از طلاق گسل با دفاع خاصی جلوگیری کرد.

حتما مطالعه شود
استرداد جهیزیه در طلاق توافقی

از سوی دیگر، طلاق بدون تقصیر، نیازی به اتهام و یا تقصیر در هر طرف ندارد. دلایل متداول که تحت دسته گسستگی قرار می گیرند شامل تفاوت های غیر قابل انطباق، ناسازگاری و شکست اجتناب ناپذیر ازدواج است.

تحقیقات نشان می دهد که افرادی که درآمد بالایی دارند کمتر احتمال دارد وضعیت طلاق خود را به «طلاق» تغییر دهند. متأسفانه، زنان دارای درآمد بالاتر، شانس کمتر ازدواج دارند. در اغلب موارد، زوج هایی که درآمد کمتری دارند، احتمال بیشتری برای طلاق به علت سوء استفاده مالی دارند.

آلمان: 44٪
از طریق سالها، علل طلاق در آلمان از طریق زمان تغییر کرده است. مسائل قدیمی مثل الکل، خیانت و خشونت توسط مسائل ناسازگاری و ارتباطات برداشته شد.

از آنجا که پایانات ناراحت اجتناب ناپذیر است، سیستم قانون آلمان جلوگیری از وقوع بیشتر طلاق ها با داشتن تنها یک زمینه برای طلاق است. به این معنی که اگر زن و شوهر قادر به حل مسائل خود نیستند، منجر به شکست ازدواج می شود. هر دو نفر از طرف دیوان مورد نیاز است تا قبل از یک قاضی در دادگاه حضور یابند و شخصا این را اعلام کنند. در اینجا، لیست دلایل شکستگی ازدواج لازم نیست.

طلاق قابل قبول است اگر زن و شوهر از طریق یک جدایی یک ساله با در نظر داشتن این امر موافق باشند. با این وجود، اگر یک همسر مخالف باشد، قانون نیاز به جدایی سه ساله دارد.

بریتانیا: 42٪

برای دریافت طلاق در انگلستان، حداقل یک سال ازدواج کنید و به دادگاه ثابت کنید که ازدواج شما به علت یکی از دلایل زیر شکسته شده است:

خیانت
رفتار غیر قابل قبول (مثلا خشونت، سوءاستفاده یا اعتیاد به الکل یا مواد مخدر)
بیرون راندن (یعنی بدون دلیل یا توافق خوب، برای پایان دادن به رابطه، یا بیش از 2 سال باقی مانده است)
شما 2 سال به طور جداگانه زندگی کردید (رضایت از طرف دیگر لازم است)
شما 5 سال به طور جداگانه زندگی می کنید (مهم نیست که آیا یک حزب مخالف باشد)
نیوزیلند: 42٪
در سال 2013، 8،279 زوج طلاق گرفته در نیوزیلند وجود داشت. مانند آلمان، NZ تنها یک زمینه را برای انحلال ازدواج – فروپاشی یا پایان ناپذیر ازدواج می پذیرد.

طلاق می تواند قبل از دادگاه خانواده درخواست شود اگر زوج برای دو سال جدا شده باشد. هر دو همسر می توانند درخواست خود را ارائه دهند یا تنها در صورتی که شرایط برای آن درخواست می شود درخواست شود.

حتما مطالعه شود
مشاوره حقوقی ازدواج خارجیان با بومیان ایرانی

نرخ ازدواج در نیوزیلند از سال 1971 به طور پیوسته کاهش یافته است. عوامل زیادی در کاهش این زوج زوج به من گفتند: «من»، از جمله:

افزایش قابل توجهی در روابط غیر رسمی و واقعی
روند رو به عقب شدن ازدواج
افزایش تعداد ساکنین که ازدواج نکرده اند
استرالیا: 38٪
داده های بخش بخش ازدواج و طلاق نشان می دهد که حدود 33 درصد از همه ازدواج های استرالیا در انتظار طلاق هستند. این نرخ از سال 1975 به طور تدریجی افزایش یافته است، به ویژه هنگامی که قانون خانواده قانون قانونطلاق بدون جرم” را قانونی کرد، که بیانگر آن است که میزان علت شکست ازدواج مربوط به توانایی یک طلاق نیست. در سال 2010، 50،200 طلاق در استرالیا اعطا شد، که به این معنی است که در آن زمان، 100،400 نفر دیگر طلاق گرفته بودند.

از سال 2015، میزان طلاق خام استرالیا 2.0، در حالی که نرخ ازدواج خام به 5.2 افزایش یافته است.

بر اساس یک مطالعه اخیر در استرالیا، این مسائل باعث افزایش نرخ طلاق استرالیا می شود:

مشکلات ارتباطی
از دست دادن ارتباط
خیانت و اعتماد مسائل
سوء استفاده فیزیکی یا عاطفی
الکل و اعتیاد به مواد مخدر
مشکلات مالی
فشار کاری / زمان
تداخل خانوادگی
سلامت جسمی و سلامت روان
کانادا 38٪
در کانادا، طلاق تنها برای یکی از این 3 دلیل می تواند باشد:

همسران به طور جداگانه برای حداقل 1 سال زندگی می کنند.
یک همسر یک رابطه داشت.
یکی از همسران با دیگران با بی رحمی غیر قابل تحمل رفتار می کند.
نظرسنجی که توسط بانک مونترال انجام می شود، نشان می دهد که 68 درصد از زوجین به دلیل مسائل مالی طلاق گرفته اند. این مسائل باعث استدلال دائمی می شود و سپس تصمیم به پرونده طلاق به طور معمول دنبال می شود.

دلایل دیگری که از نظرسنجی حاصل شد عبارتند از: خیانت، افتادن از عشق، عدم سازگاری و سوء استفاده داخلی.

اکنون که 10 کشور بیشتر طلاق گرفته ایم، اجازه دهیم تا به کمترین مکان های تقسیم شده در جهان برسیم.

هند: 1٪
برخلاف تصور غلط رایج، موارد طلاق در هند در “عروسی های عشق” در مقایسه با “ازدواج مرتب” در بیشتر موارد اتفاق می افتد. با این حال، هند به پایین ترین میزان طلاق در جهان تا به امروز است. در هر 1000 ازدواج تنها 13 طلاق به پایان می رسد. اما چرا دقیقا نرخ بسیار پایین است؟

حتما مطالعه شود
شرایط ضمن عقد نکاح

سرخپوستان بر پایه اصول هندو استوار هستند، که سیاست “یک مرد، یک زن” را نشان می دهد. عروسی های هند، بدون توجه به دین، چند ماه از مراسم قبل از ازدواج و چند روز قبل از عروسی واقعی می گیرند. کل “فرآیند ازدواج”، با پدر و مادر هر دو طرف درگیر، یک پیوند روانی بین زن و شوهر ایجاد می کند.

برای زنان هند، طلاق ممکن است بهترین گزینه ای نیست زیرا آنها به عنوان مخالفت با قوانین و سنت های جامعه هندی در نظر گرفته می شوند. علاوه بر این، زنان باید هزینه بالایی از طلاق را بپوشند.

گذشته از دوره زمانی قبل از دوره درخواست و میانجی، جلسات طلاق معمولا 1-2 ماه طول می کشد. حتی طلاق متقابل نیز 12-18 ماه طول می کشد تا طلاق بتواند تأثیر بگذارد. برای پرونده های متضرر، پرونده ممکن است با ادعای شکنجه، سوء استفاده، سرقت، و غیره ترسناک باشد و این امر ممکن است برای سال های زیادی بکشد.

شیلی: 3٪
طلاق یک موضوع است که به طور معمول توسط شیلیان مورد قبول نیست. این شاید طلاق توسعه یافته تنها در سال 2005 قانونی شد. با این حال، سیستم قانون شیلی اعلام می کند که چنین چیزی به عنوان طلاق بدون جرم وجود دارد. این به این معنی است که هر دو طرف باید زمینه های خود را برای ثبت طلاق را ثابت کنند. دلایل قابل قبول عبارتند از: خیانت مزمن، رها کردن، و سوء استفاده فیزیکی.

تا به امروز، منصفانه است که بگوییم که شیلی ها تا زمانی که طلاق نگرفته اند، ننگ داشته باشند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلمبیا: 9٪
چرا زوج های کلمبیایی موفق به ماندن در کنار یکدیگر می شوند تا دیگران را به بحث در می آورند. بعضی ها می گویند زنان کلمبیایی شرکای کامل هستند زیرا سنشان بسیار خوب است، آنها خانواده گرا هستند و بیشتر مایل به همکاری هستند. صرف نظر از این مورد، واضح است که زوج ها در این کشور در ازدواج و انجام وظایف خود، کار بسیار خوبی انجام می دهند.

مکزیک: 15٪
در جایی که یک طلاق بسیار سریعتر از ایالات متحده اعطا می شود، بسیار شگفت آور است که میزان این کاهش می یابد. شواهد نشان می دهد که زوج های مکزیکی تمایل به طلاق کمتر با احترام به کلیسای کاتولیک دارند. همچنین در دهه 1970، قانون فدرال مکزیک دادگاه ها را مجبور کرد تا درخواست های طلاق را از غیر ساکنان متوقف کنند.

حتما مطالعه شود
قوانین طلاق در آمریکا

ترکیه: 22٪
به نظر می رسد که ترکیه به عنوان یکی از کشورهایی با بالاترین جمعیت مسلمان در جهان شناخته شده است. تعداد زوج های متاهل در ترکیه با نرخ ازدواج خام اندازه گیری می شود که به سادگی مجموع ازدواج ها در یک منطقه جغرافیایی خاص است. در مورد مردم ترک، تنها 1.46 برای هر 1000 ازدواج تمایل به طلاق دارند. این بسیار کم در مقایسه با نرخ های بین المللی، به ویژه در اروپا است. چرا این مورد است؟ مردم می گویند که زوجین با فرزندان ازدواج می کنند تا از هم جدا شوند.

ایران: 22٪
پیوند با نرخ طلاق در ترکیه، ایران است. به تازگی، دولت ایران قوانین خود را با هدف ایجاد طلاق با تلاش های سخت تر و جلوگیری از ازدواج های شکسته را تغییر داد.

حتی اگر زوج مشاوره نداشته باشند، حتی طلاق متقابل و رضایت نخواهند گرفت. به همین ترتیب، تمام همسرانی که می خواهند ازدواج خود را متوقف کنند، مجبور به ثبت نام برای مشاوره و رفع مشکلات خود هستند. دلایل مشترک طلاق در ایران، اعتیاد به مواد مخدر، دخالت خانواده، عدم محبت و خشونت خانگی است.

طلاق یک مسئله مورد قبول در سراسر جهان باقی می ماند
هیچ مشکلی وجود ندارد که طلاق، به هر شکل، یک مسئله خردمندانه است که جامعه مدرن ما در حال حاضر با آن مواجه است. اگرچه این امر می تواند صرفا تصادفی باشد، به نظر می رسد که نرخ طلاق در کشورهای توسعه یافته بسیار بالاتر است، در مقایسه با کسانی که نیستند. چیز خوبی در اکثر سیستم های دولتی این است که آنها در حال تلاش برای بهبود نرخ ازدواج و طلاق هستند تا زوج ها طلاق را به عنوان نهایتا نهایی انتخاب کنند.موسسه حقوقی پاد متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده نیاوران آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی پاد در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چیزی از این پست آموخته اید؟ چرا آن را با خانواده و دوستانتان به اشتراک نمی گذارید؟